2015 FORMULA 1 PETRONAS MALAYSIA GRAND PRIX

asteliks

Fizikalc
5. mar 2013
1.441
93
48
17758-icon_confused.gif
Ja nič. Bo teba Ališičas nazaj
 

bula

Fizikalc
3. sep 2007
453
26
28
Če bi Ališiæ delal samo take napake kot jih delata Mihelič in Andrejka, bi verjetno še naprej komentiral F1. Kaj so kapitalne neumnosti si poiščite na Wikimediji.
Se pa zgodba pri Ferrariju zgleda ponavlja in gre Vettel po stopinjah Schumacherja. Seveda ena zmaga še ne pomeni, da je sedaj Ferrari najboljši avto, je pa fino in zanimivo da nastopata vsaj dve približno enakovredni moštvi.
Mora pa biti Mercedesov avto tudi drugače fantastičen, ostala moštva, ki imajo mercedesov pogonski sklop, Mercu ne pridejo niti blizu.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.335
9.067
113
sej to je, ni samo motor, bo kar avto tudi odlične, cel komplet je v špici. Tudi ferrari je našel pravo formulo in to je to. Upam da bo tudi kimi konkurenčen, da bodo vsi spredaj.

Ko je pa oni zasukal sauberja!?!?, sem takoj pomislil na SC, da se ja neb kdo v traktor zapeljal. In evo ti ga na.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Sc je bil kombinacija večih dejavnikov - 2x predrta guma in njeni ostanki (Kimi, Maldonado) + Sauber na izletnem delu, kjer je dejansko res nevarnost, da še kdo pripiči noter (ali v traktor ali v njega)...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.265
6.521
113
Nič ni bilo narobe s SC, saj je tudi hitro zapeljal not, ker zdaj se več ne rabi čakat "kolone" in da "zaostali ujamejo priključek".
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Najbolj smešno pri SC je bilo to, ko je Kimi vprašal komandni pult, če lahko prehiti tiste počasneleže, ki se niso hoteli priključit SC :D haha :D
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.335
9.067
113
ja, oni se pa niso mogli, ker je MB GT hitejši od mclarna itd :D Aja kaj pa Manor, ki je kar do konca prišel s 3 laps zadaj. :D
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
sej to je, ni samo motor, bo kar avto tudi odlične, cel komplet je v špici. Tudi ferrari je našel pravo formulo in to je to. Upam da bo tudi kimi konkurenčen, da bodo vsi spredaj.

Ko je pa oni zasukal sauberja!?!?, sem takoj pomislil na SC, da se ja neb kdo v traktor zapeljal. In evo ti ga na.

mašina ista, samo sw pa ma merc svoj.....
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.335
9.067
113
Kaj pa tole veselje:

But technical trouble halted their challenge, with Alonso (ERS cooling) having to retire his car after 17 laps, and Button (turbo) after 41.

"This whole weekend has been better than I expected," said Alonso.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ja, pokazal je veselje za prejšnjega delodajalca...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.265
6.521
113
Res je, pa so potem opustili to idejo, ne vem zakaj...mogoče zaradi uvedbe tega "navideznega" SCja...

sajkek, mene je mclaren tokrat pozitivno presenetil, nisem mislil, da bodo tako hitro relativno konkurenčni...
 

sandichamp

Pripravnik
10. avg 2007
468
16
18
Mene je pa Mclaren oziroma Honda totalno razočarala. S toliko denarja kot ga imajo in si delajo tako sramoto. Če bi bil sam šef, bi zahteval, da se celo lansko leto testira. Oni pa na prvih testiranjih še 2 kroga skupaj niso mogli narediti. Manor je bil sedaj prvič na dirkališču in je prepeljal celo dirko.

LP Sandi
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.262
1.922
113
Pa dejansko kdo še gleda F1?
A ste gledali moto 3, moto 2, moto GP, to so dirke, kar se tiče asfalta
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.265
6.521
113
Me ne fascinirajo tako dirke na dveh kolesih, imam raje štiri kolesa. sicer pogledam motogp dirke, ampak ni to nek presežek.

sandi, se razume, mislil sem glede na prvo dirke je bil tokrat opažen velik napredek.
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.262
1.922
113
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Me ne fascinirajo tako dirke na dveh kolesih, imam raje štiri kolesa. sicer pogledam motogp dirke, ampak ni to nek presežek.

sandi, se razume, mislil sem glede na prvo dirke je bil tokrat opažen velik napredek.

Saj 4 kolesa so super, tudi jaz rad pogledam formulo in še kaj drugega. Samo F1 zadnje sezone je bol bogo vse skupaj