2015 FORMULA 1 CHINESE GRAND PRIX - Shanghai

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Že doolgo let nazaj sem se čudil, na čem so mehaniki da med noro hitrimi ovinki in celo prehitevanji kličejo voznika?! Wtf kot da ne vidijo, kje je dirkač...
A to imajo mehaniki kar direkt vezo z dirkači...? Kuhar tudi?
 

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Jest se tut ne zaletim med prehitevanjem, ko mi sovoznik kaj razlaga
smirk-1.gif



Jest dam jajca stran, da imata Fetl in Hami boljse avtr kot pa njuna kolega. Dohitevata Kimi in Rosberg, manj kot dobro sekundo
zraven pa ne prideta...
tongue-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.338
6.533
113
Problem "moderne" F1, da je tisti ki je tako blizu v bistvu v slabši poziciji, skozi ovinke, ipd.
 

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
...sam zakaj potem na treningih in kvalifi. na stotinke, med dirko pa potem take razlike....men je to sumljivo.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Ker je dirkalnik drugače nastavljen, več bencina, rahlo znucane dvojne različne gume, taktika pa še kaj. Ferrarija sta še na polovici te dirke bila največ 5 sek zadaj za mercom oO, proti koncu pa nista več folgala sledit. Drugačna taktika oz. se je merc na začetku šparal, avto je bil težji...
smile-1.gif
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik INKVIZITOR pravi:
Jest se tut ne zaletim med prehitevanjem, ko mi sovoznik kaj razlaga
smirk-1.gif



Jest dam jajca stran, da imata Fetl in Hami boljse avtr kot pa njuna kolega. Dohitevata Kimi in Rosberg, manj kot dobro sekundo
zraven pa ne prideta...
tongue-1.gif

Ti se kar naroči pri dohtaru
grin1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.326
5.845
113
pri taščici
Samo ti ne dirkas . Če pa že, potem pa je sovoznica vsa trda medtem ko ti prehitevas in spregovori šele ko se ustaviš (in takrat vse nadoknadi).
Pomisli kako sposobni so šele rally dirkači ko jim sovozniki stalno neke šifre govorijo. To imajo najbrž enigme nekje v avtu.
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
ksz
Zraven boring dirke pa še dva komentatorja, ki ne vesta, kaj govorita... Ališič je bil slaba izbira, ampak še vedno boljša kot pa tale dva pajaca.
rolleyes-1.gif
 

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Ja, samo F1 vozniki so crème de la crème od dirkačov, tko da ne vem, kaj bi mu bil problem, če neki sicer sliši, ne posveča pa pozornosti v tistem danem trenutku....bi pa še 1X na ciljni ravnini poklical pa vprašal
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.397
964
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
se moram strinjat, ališic je doktor za tale dva.

Zarad česa že? Dretja pol kroga po temu ko se kaj zgodi? Ker je povedal, da je slavica včeraj zamenjala gate in da je bil kimi spet pijan? ...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.153
113
Dobro, če ti še vdno tripaš, da ti nekdo 112x pove kaj je drs, potem okej. mene zanima, katero jo hamilton pobrusil, o tehniki vemo ze vse.
wink-1.gif
še vedno alisic je doktor komentiranja -padanje komentarjev itd, glede na tale dva. Ja ne prenesem njegovega tuljenja in zakasnitev pa random nebuloz, ampak..mihelič, ki mu je bil trenutek veselja, da se je pohvalil , da je bil pred 12 leti na kitajski :S
 

bula

Fizikalc
3. sep 2007
453
26
28
Če te zanima predvsem to katero je Hamilton n...... in podobno - očitno gledaš čist napačno oddajo. Pa če si se tehnike oziroma tehnoloških detajlov učil pri Miranu - no, potlej pa res ne veš veliko, pa še tisto bo napačno.
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.437
859
113
Citat:
Uporabnik SpidiGonzalez pravi:
Tebi mojster priporočam E!. Za nas ki nas zanima tehnika je Niko car. Hvala vsem svetim da ni več Mirzata.

car je za vas, ki ste na njegovem nivoju s tehniko. Dobesedno ga je čas pofural na celi fronti. Tip je ostal v letu 95 in pove toliko bedarij, da ga jaz ne morem poslušat. Ališiča sem lahko. Je vsaj kako obrobno zraven povedal.

A gledam ORF, al pa sploh ne gledam več dirk.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.153
113
Citat:
Uporabnik SpidiGonzalez pravi:
Tebi mojster priporočam E!. Za nas ki nas zanima tehnika je Niko car. Hvala vsem svetim da ni več Mirzata.

Kaj tehničnega pa zna povedat? Smejal sem se poleg. Mogoče je bil na tekočem pred 20 leti, danes ni več. Pa uporabljeni izrazi itd, blodnje pač. In glumljenje o počasnosti v ovinek itd, in linija sem, linija tja. Zelo težko poslušanje. Ališičevo je bilo lažje.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik SpidiGonzalez pravi:
Tebi mojster priporočam E!. Za nas ki nas zanima tehnika je Niko car. Hvala vsem svetim da ni več Mirzata.

No ja, tale Mihelič je šele klovn.

Gobca v prazno, preveč, zadnjič mi je ostalo v spominu ....kjer si snamejo rokavice iz potnih rok...

Ja, to da so potne roke, je tehnični podatek.

Pa polno takšnih debilnih "podatkov" ima. Dela znanost iz "scanja"
evil.gif


Ališiča nazaj
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.088
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik masevc pravi:
Citat:
Uporabnik SpidiGonzalez pravi:
Tebi mojster priporočam E!. Za nas ki nas zanima tehnika je Niko car. Hvala vsem svetim da ni več Mirzata.

car je za vas, ki ste na njegovem nivoju s tehniko. Dobesedno ga je čas pofural na celi fronti. Tip je ostal v letu 95 in pove toliko bedarij, da ga jaz ne morem poslušat. Ališiča sem lahko. Je vsaj kako obrobno zraven povedal.

A gledam ORF, al pa sploh ne gledam več dirk.

Da o tem, da nima pojma o dirkanju in predpish, ne govorimo. Kak je trosil med enim prehitevanjem na zadnji dirki ... Da je nekdo nekomu vzel stezo, pa kdo je lastnik ovinka, pa kaj še vse ...