VN Malezije 2011

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
On je najtaboljši na svetu. Naj naj ta bolši. Dokler ne pride Kobajaši za njega, potem se borba začne...
hysterical-1.gif


PS: Ma nemoj da je spet avto kriv?
hysterical-1.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.597
188
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
verjetno je bil Ališič, katerega sem jaz poslušal, drug, kot ste ga vi ... jaz sem mu namreč zameril samo to, da je govoril med Team Radio in da se je smejal kot zadet, ja ... ker Ališič, ki je pri meni komentiral, ni menjal dirkačev. sem tud jaz pogledal, kako je lahko Senna umrl zaradi poškodb desne obese, pa je potem dokončal, da je umrl zaradi poškodb desne obese, ki zadela čelado/glavo ...

kar se pa dirke tiče - imam zelo močan feeling, da Webbru ne dajo vsega, česar je avto zmožen. ti Plan A, Plan B, Vettel je lahko šel, Webber ne ... kar pa ne pomeni, da je Vettel slabo odpeljal, daleč od tega.

Hamilton se mi zdi, da je bil malce pretrmast, oz. je bila ekipa pretrmasta in so mislili, da bodo gume še zdržale tiste 3 kroge, pa niso. Alonsota mi je žal, ampak si je itak sam kriv, ne vem, kaj je mislil, samo ga bi dobro pajsnil, če ne bi zapel - plus da mu rear wing ni delal. Petrova mi je tudi škoda, ampak ne vem - se mu je volan snel/polomil med skokom oz. pristankom, al kaj je to bilo? sem samo gledal ...

Kobayashi pa - kapo dol, dobro je vozil, pa rečte kar hočete.
 

fittipaldi00

Pripravnik
10. sep 2007
379
8
18
Kratke ocene dirkačev/moštev na današnji dirki...

RBR - sicer je Webber slabo štartal, ampak se je pobral in odpeljal zelo dobro dirko. Vettel, rutinsko. Zgleda pa, da imajo še vedno težave s kers-om.

McLaren - Hamilton je bil na trših gumah zelo slab, razlog nam bo zaupal sam. Button, zelo solidno.

Ferrari - dirka tudi tokrat čisto nasprotje kvalifikacij, Alonso po neumnosti zapravil možnost za štenge. Massa tudi tokrat povprečno.

Renault - od kje jim tak štart?? Kot sem napovedal po prejšnji dirki, se je Heidfeld pobral. Petrov je bil bleda senca prejšnje dirke, na koncu pa je izvedel še manever Sputnik (upam da ga ne bo preveč bolel hrbet)

Mercedes in Williams - porazno

Sauber - tokrat je bil Kobayashi vsaj do odstopa Pereza boljši, škoda da se je celo dirko moral ukvarajti s Schumacherjem.

Force India - v dirki imajo kar soliden tempo, zaslužena točka di Reste.

Toro Rosso - tako, tako. Alguersuari in Buemi sta bila na približno enakem nivoju, a dirkalnik jima ne dopušča boja za stopničke.

Novinci - brez komentarja

Ališič - kaj je zaužil, da se je med vsakim team-radiom tolk smejal? Shut up, da čujem kaj se pogovarjajo (isto velja za konferenco po dirki)

Odlična dirka, komaj čakam Kitajsko!!
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.832
729
113
www.jernej.org
Ni menjal dirkačev? Stalno je menjal Heidfelda in Petrova... potem se je popravil šele takrat, ko je v grafičnem prikazu opazil, da se vrstni red ne ujema s tistim, ki ga ima v glavi.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.832
729
113
www.jernej.org
Mercedes sicer upa, da je avto po hitrosti nekje na nivoju od Ferrarija in da trenutno te hitrosti ne znajo popolnoma izkoristiti. Ampak moja ocena je ta, da to šele v tretji skupini zasledovalcev, kar nakazuje tudi tabela konstruktorjev. Če bi Rosberg v prejšni dirki prišel do cilja, bi bili verjetno prvi v tej tretji skupini.
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.445
865
113
Weber že na startu ni imel KERSa, kar je bilo odlocilno za tak zdrs po lestvici.

Drugace pa se je danes lepo videlo, kaj pomeni voznja na silo in prevelika obraba gum. Lewis...
 

Joshua

Fizikalc
8. mar 2008
1.071
0
36
Ob stezi
Alonso in Hamilton +20 sec pribitka

Tale kazen se mi zdi brezvezna, Alonso je bil tako ali tako kaznovan ker je moral iti v bokse po nov nos, Hamilton se je pa čisto normalno branil. Kam gre ta formula, po eni strani hočejo dvoboje na stezi, po drugi strani pa skoraj vsako malo bolj na hard blokiranje oz. borbo kaznujejo
bonk.gif
 

Joshua

Fizikalc
8. mar 2008
1.071
0
36
Ob stezi
Spidi a boš kej pohvalil Schumacherja, če ne druzga še vedno zna dobro štartati. Dejte mu dober material, bo pokazal še kaj drugega
10.gif
 

Pokovc

Pripravnik
22. mar 2011
233
1
16
Bedno, to je dirka, Alonso je zafrknil premal razdalje pač ampak zaradi tega ne bi smel biti kaznovan. Zaradi svoje napake je bil tako kaznovan da je zgubil nekaj mest.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.454
6.572
113
hamilton je vijugal, kar se ne sme in kazen je logicna. drugace je z alonsom, ampak verjetno je telemetrija pokazala, da je hotel prevec
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Citat:
Uporabnik SpidiGonzalez pravi:
On je najtaboljši na svetu. Naj naj ta bolši. Dokler ne pride Kobajaši za njega, potem se borba začne...
hysterical-1.gif


PS: Ma nemoj da je spet avto kriv?
hysterical-1.gif

Kater je že bil Rosberg?

Očino je da ta avto ni vrden pol pi... in Šumi je š edosti potegnil iz njega.
 

Realman

Pripravnik
21. maj 2008
383
0
16
To da je Hamilton dobil kazen je čudno, razen če res ni mogoče malo kasneje pohodil plin kot bi moral
grims-1.gif

Ker vijugal res ni pri tem manevru Alonsa. Videlo pa se je, da gre Alonso kot puščica hitreje od Hamiltona. Tako da malo sumim hamija, da se je kako desetinko sekundo kasneje spomnil pohodit gas
evil.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
no tele kazni si rahlo brezveze...

Čestitke vitaliju za lep skok
evil.gif

https://www.youtube.com/watch?v=kI5RDGrIZZ4&feature=youtube_gdata

pri MGP so res zjebali prvi postanek ko so čakali na dež, se je dobro videlo kaj naredi krog preveč z mehkimi pnevmatikami... škoda, so izgubili kakšno piko, več pa verjetno tudi ne.

dizzy, jap ti si gledal drugo dirko oz poslušal drugega komentatorja... V 2 urah ni alisic povedal nic novega. naj se upokoji, ker tole je katastrofa. SLO 1 rešuje samo HD, in k sreči zaenkrat še kratke reklame.
 
Nazadnje urejeno:

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Kako je pri (sorry my french) pri peezdi materini Alisic na nivoju odkomentiral?

- menjal je dirkace
- med team radiom otresa, potem pa pove samo drugo polovico pogovora.. ce jo pomotoma ujame
- webber - massa se prehitevata, sta ze izven prvih dveh ovinkov, ko se zacne dret, ko [censored] in vmes razglablja kdo je bil sploh pred kom
- klasicno spet blebeta vse okoli f1, kakor da bi vsaj malo prebral kaksen tehnicni clanek in po kmecko (strokovno itak ne zna) razlozil, recimo kako deluje KERS (vecini se zdaj ni jasn wtf je to), o prihajajocih turbo motorjih, o razliki med push in pull rod vpetjem, ki redbulloma med drugim prinasa prednost, krivljenju wingov, revoluciji z izpuhi, malo o moci motorjev, porabi motorjev.. da si potem folk vsaj malo predstavlja razlike med dirkalniki, kakor pa: "ta je hud, ta je pa jajc"..

Tako sem pa 28x slisal, da je Kuncic polagal asfalt, da je sef HRT Colin Kolles Romun, da ima Button spet staro babo, yadayadayada...

------

No.. vazno, da Petrov sola Heidfelda
hysterical-1.gif