Tlakovci za dobro (čimmanjšo) ceno?

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
Hej vsem.

Kje bi lahko kupil tlakovce za dobro - čimmanjšo ceno? Rabim jih nekje 100m2. V poštev pride katerakoli oblika, skoraj najraje pa šestkotnik - ker so ponavadi najcenejši in ker še jih imam doma par kvadratov... Ponavadi dobiš nove za nekje 10eur / m2.

Če kdo prodaja rabljene, tudi ni problema... Morajo pa biti iz MB ali okolice, ker me iz LJ ali od drugod pride prevoz več kot če tukaj kupim nove...

Seveda bi bila dobrodošla tudi kakšna akcijska cena ali mogoče kaki drugorazredni, ki jih imajo še na zalogi v skladišču...

To sporočilo sem napisal zato, ker več ljudi več ve in mogoče ve kdo za kakšno dobro akcijo...

Na bolhi mi je pred nosom en prodal rabljene tlakovce (iz Pesnice), tudi v OBIju sem bil in jih več nimajo...

Če torej ve kdo, kje imajo kakšne dobre cene, naj mi prosim javi. Bolho pa tako ali tako dnevno preverjam...
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
Evo, našel sem dobro akcijo, samo je že zdavnaj mimo... https://sl-si.facebook.com/pages/Izdelki-za-lepo-in-urejeno-okolico-tlakovci-Kograd/149827431781746

So imeli neke akcije za tlakovce za 5.99 eur/m2...

Če bi se kakšna takšna ponudba našla dan danes...
wink-1.gif
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
Thanx, Abeta...

Sem jih včeraj klical, pa so jih imeli le še par kvadratov, pa še to po 2,3,5 m2 za različne vzorce... Vsaj tako mi je rekla po telefonu...