Domači avtomati za kavo

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.443
4.546
113
Doma že deveto leto brni Dolce Gusto, ki pa počasi izdihuje. Delamo si predvsem Cortado (Espresso z mlekom ali po domače Macchiato), Espresso in pa Au Lait (kot ena podaljšana kava z mlekom). Redko redko pade še kakšen Cappuccino, pa še to zgolj za goste. Cappuccinu se zlahka odpovem in ga ne potrebujem v novem avtomatu. Zelo zelo rad pa bi imel tudi brezkofeinsko opcijo.

Torej Macchiato, Esspresso, podaljšana z mlekom, brezkofeinsko, to je načeloma to.

Všeč mi je okus Dolce Gusto kave, vendar bi rad preizkusil tudi kaj novega, kar je mogoče še boljše, predvsem pa me zanima opcija, kjer dolivam sveže mleko in ne mleko v prahu. Še vedno je želja, da se kava pripravi (zelo) preprosto. Količinsko je ni veliko, recimo povprečno 2 na dan.

Nekako sem zožal opcije na Illy in Nescaffe. Zakaj? Pojma nimam, ampak nekako mi delujeta med večjimi firmami z dovolj opcijami, da najdeš nekaj kar ti ustreza. Oba imata mašine, ki imajo zraven tudi možnosti svežega mleka in seveda kavo v kapsulah. Potencialno ima Illy še možnost sveže kave, vendar ne vem, če je okus kaj drugačen od kapsule. Glede mleka mi je še najbolj všeč od Illy, ki ima samo "lulček" ven in mleko naliješ v svojo posodico in prisloniš k "lulčku", ki ti ga pogreje in speni. V tem primeru ni čiščenja dodatne posode, itd.

Kar me je razočaralo je, da nikjer v Slo ne moreš priti in sprobati kave, ki ti jih naredijo te mašine. Oz. ali kdo pozna kje bi to naredili? Seveda plačam, ampak si ne predstavljam kupit vse, nato pa ugotovit, da mi je zanič. Rad bi pil klasični Macchiato od Nescaffe, Illy kapsule in Illy mleto, da vidim razliko. Vem, da povsod sam doziraš količine, to bi že naredili, da je tam tam.

Ima kdo ali Illy ali Nescaffe in lahko pove kakšno osebno izkušnjo glede mašin, okusov, kako je s temi dodatki za mleko, itd.?
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.443
4.546
113
Verjetno sem dolžan še opis kaj sem dejansko kupil, zakaj in kakšen je zaključek vse zgodbe.

Preizkusil sem poleg domačega Dolce Gusto avtomata še Illy in Nespresso kapsule. Z nobeno nisem bil preveč zadovoljen, hkrati pa mi je Dolce Gusto tudi že presedal. Želel sem nekaj bližje gostilniški kavi in po priporočilih tukaj našel tudi nekoga, ki uporablja mašino z mletjem. Preizkusil sem njegov zvarek in bil pozitivno presenečen. Potem sem dobil še nekaj priporočil tukaj in ugotovil, da ni potrebno dati malo premoženje za kvalitetno mašino za mletje in kuhanje kave.

Tako sem na koncu nabavil DeLonghi S ECAM 22.110.SB oz. po domače Magnifica S. KLIK. Razlog za nakup tega modela je ogromno število priporočil na netu, odlične ocene in ima vse tisto kar sem želel od mašine. Lahko melje kavo ali sprejme tudi že mleto in ima dodatek za penjenje mleka v svoji skodelici.

Trenutno je najbolj v uporabi kava v zrnju Lavazza Cafe Crema in pa že mleta Illy Deca (brezkofeinska). Illy v zrnju nam doma ni všeč, drugega pa še nismo preizkusili. Spenil sem že nekaj različnih mlekov od 1,5% do 8% maščobe. Še najbolje se mi je obnesel Barista mleko do sedaj od Lj. mlekarn.

Sedaj pa k bistvu...mašina in kava. Mašino sem po dobrem tednu preizkušanja nastavil na precej fino mletje, zelo vročo vodo in po moči (koliko gramov zmelje) nekje na 2/3. Voda ima notri tudi filter, da je mehkejša. Kava je meni osebno zelo dobra, je pa tudi zelo odvisno kakšno zrnje uporabiš, kar je logično. Še bolj kot mene, je zadeva navdušila ženo. Popoldan ali proti večeru rad ruknem eno brezkofeinsko in tudi priprava te je preprosta. Mleko pač traja, da speni, a to je enako povsod.

Čiščenja aparata je definitvno več kot pri aparatih na kapsule. Več je mehanskih delov, na večih koncih je potrebno čiščenje in tudi malo več dela je na dolgi rok. Ampak meni to odtehta kavo, ki jo popijem. Malo me moti občasno nekonsistentno delovanje...recimo curek vode ko se čisti, ki teče ven iz obeh pipic ne teče vedno naravnost v luknjici v odtočno banjo, pač pa ravno toliko zgreši, da je potrebno obrisati preden daš skodelico gor. Včasih opazim, da naredi več kave kot drugič, pa so nastavitve enake. Zgodilo se mi je že, da dam notri žlico mlete kave in ostane na vrhu v sprejemniku, torej je potrebno popazit, da res pade v mašino, enkrat pa se je zgodilo, da sem vso mleto kavo, ki sem jo dal v mašino našel spodaj na zadnjem delu zbiralnika.
Nič takega zaradi česar bi skakal v zrak, ker končni produkt je kljub vsemu odličen, kar mi je najbolj važno.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
O jezus, kristus. Ko to temo berem mi vse dol pade. Da bi se z temi idiotizmi vseh teh aparatov zajebaval ob 04.20 zjutraj, ko vstajam. Ne hvala. Topla voda na idndukcijo. Dokler se poščijem in roke umijem, zadeva zavre, zakuhaš kavo in to je to. Se pretegnem, oblečem, pa enga na pluča vržem, tacajt je kava že pitna, skoraj premerzla. nato se vsedem, tablico v roke, novice, maili, nočna sporočila ljubic in počasi kavo srknem. Nato se umijem in odpravim na šiht. Pa pucanje, pa penjenje, pa mimo šiba tist kofe, pa ga ne zagrabi, pa ne zmleje, pa ne dozira prav. Adijo pamet in to za nekaj 100 ali 1000 EUR. Pred 50 leti smo na luno leteli, danes pa vesoljna znanost ne zna enga kofe avtomata naredit. Žalostno.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.395
964
113
Obišči stran
O jezus, kristus. Ko to temo berem mi vse dol pade. Da bi se z temi idiotizmi vseh teh aparatov zajebaval ob 04.20 zjutraj, ko vstajam. Ne hvala. Topla voda na idndukcijo. Dokler se poščijem in roke umijem, zadeva zavre, zakuhaš kavo in to je to. Se pretegnem, oblečem, pa enga na pluča vržem, tacajt je kava že pitna, skoraj premerzla. nato se vsedem, tablico v roke, novice, maili, nočna sporočila ljubic in počasi kavo srknem. Nato se umijem in odpravim na šiht. Pa pucanje, pa penjenje, pa mimo šiba tist kofe, pa ga ne zagrabi, pa ne zmleje, pa ne dozira prav. Adijo pamet in to za nekaj 100 ali 1000 EUR. Pred 50 leti smo na luno leteli, danes pa vesoljna znanost ne zna enga kofe avtomata naredit. Žalostno.


Ne vem kaj majo določeni probleme, ampak jaz svojega samo prižgem, počakam da zalaufa, postavim šalco, pritisnem gumb in je to to. Vsakih cca 10 ali več kofetov spraznim pladenj, dolijem vodo in je to to. Tedensko pa še pod vodo sperem kuhalno enoto.

Da bi delal to kar ti praviš se mi zmeša :p
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.673
732
113
Jaz na Juri tudi nobenega dela, le sem pa tja, ko sam čiščenje izvede, vendar to lahko vedno v okviru 30 kav narediš, ko imaš čas, on samo opozori, da bi bilo potrebno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: gig

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Nisem še imel kofe avtomata, ko pa tole temo berem, pa ne hvala. pa z tem je več dela kot z pesom ali otrokom. Pa natoči, pa spucaj, pa dezinfekcija, pa predal odpadne vode, pa pravo doziranje, pa mletje, pa vse nekam šprica, ta prav kofe je na indukciji gotov v slabi minuti, tako kot v tem avtomatu.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.395
964
113
Obišči stran
Nisem še imel kofe avtomata, ko pa tole temo berem, pa ne hvala. pa z tem je več dela kot z pesom ali otrokom. Pa natoči, pa spucaj, pa dezinfekcija, pa predal odpadne vode, pa pravo doziranje, pa mletje, pa vse nekam šprica, ta prav kofe je na indukciji gotov v slabi minuti, tako kot v tem avtomatu.

In seveda. Vzeti đezvo, natočit vodo, dat na šporhet, počakat da zavre, dat notr kavo, spet zavret, buh ne dej da gre čez. Nalit kavo v šalco, počakat da se usede, spiješ, pa takoj use pomit, đezvo in šalco, da se ja kej ne zasuši.

Nobenga dela, res ne :aplauz:
 
  • Všeč mi je
Reactions: ncnifrej in Accord

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Vodo zavrem, dam noter kavo. Ne vrem še enkrat. Dokler se kava vsede se tak moram oblečt. To lahko naredim prej in potem kava ali z avtomatom in se naknadno oblečem Isti hurac. V istem času dobim dozo kofeina, samo vrstni red je drugačen. vse vkup vržem v korito. Ko se baba čez kake 2 ure vstane, pomije in še zase skuha. tak da z pomivanjem nimam problemov. Imam pomivačico. V obeh primerih ne traja več kot minuta za tist kofe. prej na plinu je res dolgo trajalo, da zavre, na indukciji je zadeva zelo hitra. Če se mi pa tega instant gostilniškega kofeta zalušta, je pa ob 05.00 že odprta lokalna gostilna. Z mlekom 1.1 EUr, navadna/dolga 1 EUR. pa še kelnarco mal pogledaš. Cena na enoto ni nič višja, kot z domačim avtomatom. Pogled je pa lepši.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.443
4.546
113
Človek ima občutek, da prav zanalašč iščete težave, ampak če ste taki komplikatorji in neposobneži, potem res ni za vas kaj drugega kot 1,1 eur prežgana kavica pri Cilki ali džezva s podobno godljo. In da, vsekakor se izogibajte vsem opravilom, ki vam komplicirajo vsakdan, vključno s službo, ženo, otroki in življenjem na sploh. Đizs.
In map, če imaš pomivačico, ker si sam popolnoma nesposoben (ampak si dec, to pa ja), bi ti pomivačica lahko tudi spucala mašino na vsake kvatre kajne...ti pa pejt gledat lokalno Cilko in se slini zraven. Jaz pač rad popijem dobro kavo s svojo ženo, pomivača sva pa oba. Ampak sej si dec, ni kaj.

Pri mašini zjutraj pridem, prižgem, dam šalico pod mašino, pritisnem gumb za željeno kavo in to je to. Me kar roka boli od vsega hudega. Na x kav pa je potrebno čiščenje pladnja, odstranjevanje namletega, dolivanje vode in o groza tudi čiščenje notranje enote, kar povprečno operativnemu osebku ne bi smel biti problem narediti 1x na mesec. Če človek napiše opažanja, da občasno kaj pri mašini pač ni 100%, še ne pomeni, da rabiš dr. za uporabo, ampak samo pomeni, da nisem povprečen janez, ki hvali vse kar ima ne glede na slabosti.

Pa kje se najdete...
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Sicer vsak ima svoj okus. Amapak z temi avtomati sigurno ne pridobiš boljše kave, kot da jo kuhaš v đezvi. Nekaj je tudi odvisno kako kavo uporabljaš. Dobra kava bo tudi v đezvi dobra, podn bo pa tudi na tem avtomatu podn. Ni nič hitrejš od đezve na indukciji, košta pa ohhoo. Vglavnem Ok, vsak ima svoje. Genaralno gledano pa čisti nateg za sodobnega potrošnika. Pač marketing, zadeve pa brez pravega učinka in prednosti. Sej je pri kaki drugi stvari tudi tako, ne sam pr teh kofetih.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.443
4.546
113
Meni osebno je kava iz džezve zanič. Dopuščam možnost, da jo domači uradni kavo kuhalec ne zna skuhati pravilno. Če jo jaz kuham, je tudi zanič. Tako, da razlika v okusu vsekakor je in bi rekel, da vsakemu svoje. Ali pa sem samo našel kavo, ki mi je čez avtomat dobra, ni pa primerna za džezvo. Poudarjam, da sem pomehkužen kavo pivec, ki čiste črne kave ne pije rad, zato tudi vlivam vsaj malo mleka notri.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Tudi jest ne pijem dosti. Zjutraj pravo, potem pa še kako v gostilni ali z tistih avtomatov na šihtu. neki bianchi je pr nas na firmi. 40 centov je cena. To je vse. zato zjutraj ni problem za tistih nekaj sekund razlike. Vmes kej drugega postoriš, pa je kofe kuhan.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Ojoj bog ti pomagaj, kava iz đezve je boljša od espresso kave? Nikjer ne trdim da ni TEBI boljša ampak primerjaš neprimerljivo. Kot da bi rekel da je pašteta boljša od marmelade :) Jaz osebno imam rad obe, mi pa je espresso boljši, bolj polnega okusa. Nateg? Morda. Kaj pa ni nateg?
 

Maiden

Fizikalc
7. nov 2007
763
182
43
Jaz tudi pijem samo še grenko. Vprašal sem zato, ker sladkor spremeni okus kavi. Sem pil eno kavo za 2€ in s sladkorjem je pitna, brez pa niti pod razno.