FORMULA 1 ENI MAGYAR NAGYDÍJ 2011 (VN Madžarske)

Realman

Pripravnik
21. maj 2008
383
0
16
Res je, samo je bil ata vseeno zadaj za rosbergom. Mene v glavnem ni prepričal, ima čudne izgovore. Sploh glede trčenja z masso.Da se mu je tako umaknil, da ga je zasukalo.
bonk.gif
Videlo se je, z novimi gumami je bil seveda hitrejši par krogov, potem pa se je spet končalo.
Saj bojni duh mu je ostal, to moram priznat. Prehitet se še vedno ne pusti za nobeno ceno, zato pa je že letos toliko krilc izgubil.
Drugače pa je bila dobra dirka, škoda samo za hamija, ker bi morala bit 1 in 2. Več možnosti za veliki finale.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.528
9.249
113
škoda da je rosberg potem zajebal z gumami...

aja pa dejansko lovijo tisto čudežno 6. mesto, štartala sta MGPja odlično, se tudi borila prvi krog, potem pa enostavno ne gre, je samo vprašanje časa ko moraš prepustiti mesta. Potem pa se začne, da lahko edino še kaj posiliš, točke v tem primeru niti niso važne... šteje samo podij, žal, ampak tako je, pa sicer sej je tudi prav tako.Se mi pa še zdi, da je rosberg zadovoljen da vozi 6 7 8 mesto, kar pa šumaher ni. Vsaj po dirkah in stilu vožnje in dojemanja dirke.
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
Se mi pa še zdi, da je rosberg zadovoljen da vozi 6 7 8 mesto, kar pa šumaher ni. Vsaj po dirkah in stilu vožnje in dojemanja dirke.

To na koncu nima nobene veze. Tudi Hamilton ne trpi nobenega pred sabo in je zato že parkrat odletel, medtem, ko je Button bolj konstanten. S tega stališča mi je Schumacher recimo bolj všeč kot Rosberg, samo je problem, ker njegove vozniške sposobnosti žal ne dopuščajo več take vožnje, kar se vidi iz rezultatov, števila polomljenih krilc in večnih izgovorov... Da si lahko privoščiš agresivno vožnjo in imaš kljub temu dobre rezultate moraš biti precej bolj sposoben kot je trenuto Schumacher.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.509
6.589
113
Ne vem, kaj vam ni jasno, v prvem delu dirke, na intersih, je ime MS manj tlaka, kar posledično pomeni slabši oprijem na mokri in boljši oprijem, ko se steza suši. Saj se je vse lepo videlo na live timinings, če je kdo spremljal, na začetku je bil MS počasnejši od rosberga, ko pa se začela steza sušiti pa postajal hitrejši. Ko so pa zapeljali v bokse, pa je bil konstantno konkretno hitrejši od rosberga, vse dokler ga ni dohitel massa, ko je pač moral voziti bolj obrambno.

https://www.youtube.com/watch?v=7py_PFTihak

Zakaj bi se tu MS zavrtel, če ne bi bilo to res, kar pravi sam, ne vem, bil je na notranji strani, massa pa ga je "zapiral" po zunanji.
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
ksz

v časih peska izletnih conah včeraj dirke ne bi končali: Vettel, Hamilton, Alonso, Massa...

Pri Ališiču cenim delavnost. Človek je garač, pred in po vsaki dirki pripravi ogromno bolj ali manj zanimivih prispevkov, pride do vsakega dirkača.... Ampak, ko je dirka, je slika na HD, zvok pa iz RTL-ja (čeprav ga tudi tam serjeta...)

@dizzy: če moderatorju ustreza, je spamanje dovoljeno
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
OK, zdaj pa tako. Spidi, imas svojo temo o Schumiju. Spamaj zaradi mene 24/7. Od sedaj naprej bo trollanje o Schumiju - 3 dnevni ban. Ja?

Velja za vse.

Ker mi pa moderiranje tega podforuma ni sluzba, se manj hobi in nisem 24 ur tukaj, prosim vse ostale, da me ob spamanju/smetenju bilo koga opozorite s prijetnim knofom malo nizje.
 
Nazadnje urejeno:

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
grin1.gif


Evo, popravil. Moja napaka.

Itak bo smrtna tisina do SPA-ja.
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.509
6.589
113
Odvisno od tega, kje bo MS imel počitnice in če bo kdo kaj o njem pastal v novice, ali pa drugam, potem bo spidi takoj skočil.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Bom popucal kolikor mi bo cas dopuscal. Zato me pa prosim opozarjajte, ce me slucajno ni tu.
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Ah, ne kompliciraj(te), enako kot napise on o njem, lahko preberes o nekaterih drugih voznikih (npr. Hamiltonu, nekdaj je bil pogosto Barrichello na tapeti, se malo kasneje pa Massa). Tudi nic takega ni napisal, kar ne bi drzalo.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.509
6.589
113
Spidijevi posti so zgolj za provokacijo in da blatijo MSja, hkrati pa jih opremja še z nešteto bednimi smajliji. Zaradi tega nivo cele teme drastično upade, ker je očitno trollanje.
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Ne vem, kaj vam ni jasno, v prvem delu dirke, na intersih, je ime MS manj tlaka, kar posledično pomeni slabši oprijem na mokri in boljši oprijem, ko se steza suši. Saj se je vse lepo videlo na live timinings, če je kdo spremljal, na začetku je bil MS počasnejši od rosberga, ko pa se začela steza sušiti pa postajal hitrejši. Ko so pa zapeljali v bokse, pa je bil konstantno konkretno hitrejši od rosberga, vse dokler ga ni dohitel massa, ko je pač moral voziti bolj obrambno.

https://www.youtube.com/watch?v=7py_PFTihak

Zakaj bi se tu MS zavrtel, če ne bi bilo to res, kar pravi sam, ne vem, bil je na notranji strani, massa pa ga je "zapiral" po zunanji.

Nam je čist jasno. Ni več sposoben dohajat tekmecev. Že v štartu njegov team mate dosega boljše rezultate... Razni izgovori zaležejo samo še njegovim strastnim navijačem. Vsem ostalim je jasno, da je šumi nekje v sredini, in bi ga scat vozili še marsikateri drugi dirkači, ki so zdaj za njim zaradi nekonkurenčnih avtomobilov.
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Spidijevi posti so zgolj za provokacijo in da blatijo MSja, hkrati pa jih opremja še z nešteto bednimi smajliji. Zaradi tega nivo cele teme drastično upade, ker je očitno trollanje.

Ker tvoje lepljenje printscreena je pa kaj? Ni podjebancija? Pa bluzenje da je tyrepressure kriv, pa yadayada...to ni spam? Majkemi?
bonk.gif

Če bom banan v imenu tega ker pišem resnico in ker nisem navijač šumahrja so be it. In razen treh -štirih ki gledajo F1 verjetno skozi neke filtre v očalih kjer je šuma vedno pred rosbergom mi vsi ostali dajo prav.

MViper, poglej kako so v sekundi napadli in provocirali TAKOJ ko je šumahr bil prvi ker ni bil v boksih, ene pet, šest postov V MINUTI. Pa da me bo infarkt pa "ena za spidija"....dej, prosim, kvaliteta verbalne komunikacije na nivoju? In pol zlijejo gnev name ker sem itak za vsak kur@c jez grešni kozel ker so pač šumafani v večini in držijo en z drugim. Če bi pa pisal v prid šumahrju, lepil slikce njegove, bi pa bilo vse OK. Kolkor vem to ni schumacherfanclub.de sajt ampak alter. Poglej kako so delali leta nazaj ko je model zmagoval, to do besede nisi prišel.
confused-1.gif


Zdaj pa me benajte, povedal sem svoje.
rolleyes-1.gif
 

nejc111

Pripravnik
15. sep 2007
599
11
18
A ni nobeden opazil, da je bilo precej dela za Vetlla medtem, ko je peljal iz boksov, nasproti njega pa šlepajo zgorelega Renaulta? Če sem dobre videl sta Renault in Dacija zaprla precejšni del proge, ki pelje iz boksov, Vettlu pa je ostal majhni del proge, poleg tega ga je pa še zaneslo pred oviro.
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Smo vidli ja. Samo je tu mogoče zgubo par desetink. Nekaj je, ni pa to niti sekunda. Kazen za delavce ob progi?

Pa če bi blo res premalo placa , bi Vetl pelal preko bele črte in ga nebi mogli kaznovat, ker bi se lahko skliceval na delavce.Jaz bi fio "odjebal" kar preko radijske zveze, če bi blo treba. heh
 
Nazadnje urejeno: