Kako naj se odvadim kave??!!

pikica

Fizikalc
28. jan 2008
5.759
1
36
35
eee js sm učeri sam eno
cheer.gif
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Js sem se pa totalno odvadila RedBulla, pa sem tudi mela probleme s tem... Skor vsak dan dva...
crazy1.gif


Sicer pa enostavno NE zdržim brez kave - zdržala tri dni, pa me je tok glava bolela da nisem bla za nikamor, tečna še bolj k ponavad (
grin1.gif
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
In smo videli.
wink-1.gif


Važno je le to, da si srečna in da bližnji ne trpijo tvoje slabe volje ali pa še kaj drugega.
 

akiva

Pripravnik
21. jul 2007
209
0
16
Spet boš tečna, pa seks ti ne bo več dišal.
evil.gif


Saj na koncu boš ugotovila, da se ne splača.
 

akiva

Pripravnik
21. jul 2007
209
0
16
Saj jaz sem vedno vspodbuden, sam moraš gledati iz pravega zornega kota.
grin1.gif


V tem primeru te ne vzpodbujam pri prenehanju pitja kave (tudi sam sem strasten kavopivec), ampak te vzpodbujam pri tem da bi bila čim manj tečna in da bi čim več.......... Saj veš.
hysterical-1.gif
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Tjaška, a ti bi nehala pit kavo samo zaradi tega, ker te je sram, da eni, ko delajo cel dan, je ne spijejo nič, ti pa jih fULL.....potem se začni drogirat, ker eni se drogirajo, da lahko preživijo dan, ker drugače ga ne morejo...hehhe, šala.... No, jst jih spijem 3-4 na šihtu, ob vikendih pa nič, pa mi niti ne manjka...če bi nehala samo zaradi sramu, potem ne delaj tega in jo pij naprej, če pa bi nehala zaradi zdravstvenih razlogov, pa recimo začni pit instant kavo...drugače pa kofein pomaga telesu, pa precej več kalorij pokuriš s kofeinom, kot pa brez njega...pa če si potem tečna, to pomeni stres...to pa veš, da ni dobro za zdravje...
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

sthefso

Zelenc'
26. mar 2010
6
0
1
Zamenjaš kavo za pravi čaj. Kavo pijem vsak dan, brez problema pa zamnjam tudi s pravim čajem za kak teden.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
ksz

pa kako vas lahko tako matra ta kava? jaz jo mam rad v nulo, espreso, ristretto, kapučin, lahko tut 5 na dan,
tut 7 sem jih že zlil vase, ampak pride včasih tako, da je tut po 5 dni ne pijem. Doma imam navoljo zelo hudo
mašino za kofet, ene 4 različne sorte od arabik, kubank, barkafeja, kremkafeja, pa si ne zapečem niti ene...


a je ta črna zadeva tok zasvoljiva?

Sem v celem lajfu spil vsaj tisoč kav, recimo 50 različnih sort, prisegam na črne kratke, ali črne kratke s peno,
pa še vedno se jim prec odrečem tut do konc lajfa... :/
 

franci

Fizikalc
19. jul 2007
1.797
1
38
49
LJ
Jaz sem včasih spil čez dan tudi po 5-6 kav. Kratkih, belih, podaljšanih, turških,... Nekega dne pa mi enostavno ni več dišala (imel sem neke težave z želodcem). Ne pijem kave že ene 6 let, če je že treba kaj poživilnega spit, pa naročim ali si pripravim kakav (kar je ene 5x na leto). Kave tudi ne pogrešam, v bistvu se sprašujem, zakaj sem jo sploh konzumiral.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
Eto, točno to... dan pokvarjen, tečna sm ko vrag celi dan... Glava boli, pol sm spet tečna ker me glava boli in ker nisem pila kave, zato me glava boli in sem tečna zarad teh dveh razlogov... Naj nadaljujem??

Danes sem spila tri, pomoje bo dost za dons.

To da si ti tecna ker ne spijes kave je samo tvoja psiha in nic drugega, ze to da neka zadeva toliko nate vpliva da ti razpolozenje niha je nekaj narobe in tega bi se morala zavedati, ampak ker brez zamere ovce vedno rabijo razloge zarad ceso nekaj so, si ti pac odvisna od kave, drugi od cigaret itd. Sam pa priznam sem malce od piva, samo alkohol sprosti, kava pa nima nic z tvojo zivcnostjo , razen tega da isto kot pri cigaretih preforsiras vnos necesa kar telo ze samo proizvaja v zelo manjsih kolicinah in zato si naslednji dan "odvisna", po parih dneh pa ze pozabis na to.

Ps: pa mam sam tudi zelo nizek pritisk, pa vseeno ne pijem kave

PS2: Pa ne stej dneve, ne razmisljaj o tem da ne pijes vec, najdi si drugo zabavo, skuhaj si nevem gobovo juho pa jo pocasi pojej in uzivaj v okusu.
 
Nazadnje urejeno: