DSQUARD čevlji, kje kupiti za dobro ceno?

raners

Majstr
4. mar 2008
2.710
366
83
Hej.

Kje bi lahko kupil DSQUARD čevlje? V XYZ (BTC) so razprodali številke, preko spleta pa so kar visoke cene...

Kupil bi te: http://www.dsquared2.com/si/sneaker_cod44861309fl.html, če bi bile kje vredu cene, pa bi kupil še ene moške.

Na ioffer.com so baje sami ponaredki (pa sploh problemi na carini!!!), preko amazon.de pa je cena kar visoka.

Se da kje kupiti ceneje? Pa Če se slučajno da kupiti kje v SLO, bi tudi prosil za link...

Hvala že vnaprej. Čao
 
Nazadnje urejeno:

Floki

Guru
6. sep 2007
9.901
3.021
113
Ne poznam ampak ker sem slučajno prebral
bonk.gif


ti pa imajo marže 1000%
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.710
366
83
Heh, to z maržo pa se strinjam...

Sicer to sprašujem za bratranca, ki si jih pač lahko privošči... In si jih tudi bo, pa četudi za 325 eur...

To vprašanje pa sem objavil predvsem zato, ker so včasih kje kakšne razprodaje (saj tudi te naj bi bile znižane za 50% v XYZ v BTC), še sploh na spletu (in v tujini)...

Saj sem tudi že sam malce iskal, pa nisem našel kakšnega vredu popusta ali cene...
 
Nazadnje urejeno:

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
le naj si privošči, le naj.... preden začne v službo hodit, preden dobi otroke, položnice za vrtec, elektriko, ogrevanje, komunalo, le naj si privošči....
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.569
2.419
113
Pa kje je sedaj razlika, če kupiš ajphone, 2 para čevljev ali mehansko uro za 600€.
 

MiHa88

Pripravnik
13. apr 2008
729
4
18
Citat:
Uporabnik raners pravi:
Heh, to z maržo pa se strinjam...

Sicer to sprašujem za bratranca, ki si jih pač lahko privošči... In si jih tudi bo, pa četudi za 325 eur...

To vprašanje pa sem objavil predvsem zato, ker so včasih kje kakšne razprodaje (saj tudi te naj bi bile znižane za 50% v XYZ v BTC), še sploh na spletu (in v tujini)...

Saj sem tudi že sam malce iskal, pa nisem našel kakšnega vredu popusta ali cene...


Predvidevam da jih je bratranec videl pri kakšnem kolegu, naj ga vpraša kje je on nabavil, drugače pa imaš Dsquared v outletu pri benetkah, ko so popusti se določene modele dobi za "ugodno" ceno.
 

MiHa88

Pripravnik
13. apr 2008
729
4
18
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
Pa kje je sedaj razlika, če kupiš ajphone, 2 para čevljev ali mehansko uro za 600€.


Ni razlike, samo trgovina mora imeti diners ali kakšno drugo opcijo za 12, 24, 36 obrokov
smile-1.gif
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.710
366
83
@Miha88, super, hvala za ta info... Imajo tudi kakšno spletno trgovino (ali vsaj kakšen info)?

Drugače pa mi verjamite, da marsikomu v SLO ni težko dat 300 eur ali celo več za par čevljev... Tako kot je @jtfc napisal, samo da marsikomu pa ni problema kupit vse to in še več...
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.277
38
48
Ne vem zakaj gledate na vse ljudi kot na socialne primere? Jaz imam vse, kar si napisal, pa si še vedno lahko kupim marsikaj za zraven. V bistvu lažje kot v mlajših letih, tako, da ne vidim poante.
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.277
38
48
Ti bi kupil 5 adidask za 300 eur, nekdo drug se ti bo pa smejal in kupil ene čevlje za 300 eur, trejti se bo obema posmejal in kupil čevlje za 500 eur, četrtemu se pa jebe in hodi v 10 eur čevljih že celo poletje. Pa koga briga to? Koga boli, če folk zapravi svoj denar za karkoli že? Tebi se zdi butasto dat 300 eur za ene čevlje, drugemu se zdi butasto dat 60 eur za adidaske...

Če je to moj denar, kaj to tebe briga?
 

pipo

Majstr
19. mar 2008
866
328
63
saj ok, saj nobenega ne rabi brigat, kaj drugi delajo s svojim dnarjem...

samo firbec pa me vseeno matra, kakšen tip osebe si kupi oni pulover za 450
grin1.gif
 

MiHa88

Pripravnik
13. apr 2008
729
4
18
Citat:
Uporabnik raners pravi:
@Miha88, super, hvala za ta info... Imajo tudi kakšno spletno trgovino (ali vsaj kakšen info)?

Drugače pa mi verjamite, da marsikomu v SLO ni težko dat 300 eur ali celo več za par čevljev... Tako kot je @jtfc napisal, samo da marsikomu pa ni problema kupit vse to in še več...
wink-1.gif

Evo link http://www.mcarthurglen.com/en/outlets/italy/mcarthurglen-noventa-di-piave/
Tukaj imaš več trgovin na kupu tako da se splača čas vzet in to združiti v kak izlet, ker ni ravno blizu, jaz sem enkrat bil na hitro, ker mi je bilo spotoma.
 

MiHa88

Pripravnik
13. apr 2008
729
4
18
Citat:
Uporabnik Tenforest pravi:
Lej če je moden STRGAN PULOVER ZA 450€ potem res ne vem kaj je z enimi
bonk.gif


Sicer pa za 300€ dobim 5 dobrih adidask, različnih barv in modelov. Ne pa ene čevlje za pol leta.


Določeni kosi res niso za nikamor, imaš pa tudi kaj dobrega, je pa to pač stil ki ne paše vsakemu, moraš znat to nosit in kombinirat s kakšnim drugim kosom ki ni nujno da je znamka ki stane XXX €... Glede čevljev pa, debata primerjati adidas in dsq ni na mestu
wink-1.gif

Gre res za kvaliteten čevelj, ki ga ob rednem vzdrževanju lahko nosiš in nosiš, da se ga že naveličaš...

PS: Naj bi pa bil dsq v teh "krogih" že malo ven, vsaj mene so tko podučili, baje zaradi predobrih ponaredkov.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.813
113
Citat:
Uporabnik Abeta pravi:
le naj si privošči, le naj.... preden začne v službo hodit, preden dobi otroke, položnice za vrtec, elektriko, ogrevanje, komunalo, le naj si privošči....

grims-1.gif
 

Anamarija

Pripravnik
23. jul 2007
799
0
16
37
Na Farfetchu jih imajo za manj, samo nisi povedal katero številko rabiš. Pa na Luisaviaroma malo bolj spodobne moške. Nekaj blazno ceneje od uradne cene pa ne bodo do razprodaje.

Sicer pa onadva ne moreta biti ''ven'', ker nista bila nikoli nikjer notri. Pripadata tistemu cenenemu delu ''mode'', ki ga nihče resno ne jemlje in ob katerem se vsi tolčejo po glavi tako kot Tenforest.