Dobrodošli, nahrbtnikarji!

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
boli srba za Ljubljano, nje, važno, da kapnejo € in da njegova ljuba sinova nista nič kriva.
folk pa to voli.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
S slovenskega spleta:

Nič ni terorist, če najame sobo v hotelu s petimi zvezdicami, naroča sobno strežbo, gre vsak dan vn jest, kupi naša vina, olje, specialitete, itd. gre na masažo, savno, vzame privat vodiča, prevajalca, pivat šoferja, ali vsaj taxi... takemu lahko razkažemo slovenijo in ponudimo naše dobrote. Dodana vrednost je to.
Airbnb-jevcem, ki jedo na pločniku sendviče iz spar-a in si ogledajo samo kar ne stane vstopnine večje od 3eur, tega pač ne moremo.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
pa še kok je takih na bledu, jaz se samo čudim, da jim redarji in policisti to pustijo.....spijo na travi, cele dneve tavajo okoli, pa gasa v mercator ipd......mislim, pustijo take v benetkah?
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.366
269
83
34
Kdo je zbrisal moj post v johannesovi temi!? A on lahko tako pise nesankcionirano, ostali pa ne?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.457
113
Ne zapletaj(te) se z johannesom...je odkrito napisal da bo ovajal policiji in spletnemu očesu....hoče se it neko totalno vojno...predlagam da ga masovno ignoriramo v izogib nevšečnostim...
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Johanness lahko samo on hvata krivine, ostali ne smejo. Fora je pa se ta, da on misli, da ne dela nic narobe, ostali pa vse.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
On nobenga osebno ne napada. Če pa ne mara zvezdašev pa to ni osnova da ga lahko nonstop osebno podivjano žalite.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.457
113
Sej gre baje zdej (drug teden)....če ni kaj v vodo padlo...

Me veseli da nisem edini ki je užival v miru...
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
a zberemo dnar, pa ga se na en dopust posljemo? res je bil mir v preteklih dneh...


Sem bil banan. Ban je potekel in lahko se pritožiš Šarcu, vodovodu,ali kanalizaciji....
Sicer pa je dejstvo, da RESNICA BOLI.

In dokler povprečen Slovenec ne bo zmogel sprejeti resnice (ker mu je neprijetna), bo šlo v Sloveniji samo še navdol.

Mogoče žalim? Ne, govorim le o dejstvih.
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.181
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Ko sem bil študent, sem preštopal celo Evropo. In bil takšen "nahrbtnikar".
Oh, groza in strah... Samo, noben me nikjer ni podil in noben se ni zgražal, ker nisem imel denarja, da bi bil "normalen" turist, tako kot se eni tu...
Potem, ko sem se zaposlil, pa sem z družino šel z letalom, v hotel in trošu, ker sem imel denar in sem želel obiskat kraje, kjer sem se kot nahrbtnikar imel lepo...

Dajte si plašnice dol (če vam uspe) - vsi "nahrbtnikarji" bodo, če bodo imeli lepe spomine, prišli in trošli denar, ko "odrastejo". Zdaj pač nimajo in kaj je to takega?
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.324
953
113
Danes zjutraj je bil avto z nemškimi tablicami parkiran nekje ob poti okoli Brda (na vzhodni strani). Avto, šotorček, zunaj kuhalnik... Idilično, ni kaj... :evil:
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Ko sem bil študent, sem preštopal celo Evropo. In bil takšen "nahrbtnikar".
Oh, groza in strah... Samo, noben me nikjer ni podil in noben se ni zgražal, ker nisem imel denarja, da bi bil "normalen" turist, tako kot se eni tu...
Potem, ko sem se zaposlil, pa sem z družino šel z letalom, v hotel in trošu, ker sem imel denar in sem želel obiskat kraje, kjer sem se kot nahrbtnikar imel lepo...

Dajte si plašnice dol (če vam uspe) - vsi "nahrbtnikarji" bodo, če bodo imeli lepe spomine, prišli in trošli denar, ko "odrastejo". Zdaj pač nimajo in kaj je to takega?

Vsi nahrbtnikarji niti slučajno NE BODO trošili denar. Kakih 50-70% bo - revežev, socialno ogroženih, s plačo (v Sloveniji) 600-700 evrov.

In čez 20-25 let v Sloveniji, najbrž pa v večini EU, ne bo več pokojnin. Tistih 350 evrov pokojine, ali 700 evrov plače, ki jih boste dobili, pa vam bo zadoščalo komaj za nakup (dobrega) nahrbtnika...
Ne pa za trošenje na elitnih destinacijah...

5c800b17160fbe204e062f2848472cec.jpeg
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.