Dron DJI Mavic air

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Pa s tem tvojim obvozom GPS lokacije potem tudi dela auto return npr? Ali pa mu lahko na mapi določiš kam naj gre ( če to funkcijo sploh ima? ).
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Načelom bi naj z Fake GPS delalo OK, vendar videl že par poročil z fly away droni... Jaz se tega nebi šel...
 

Lovec1990

Zelenc'
27. apr 2020
24
4
3
Moj Mavic PRO gre 4km testirano:cool:

Mavic Air 2 piše da gre 6km tako da še dlje kolikor gre moj in kot so ti drugi povedali Air 2 je trenutno glede na celoto odličen nakup
 

ememko

Fizikalc
11. jun 2009
174
25
28
Pa s tem tvojim obvozom GPS lokacije potem tudi dela auto return npr? Ali pa mu lahko na mapi določiš kam naj gre ( če to funkcijo sploh ima? ).

Da, nobenih problemov. DJI GO 4 aplikacija ti vse normalno kaže. Kje je dron, riše črto na mapi itd.. Return to home dela in vse ostalo. Nisem opazil kakšne razlike zdaj in preden sem aktiviral FCC mode.

Ko na novo prižgeš dron ti napiše da si v drugrem območju in da se so wifi nastavitve spremenile (kar je mišljeno glede moči oddajanja). Daš cancel in ni spremembe, še vedno dela v FCC. Ampak app je prej zaznal da si kao iz ZDA prišel v EU. Zato to obevstilo, če bi dal ok bi prešaltalo nazaj na evropski mode.
 

Lovec1990

Zelenc'
27. apr 2020
24
4
3
Samo ne pozabit ko dron dobiš obe kalibraciji narediti, ker jaz nisem in je RTH zgrešil za par metrov
 
5. avg 2011
1.041
186
63
Okolica Ormoža
Imam eno vprašanje. Pred kratkim sem poškodoval praktično novega Mavic mini-ja (po neumnosti zadel streho hiše). Poškodovan je povezovalni kabel kamere in zlomljena dva nosilca kamere. Na pooblaščenem sevisu so mi napravili diagnostiko in ocenili stroške popravila na 275 €+DDV!!! Ima kdo kakšnega normalnega serviserja, ki bi rešil to za sprejemljivo ceno? Ker v nasprotnem primeru mi je edina varianta prodati dron za rezervne dele. Hvala vnaprej za odgovor.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.031
316
83
Goriska
Imam eno vprašanje. Pred kratkim sem poškodoval praktično novega Mavic mini-ja (po neumnosti zadel streho hiše). Poškodovan je povezovalni kabel kamere in zlomljena dva nosilca kamere. Na pooblaščenem sevisu so mi napravili diagnostiko in ocenili stroške popravila na 275 €+DDV!!! Ima kdo kakšnega normalnega serviserja, ki bi rešil to za sprejemljivo ceno? Ker v nasprotnem primeru mi je edina varianta prodati dron za rezervne dele. Hvala vnaprej za odgovor.

Zakaj nisi vzel care refresha?

Tole lahko samo vrzes pomoje ali pa das popraviti za zgoraj omenjeni znesek..
 
  • Všeč mi je
Reactions: Lovec1990

ememko

Fizikalc
11. jun 2009
174
25
28
Imam eno vprašanje. Pred kratkim sem poškodoval praktično novega Mavic mini-ja (po neumnosti zadel streho hiše). Poškodovan je povezovalni kabel kamere in zlomljena dva nosilca kamere. Na pooblaščenem sevisu so mi napravili diagnostiko in ocenili stroške popravila na 275 €+DDV!!! Ima kdo kakšnega normalnega serviserja, ki bi rešil to za sprejemljivo ceno? Ker v nasprotnem primeru mi je edina varianta prodati dron za rezervne dele. Hvala vnaprej za odgovor.

Kdo pa je uradni serviser?

Včlani se v skupino DJI Slovenija na Facebooku in tam objavi, mogoče kdo lahko pomaga. Je zeliko veliko članov.
 

ememko

Fizikalc
11. jun 2009
174
25
28
Je kdo nabavil Mavic Air 2? Od jutri bo na voljo v Sloveniji.

Kar dober upgrejd glede na Mavic Air samo ne bom zaenkrat spet tolko eur dal za novo "igračko" :oops1:
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Kaksen je pa razlog, da gres na Pro? Stranski senzorji? Ker Air 2 ima kar nekaj prednosti pred trenutnim Pro-jem... predvsem kar se tice senzorjev... zal samo spredaj in zadaj ... ne pa ob strani ...
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Bi mogoče (ampak res mogoče) zanimal mene, če bi bila cena res dobra - zame se ve. ;)