FORMULA 1 GROSSER PREIS SANTANDER VON DEUTSCHLAND

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Iz tiste se nič ne vidi. Poglej si kdaj kak dobro narejen prenos dirkanja (F1 to zagotovo ni), pa boš videl, kako se to dela (vključno s tem, da je reporter iz boksov zraven pri menjavi oz popravilu v boksu in sproti razlaga, kaj dela moštvo). Z bližnjimi posnetki in vsem. Da o tem, da med dirko recimo ni v živo izjav vodij moštev/glavnih inženirjev dirkačev o tem, kaj se njihovim dirkačem dogaja, niti ne govorim.
Pa da se radijska komunikacija z zamikom objavlja. Prenosi kot iz kamene dobe. Naj se grejo učit tja, kjer te stvari obvladajo.
Kaj pa lahko drugega pričakuješ od 80 let starega fotra? Že dvajset let ista grafika, kamere....tisto termalno kamero so dvakrat uporabili pa je zgleda predrago.
bonk.gif

Berniju je prišel čas, pa nekaj mlade produktivne krvi nebi škodilo, sploh glede prenosov ki so isti še iz časa Senne in Prosta....
bonk.gif

Pa še edino kar je bilo dobrega, to je špico, so morali zagnojit. Evo, pa mi rečte če vam tole ni klasa napram jajcem zdej:

 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Aja, pa potem se spomnite še Nikovega glasu, "Pozdravljeni na xx dirke formule ena na dirkalušču xxx..." Ne pa zdej ta zblojeni Ališič đizs krajst....
bonk.gif
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.856
350
83
ksz.

pa takeli pitstopi bi mogl bit. No pit limiter, usi v kratkih hlačah, en folk v sandalih, pa miljon folka v boksih

 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
To je to. Plačani so zato da furajo in da so na robu. Vsi, tudi mehaniki. Če ti je prenevarno pojdi plesat balet. In potem bi folk gledal. Tole danes je zanimivo in napeto kot bi gledal na postaji kako vagone prestavljajo.
bonk.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.089
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Na sky imajo velikokrat komentarje šefov moštev na trenutno dogajanje med dirko, hkrati pa sta komentatorja zelo solidna. Da ne omenim tudi "mojstra" ki skače po boksih in nabira koristne informacije. Meni so njihovi prenosi top, kaj več bi bilo kičasto.

Mogoče je snemanje v boksih bedarija, čisto vseeno mi je če, se jih kaže ali ne, ker se ne izve nič bistvenega, edino če gre kaj narobe. Dosti bolj zanimivo bi bilo hkrati spremljati, kje je voznik, ki se bori s tistim, ki je v boksu, kar pa se občasno tudi pokaže.

Edino kar šepa, je grafika, skoraj si ne morem zamišljati, da bi spremljal dirko brez live timings, ker se mi zdi da mi manjka ogromno informacij, ampak kako to spraviti na ekran, med dirko, pa je pomoje nemogoče.

Kje pa gledaš sky?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.348
6.542
113
Ne vem, če se lahko prilima linke, ki niso legalni? Pač preko neta, link lahko dam na ZS.

Edini problem je, ker je slika v anusu, ampak me ne gane, ker ne gledam F1 zaradi lepih slik oz posnetkov
smile-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.348
6.542
113
Potem si verjetno že našel ta link. Bom ga kar sem prilimal, ker se spomnim da sem ga že enkrat, pa se ni nihče bunil
smile-1.gif


http://www.viponlinesports.eu/

Eni kombinirajo sliko od RTV SLO v HD, pa potem od tu zvok, ampak je malce zamika
wink-1.gif
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.856
350
83
Damn, ta link mam tut jst. Sm upu d maš kej bolšga k jst
smile-1.gif


Ja to jst delam
grin1.gif
. Sam mi ponavad kr dobr rata ujet, me ne moti. Edin če stream kej prekinja zna bit moteče.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.348
6.542
113
Jaz zadnje čase kar spustim prenos v živo in si potem zvečer ogledam. Seveda od Sky prenos
smile-1.gif


PS, le tu ne morem pametovati, ampak dnevi so preveč lepi, da bi gledal nekaj po TV v nedeljo ob 14h
smile-1.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.089
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Jaz zadnje čase kar spustim prenos v živo in si potem zvečer ogledam. Seveda od Sky prenos
smile-1.gif


PS, le tu ne morem pametovati, ampak dnevi so preveč lepi, da bi gledal nekaj po TV v nedeljo ob 14h
smile-1.gif

Se mi zdi, da bom jaz tudi začel prakticirat Sky HD z zamikom. Konec koncev tudi vse ostale dirke, ki jih gledam, gledam na ta način (razen DTM, tam pač moram v živo).
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.348
6.542
113
S skyHD torrenti je malce problema, namreč niso še tako hitro na voljo, da bi lahko lepo pogledal recimo ob 19, 20h..vseeno se gre za večje fajle in folk zadeve dlje časa "predeluje".

Ampak kakšne dirke, ki so po našem času "zjutraj" pa so že na voljo ob normalnih urah.
 

slvn

Fizikalc
19. dec 2007
1.570
2
38
Ali ni Pirelli trdil ravno to, pa so vsi trdili, da tega pa ze ne pocnejo?
Ali so zanikali samo tisti del, da spreminjajo pritisk?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.409
9.158
113
hm, seveda, ker to ni več young driver test,ampak Tyre and components testing with pro drivers..
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.089
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
S skyHD torrenti je malce problema, namreč niso še tako hitro na voljo, da bi lahko lepo pogledal recimo ob 19, 20h..vseeno se gre za večje fajle in folk zadeve dlje časa "predeluje".

Ampak kakšne dirke, ki so po našem času "zjutraj" pa so že na voljo ob normalnih urah.

Hudiča, BTCC, W8 Supercars in NASCAR dobiš v 2-3 urah po dirki 720p (zame dost), dostikrat pa tudi 1080 ... Tale F1 pa res ni v korak s časom.
evil.gif
 

slvn

Fizikalc
19. dec 2007
1.570
2
38
Ja ni bilo nadzorovano. Ampak, ko je Pirelli rekel, da prihaja do tezav, ker mostva na lastno pest obracajo gume, spreminjajo pritisk so se mostva oglasila, da oni tega ze ne pocnejo.

Ali so se oglasili, da se ne igrajo s pritiskom, ali so trdili, da tudi ne prestavljajo gum po svoje? Ker zdaj, ko je to nadzorovano, nekaterim ni vsec. Zakaj jih moti, ce prej tega niso poceli? Ker so imeli v planu, da enkrat pa mogoce bojo?