Faca policaji

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Sam s policaji nimam veliko slabih izkušenj. Enkrat so me sicer izven naselja dobili na radar, ampak so bili glede na situacijo zelo korektni. Z motorjem sem bil ustavljen velikokrat in razen enkrat ni bilo nič narobe (radar
redface-1.gif
). So mi pa skoraj vsakokrat dali pihat, zadnjič jeseni lansko leto. Policist se mi je skoraj opravičil, češ da izgledam trezen in da imajo akcijo preverjanja alkoholiziranosti, tako da dajejo pihat vsem pa bodo tudi meni. Takšna dejanja podpiram, saj menim, da je na naših cestah preveč pijanih voznikov, no motorju pa je takšno početje še toliko bolj nevarno, saj so takoj na udaru naše kosti. Kakšnih hollywoodskih akcij še nisem bil deležen, res je pa tudi, da mi niti na misel ne pade, da bi bežal policiji, pa četudi sem naredil prekršek.
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Sicer nisem motorist ma tudi sam mel dobro izkušnjo od policajke
shocked-1.gif
sem le našel. Potem sem lepo prosil, če lahko pustim avto še kako minutko pržganga. Policajka se nasmehne. Seveda jo zanima zakaj in odvrnem da mam osebne razloge. Seveda ga pa lahko ugasnem, če je res tolk nuja, ni panike. Sledijo vprašanja in moji odgovori. Ker sem bil preveč pošten sledi test. Policajka zadovoljna in zaželi srečno vožnjo.

Dobr ste jih zdresiral
cool-1.gif