2015 FORMULA 1 PETRONAS MALAYSIA GRAND PRIX

I

Izbrisan uporabnik #488

Bogi Alonso, ko mora to gledat iz garaže.

Honda rabi, če sploh 4-5 let da se približa...

Alonso je končal kariero, škoda.
 

oriolus

Fizikalc
12. avg 2009
3.787
15
38
124
Opa - Vetel je malo dirigiral Italijanom himno
wink-1.gif

Ko je to naredil šumi, so ga špagetarji v medijih skoraj raztrgali
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Fajn dirka. Morda pa sezona še ni tako zavožena kot je zgledalo na prejšnji dirki. Upam da bodo tudi skozi večji del sezone tako skupaj.

Kar se tiče dirkačev pa: Vettel mi gre na organ, ampak Hamilton mi ge pa še bolj. In Vettel v rdečem zgleda bistveno bolj spremenljivo kot je v nadutem Red Bullu.

Ko je Vettel šel poti četrtemu naslovu v Red Bullu, sem rekel: lahko je dober ampak nikoli ne bo ne Šumaher, če ne bo šel v Ferrari in naredil še kakšno prvenstvo tam.
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Bogi Alonso, ko mora to gledat iz garaže.

Honda rabi, če sploh 4-5 let da se približa...

Alonso je končal kariero, škoda.

Interni dvoboj:

Merc, Ferrari: kdo ma več pik
Mclaren: kdi je naredu več krogov
hysterical-1.gif


Škoda mi je Kimija, ker bi bp on zmagal. J. ga.

Sam kak pussy je pa ta Rosberg, C'mon... Lepo ga je Edi zabil, k se je zanč k. da mora Ferrari mal gap azpret da bo zanimiv
 

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Alonso NI naredil življenske napake. Tolk let so mu obljubljal pa ga jebal, da je prav da je šel. Verjamem pa, da mu je tudi motivacije zmanjkalo.
 

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Ni jih našolal, ampak je zmagal.
wink-1.gif


Javi se naslednjo dirko, pa bomo vidli kdo bo koga šolal.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Izjemno. Idealni primer dirke, ko bi rabli Ališiča
smile-1.gif
Ferrari s Vetlovo odlično vožnjo in taktiko premagal Merc na domačem terenu. muahah Kimi tudi odlično! Pa VerŠtapen lol

Kaj pa je tehnika delala, napačne barve oznak pri ekipah?!
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.197
5.584
113
Malezija ni MB domač teren...
Ferrari se tu tradicionalno dobro uvršča - danes so zmagali taktično oz se je MB taktično uštel z večimi dejavniki.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Maš prav. Petronasova dirka je bla, to pa je glavni sponzor merca. Danes ni bla kriva samo taktika, ampak dejansko odlična šparovna vožnja vetla, ki je zadnjih 10+ krogov vozil isto hitro kot merc zadaj. Pa lep primer ferarijeve hitrosti je Kimi. Iz 11 na 4, pa še gumo so mu prerezali nekje na začetku kroga.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.335
760
113
Mislim, da je bil Kimi zadnji po menjavi počene pnevmatike... Potem pa do četrtega mesta.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Verjetno je res pado na zadnje mesto. Vglavnem top dosežek
smile-1.gif
Čaka nas vrhunska sezona!
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Verjetno je res pado na zadnje mesto. Vglavnem top dosežek
smile-1.gif
Čaka nas vrhunska sezona!

Sem imel cajt gledat samo par krogov, ampak Kimiju je gumo razneslo na štartno ciljni ravnini, kar pomeni, da je cel krog moral odpeljat na 3 gumah. 100% je bil zadnji.
 

Hoci

Fizikalc
18. avg 2007
2.546
5
38
Niko Mihelič "strokovni" komentator je med dirko izjavil zavorni diski in zavorne ploščice so iz enakega materiala kot avtomobili torej karbona
hysterical-1.gif
. Je imel še polno takih cvetk pa sem pozabil. Naslednjič si pišem, če ne bom vmes zaspal, ker je samo za golf komentirat....
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ni opravičila za apatičnost in nakladanje, cajti so se spremenili, odkar je nehal uspavanke čitat pred desetletji
 

urosvrunc

Pripravnik
20. jun 2012
271
15
18
Tole dirkanje brez Ališiča ni vse skupaj nič, ker zaradi teh dveh je še tako zanimiva dirka dolgočasna.....