Dobrodošli, nahrbtnikarji!

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.192
3.180
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Vsi nahrbtnikarji niti slučajno NE BODO trošili denar. Kakih 50-70% bo - revežev, socialno ogroženih, s plačo (v Sloveniji) 600-700 evrov.

In čez 20-25 let v Sloveniji, najbrž pa v večini EU, ne bo več pokojnin. Tistih 350 evrov pokojine, ali 700 evrov plače, ki jih boste dobili, pa vam bo zadoščalo komaj za nakup (dobrega) nahrbtnika...
Ne pa za trošenje na elitnih destinacijah...

Poglej priponko 28188

Odgovor bi bil nesmiselen, ker tvoje plašnice bodo pač vedno tvoje... Tako kot tvoje blodnje...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Vsi nahrbtnikarji niti slučajno NE BODO trošili denar. Kakih 50-70% bo - revežev, socialno ogroženih, s plačo (v Sloveniji) 600-700 evrov.

In čez 20-25 let v Sloveniji, najbrž pa v večini EU, ne bo več pokojnin. Tistih 350 evrov pokojine, ali 700 evrov plače, ki jih boste dobili, pa vam bo zadoščalo komaj za nakup (dobrega) nahrbtnika...
Ne pa za trošenje na elitnih destinacijah...

Johan, kaj ti je? Nisi toliko starejši od mene, da ne vem, kako mladost si pa ti užival. Ravno takrat je bilo nahrbtnikarjev in avtoštoparjev - vsaj 5 x več kot danes. Tudi ti si bil med njimi, razen če si padel iz kakega drugega sveta. :mad: Zato , lepo prosim, nehaj nabijat.

Nekaj najlepšega na svetu je, ko lahko "gre študent na rajžo". Od tega tudi ogromno ima :fredi: . Tistih tvojih 70% ljudi ki v življenju ne bodo imeli dovolj za zapravljat, so pa takšni reveži ravno zaradi tebe in takih, ki ne dajo človeku živeti. Misliš da je svet samo tvoj? Ko greš na sekret srat, - se userješ plavo? :gorjaca:
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.547
263
113
ma dej, sej ko gre on dopust, gre kot nahrbtnikar. edin da ima potovalko namesto nahrbtnika. fond ima pa manjsi kot vecina nahrbtnikarjev.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower in sad

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.547
263
113
Sem bil banan. Ban je potekel in lahko se pritožiš Šarcu, vodovodu,ali kanalizaciji....
Sicer pa je dejstvo, da RESNICA BOLI.

In dokler povprečen Slovenec ne bo zmogel sprejeti resnice (ker mu je neprijetna), bo šlo v Sloveniji samo še navdol.

Mogoče žalim? Ne, govorim le o dejstvih.

zakaj zaboga bi se pritozeval Sarcu? pa kaj kur.ca ima on s s tem Alterjem in s tabo??

in ne, ne govoris o dejstvih ampak samo nabijas. in nabijas. in nabijas. in se enkrat nabijas. in se vedno nabijas.

na celem alterju te tud en ni podprl in ti dal prav v tej temi, tko da dej se ti mal zamisli nad sabo in tvojim problemom s temi nahrbtnikarji.
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Johan, kaj ti je? Tistih tvojih 70% ljudi ki v življenju ne bodo imeli dovolj za zapravljat, so pa takšni reveži ravno zaradi tebe in takih, ki ne dajo človeku živeti. Misliš da je svet samo tvoj?


1. Tistih 70-80% ljudi z malo denarja, so luzerji. Čisto po svoji krivdi!
Ker se dodatno ne izobražujejo. Ker cele dneve visijo na Alterju in fejstbuku. Ker so zadovoljni s svojo (praviloma zelo bedno, nizko izobrazbo... Ker NE napredujejo.

2. Mene vsaj enkrat mesečno banajo za 14 dni, pa potem počnem tistih 14 dni popolnoma druge stvari, se učim, napredujem, privatno svetujem...
Ker za razliko od 90% Slovencev imam kaj in za povedati in za svetovati.

3. Svet absolutno NI samo moj. In moj svet je Ljubljana (čedalje manj!), ter otok v Kvarnerju.
In ne nosim svoje "pi.zde"! po Afriki, Aziji in južni Ameriki. Tako, kot jo nosijo nahrbtnikarji. Vse pa zato, da naredijo dober vtis, ter generirajo zavist, ter frustracije (bil sem tam pa tam) na fejstbukovemu, ter Instagramu...


Pamet.jpg
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
zakaj zaboga bi se pritozeval Sarcu? pa kaj kur.ca ima on s s tem Alterjem in s tabo??

in ne, ne govoris o dejstvih ampak samo nabijas. in nabijas. in nabijas. in se enkrat nabijas. in se vedno nabijas.

na celem alterju te tud en ni podprl in ti dal prav v tej temi, tko da dej se ti mal zamisli nad sabo in tvojim problemom s temi nahrbtnikarji.

Tvoje življenje (in velike večine Slovencev), je ZELO OČITNO iskanje podpore, iskanje lajkov...

In kaj imaš od tega, da te podprejo? Le dokaz, da si taka nerazmišljajoča ovca, kot je ostalih 95%.

1724249_10152988644343982_4838598359755429864_n.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.061
1.270
113
1. Tistih 70-80% ljudi z malo denarja, so luzerji. Čisto po svoji krivdi!
Ker se dodatno ne izobražujejo. Ker cele dneve visijo na Alterju in fejstbuku. Ker so zadovoljni s svojo (praviloma zelo bedno, nizko izobrazbo... Ker NE napredujejo.

2. Mene vsaj enkrat mesečno banajo za 14 dni, pa potem počnem tistih 14 dni popolnoma druge stvari, se učim, napredujem, privatno svetujem...
Ker za razliko od 90% Slovencev imam kaj in za povedati in za svetovati.

3. Svet absolutno NI samo moj. In moj svet je Ljubljana (čedalje manj!), ter otok v Kvarnerju.
In ne nosim svoje "pi.zde"! po Afriki, Aziji in južni Ameriki. Tako, kot jo nosijo nahrbtnikarji. Vse pa zato, da naredijo dober vtis, ter generirajo zavist, ter frustracije (bil sem tam pa tam) na fejstbukovemu, ter Instagramu...


Poglej priponko 28189

Dragi johan. Tega ne pocnem, pri tebi pa bom. Napisi tu cifro svoje pokojnine, delavno dobo in izobrazbo. Da vidim ali laprdas iz polne riti ali si le en papak, ki se dela nekega bogatasa, potem pa gre na kurbe v drugo drzavo, ker so ceneje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Johan, kaj ti je? Nisi toliko starejši od mene, da ne vem, kako mladost si pa ti užival. Ravno takrat je bilo nahrbtnikarjev in avtoštoparjev - vsaj 5 x več kot danes. Tudi ti si bil med njimi, razen če si padel iz kakega drugega sveta. :mad: Zato , lepo prosim, nehaj nabijat.

Nekaj najlepšega na svetu je, ko lahko "gre študent na rajžo". Od tega tudi ogromno ima :fredi: . Tistih tvojih 70% ljudi ki v življenju ne bodo imeli dovolj za zapravljat, so pa takšni reveži ravno zaradi tebe in takih, ki ne dajo človeku živeti. Misliš da je svet samo tvoj? Ko greš na sekret srat, - se userješ plavo? :gorjaca:
ni užival in to se mu še danes pozna :evil:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

1. Tistih 70-80% ljudi z malo denarja, so luzerji. Čisto po svoji krivdi!
Ker se dodatno ne izobražujejo. Ker cele dneve visijo na Alterju in fejstbuku. Ker so zadovoljni s svojo (praviloma zelo bedno, nizko izobrazbo... Ker NE napredujejo.

2. Mene vsaj enkrat mesečno banajo za 14 dni, pa potem počnem tistih 14 dni popolnoma druge stvari, se učim, napredujem, privatno svetujem...
Ker za razliko od 90% Slovencev imam kaj in za povedati in za svetovati.

3. Svet absolutno NI samo moj. In moj svet je Ljubljana (čedalje manj!), ter otok v Kvarnerju.
In ne nosim svoje "pi.zde"! po Afriki, Aziji in južni Ameriki. Tako, kot jo nosijo nahrbtnikarji. Vse pa zato, da naredijo dober vtis, ter generirajo zavist, ter frustracije (bil sem tam pa tam) na fejstbukovemu, ter Instagramu...

Sorry. Predstavljam si te kot nekega upokojenega učitelja ali profesorja. Kot takšen bi še posebej moral poznati ljudi in psiho, ter biti toleranten do njih. Mar misliš, da bodo ljudje 24 ur na dan samo na relaciji šiht - domov? Zakaj pa bi bili? Tudi ti greš z veseljem na vikend na Silbo ali nekam tja, torej si tudi "migrant", nahrbtnikar v teh letih ti menda ni treba več biti. In - kako si pa našel svoj otok in vikend na njem, če ne ravno skozi rajžo? :confused:

Poleg tega te tule berem, da nekako zaničuješ 70 - 80 % naših ljudi, ker fizično delajo tisto kar je tebi izpod časti? Praviš da so luzerji?

Oprosti, pri meni si izgubil spoštovanje. Snobov nikoli nisem maral.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Sorry. Predstavljam si te kot nekega upokojenega učitelja ali profesorja. Kot takšen bi še posebej moral poznati ljudi in psiho, ter biti toleranten do njih. Mar misliš, da bodo ljudje 24 ur na dan samo na relaciji šiht - domov? Zakaj pa bi bili? Tudi ti greš z veseljem na vikend na Silbo ali nekam tja, torej si tudi "migrant", nahrbtnikar v teh letih ti menda ni treba več biti. In - kako si pa našel svoj otok in vikend na njem, če ne ravno skozi rajžo? :confused:

Poleg tega te tule berem, da nekako zaničuješ 70 - 80 % naših ljudi, ker fizično delajo tisto kar je tebi izpod časti? Praviš da so luzerji?

Oprosti, pri meni si izgubil spoštovanje. Snobov nikoli nisem maral.
profesor ali učitelj bi imel boljšo penzijo kot jo ima on.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Če živi v centru Ljubljane, je - ali nek bivši učitelj, ali pa umetnik. To da zelo rad fjuka pa - tudi jaz rad ... :norec:
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.547
263
113
Tvoje življenje (in velike večine Slovencev), je ZELO OČITNO iskanje podpore, iskanje lajkov...

In kaj imaš od tega, da te podprejo? Le dokaz, da si taka nerazmišljajoča ovca, kot je ostalih 95%.

Poglej priponko 28190

kaj imam od tega? neko povratno informacijo o mojem razmisljanju - ker clovek se moti, ne pozna vsega ozadja, dejstev...

ja ne vem, jest ce nekaj izjavim, poslusam druge kaksne imajo komentarje, ker vedno je opcija da se motim. in ce izpostavim da so nahrbtnikarji klosarji, in mi vsi konkretno utemeljijo da ni tako, bi pac se enkrat razmislil o izjavi.

in ce bi me spremljal, bi vedel, da sem v veliko temah na stran tistih 5% ki razmisljajo drugace.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Če živi v centru Ljubljane, je - ali nek bivši učitelj, ali pa umetnik. To da zelo rad fjuka pa - tudi jaz rad ... :norec:
Ne, da ga zagovarjam idealosko je pa zanimivo kako starejse generacije vec seksajo in imajo vecji libido kot milenijci s tabo vred. Je ocitno res, ko raziskave potrjujejo, da je decom v zadnjih 20 letih upadel testosteron za 50% priblizno toliko pa tudi zdravih spermijev. Vasa pozenscenost gre v korak s casom in morda gre tudi tukaj iskati vzrok, da evropo preplavljajo 20 letni migrantje. 20 letni zahodni evropejec namrec skoraj ni vec zmozen fizicnega stika z zenskim spolom. Johan je pac to izrabljal dokler ni bil prestar, sedaj pa pac placa, ker ima malo vec dela.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
To, da mu pisete, da je faliran playboy, slinav starec se samo nasmejim. S taksnimi besedami samo in izkljucno zenska, ki ponavadi starejsa, nezanimiva na seksualnem trgu ali debela 25letna lezba z roza lasmi, oznacuje deca, ko ga hoce uzaliti. Se pravi ste precej indoktrinirani s strani feministk.
 
Nazadnje urejeno:

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.890
5.452
113
Jaz pa mislim da je edini problem...oz ne edini...ampak največji njegov to da ali nima nobenega mlajšega sorodnika (ala vnuki)......ali pa so vsi obupali nad njim...

Ampak side effect tega je na žalost to da stari ne dobiva nobenega kontra imputa....nima balansiranja ki bi ga utirilo nazaj na srednjo pot...in enostavno podivja (sploh okol polne lune)...

Podobno je kot moja tastaradva ko pridem po določenem času na obisk in bi mi rada pamet solila z vsako možno stvarjo....dokler jima na semi-soft način ne začnem kontrirat in ju usmerjat...

On je enostavno divji ker tega kontra balansa enostavno ni deležen (vsaj čutiti je tako)...!
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.