FORMULA 1 ENI MAGYAR NAGYDÍJ 2011 (VN Madžarske)

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik SpidiGonzalez pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Spidijevi posti so zgolj za provokacijo in da blatijo MSja, hkrati pa jih opremja še z nešteto bednimi smajliji. Zaradi tega nivo cele teme drastično upade, ker je očitno trollanje.

Ker tvoje lepljenje printscreena je pa kaj? Ni podjebancija? Pa bluzenje da je tyrepressure kriv, pa yadayada...to ni spam? Majkemi?
bonk.gif

Če bom banan v imenu tega ker pišem resnico in ker nisem navijač šumahrja so be it. In razen treh -štirih ki gledajo F1 verjetno skozi neke filtre v očalih kjer je šuma vedno pred rosbergom mi vsi ostali dajo prav.

MViper, poglej kako so v sekundi napadli in provocirali TAKOJ ko je šumahr bil prvi ker ni bil v boksih, ene pet, šest postov V MINUTI. Pa da me bo infarkt pa "ena za spidija"....dej, prosim, kvaliteta verbalne komunikacije na nivoju? In pol zlijejo gnev name ker sem itak za vsak kur@c jez grešni kozel ker so pač šumafani v večini in držijo en z drugim. Če bi pa pisal v prid šumahrju, lepil slikce njegove, bi pa bilo vse OK. Kolkor vem to ni schumacherfanclub.de sajt ampak alter. Poglej kako so delali leta nazaj ko je model zmagoval, to do besede nisi prišel.
confused-1.gif


Zdaj pa me benajte, povedal sem svoje.
rolleyes-1.gif

Tukaj se moram strinjat s spidijem. Podrkavanje je tudi z druge strani, samo da je mogoče malo bolj slovnično pravilno in da nima miljon smajlijev v postu. Sicer sem že enkrat predlagal, da se ekstremiste v nepismenosti omeji, pa ni bilo nekega odziva s strani moderatorjev, glede na to da razne suzice in softiji še vedno drekajo... Glede vsebine postov pa: A je kdo omenil Buttna? Večinoma poslušamo samo Hamilton haterje, Šumi loverje/haterje, vsak tretji post je pa tehnično opravičevanje nekih drikačev v sredini
smirk-1.gif



Ontopic: Hamilton je imel težave z radijsko zvezo. A to tudi šteje, da se ga opraviči zaradi zaj.... postanka ali je še vedno neumen voznik?
smirk-1.gif
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Mene je tam presenetilo, da niso za krog zaprli boksov pa basta, dokler ni razcisceno.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.066
5.748
113
blizu močvirne prestolnice
Sem videl začetek in konec in po opažanjih Vettel ne zmore dobro voziti če je pod pritiskom, Webber je zopet zafrknil s štartom, kar pa začuda ni Rosberg moram reči da je vsaj v začetku kar dobro odpeljal, samo res se očitno sprijazni z 5,6 mestom.
 

TGV

Fizikalc
2. okt 2007
726
106
43
Reality :
"mah te kazni so kr neki..... Res nespametna poteza, ampak, dvomim da bi Alonsa kaznovali za tak manever. Tale cirkus je res preveč patetičen ratal... "
Darjan
"Pravila so jasna, z nobeno potezo se ne sme izriniti nekoga drugega iz steze..in to se je zgodilo. "

Dizzy "no, no, pretiravati ni treba - kjer je bil Di Resta, je videl, kaj se dogaja in bi lahko tudi varno ustavil v najhujšem primeru ... zdaj pa povsod kazni, ko da smo na cesti in ne na dirkališču ...
"
V tem je point - Hamilton je "pozabil", da je na dirkališču.
Di Resta je samo collateral damage.
Nobenega dvoma ni da se je Hamilton vrgel v dirko brez, da bi preveril če lahko to varno naredi(kar je tudi priznal).
V tem primeru (kazen) ni nobene razlike med kaznijo za speeding v boksih.
Kazen dobijo tudi, če ne zbijejo mehanike ..

Ko smo že pri Ališiču; včeraj so po njegovem dirkači vsaj dvakrat vozili v "prostore za dolivanje goriva"
smile-1.gif
)))
Če domislimo dejstvo da dolivanja goriva že nekaj let ni .. a mu je kdo zagrozil z bičanjem če uporabi izraz "boks" ?? (retorično vprašanje)
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Kje je posnetek tistega komentatorja iz bratske republike, ki ga je nekaj let nazaj krog za ogrevanje cisto iz tira vrgel
hysterical-1.gif
 

nejc111

Pripravnik
15. sep 2007
599
11
18
Prva dva gasilca pa očitno nista prava gasilca glede na njuno profesionalnost in curek pri Gasilnem aparatu.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
ta ališič je tud cvetka, button in hamilton sta se trikrat prehitela v enem krogu za 1!!! mesto na dirki, in on tega ne opazi