Dobrodošli, nahrbtnikarji!

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Oziroma če se gremo izražat figurativno v smislu teme :) Upade v temo z svojim nahrbtnikom polnim gneva....in mal trosi ta svoj drekec pekec po vseh nas...

Predlagam da nardimo en alter meet v centru Lj... Pa mu vsak od nas časti kavo + pogovor....mislim da je tega potreben bolj od dobrega fafa :D

Spremljava južne muzike ob tem opcijsko...
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
ampak, to, da dobesedno žali ljudi, ki garajo za 600€ in ob tem ne vejo kako plačati položnico, in da mu to pustite pisati je totalno preveč.
iz revežev se dela norca, se jim posmehuje in zato si zasluži ban brez opozorila, ker normalen človek ne bi tega tipkal
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx in sixpower

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Pa ban....nevem...še vsakič ko se je koga permbanalo je uletel nazaj z žnj novimo nicki... In kaj maš od tega?

Bolj efektivno je al se skom dobit na pivu (to foro mi je spustil nekoč moderator pediater)...in pol ko nekoga poznaš in live mine drkanje v glavo...

Al pa ga mal roustaš da se sam osmešil v 777 temah (Peter Klepec) in potem sam odneha ko se totalno osmešil pred celo alter skupnostjo... Btw nisem je banal...
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
ampak, to, da dobesedno žali ljudi, ki garajo za 600€ in ob tem ne vejo kako plačati položnico, in da mu to pustite pisati je totalno preveč.
iz revežev se dela norca, se jim posmehuje in zato si zasluži ban brez opozorila, ker normalen človek ne bi tega tipkal

Ja bravo. Po 14 dneh objavim 2 posta z nekaj linki/dejstvi, pa je spet ogenj v strehi...

Nisem mislil, da imate mnogi tako slabe živce in ste tako nesamoazvestni, da se pustite hebat od 70-letnika.
In da ste tako netolerantni do drugače mislečih, kot sem recimo jaz. Slabše kot leta 1955.

Kam pljuješ, Slovenija? Slabo ti kaže...

In vsak resnejši politik, manager in biznismen ve, da od ljudi z 600 evrov ni nič. Ne v intelektualnem smislu, ne v smislu "kupovanja"...

Le da so omenjeni TIHO. Mislijo pa si natanko tako, kot sem napisal...

 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
No stari....drug teden sem zjutraj....popoldne mam čas v torek (nisem čisto ziher...še javim)...al pa četrtek (100% mam...) Javi kje in ksaj kava v centru Lj... :p

P.S.: sam ne pod uro na stacjon...tm softi reketira...tko da bo zmanjkal za smetano! :)
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ja bravo. Po 14 dneh objavim 2 posta z nekaj linki/dejstvi, pa je spet ogenj v strehi...

Nisem mislil, da imate mnogi tako slabe živce in ste tako nesamoazvestni, da se pustite hebat od 70-letnika.
In da ste tako netolerantni do drugače mislečih, kot sem recimo jaz. Slabše kot leta 1955.

Kam pljuješ, Slovenija? Slabo ti kaže...

In vsak resnejši politik, manager in biznismen ve, da od ljudi z 600 evrov ni nič. Ne v intelektualnem smislu, ne v smislu "kupovanja"...

Le da so omenjeni TIHO. Mislijo pa si natanko tako, kot sem napisal...

Sedaj se pojdiva, kateri je hujši zločinec : tisti ki gre na šiht za 600 Ejev, ali njegov šef, ki si sam sebi prisloni 3 jurje plače, temu delavcu pa samo 600 Ejev. Pod izgovorom, da je njegovo lastno "intelektualno" delo nezamenljivo in nepogrešljivo ( :valjamse: ).

Pazi, tudi jaz sem tu, v oni kasti "šefov". Če boš zinil, da pljuvam v lastno skledo, te bom po smrčku - pa čeprav si kao starček !
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower in sad
I

Izbrisan uporabnik #9334

al pa ajznponar, ker iq ma bolj bogi

Nek profesor je, sam in zafrustriran. Če si v aktivnem življenju zelo visoko situiran, imaš ego točno takšen kot ga kaže naš Johan. Nič novega. Terapija za izboljšanje je pa ravno tista od Kameleona. Še bolje pa preselitev v starostni dom, kjer je družba. Če pa gre "na lepše" samo na morje v svoj vikend, ki ga ima, pa terapije ni, postaja čedalje bolj zadrgnjen starec.

Eh, ja. :zavijazocmi:
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.200
113
Že od tranzita so problemi. Obleganje s turizmom pa bo privabilo žeparje in ostalo romunsko golazen, ki je imamo že zdaj preveč.
Ponoči vpijejo pijani po centru, vse je zaparkirano, nemogoče je mimo množice turistov sploh priti kam. Le kaj imamo meščani in meščanke od tega.
To si nekaj starega objavil, center sedaj ni več zaparkiran.

Žeparje (predvsem žeparke) pa so zaenkrat uspešno odgnali s pomočjo lokalnih turističnih vodnikov.

Žeparje iz Ljubljane pregnali tudi s pomočjo Viberja

Pred dvema letoma smo prvič poročali o žeparjih, ki so množično kradli po Ljubljani, danes so razmere v prestolnici drugačne. Ljubljanski policisti so namreč letos v primerjavi z letom 2017 zaznali za kar osemdeset odstotkov manj tovrstnih tatvin. Vodniki so se o žeparjih obveščali tudi prek aplikacije Viber.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.200
113
Nek profesor je, sam in zafrustriran. Če si v aktivnem življenju zelo visoko situiran, imaš ego točno takšen kot ga kaže naš Johan. :zavijazocmi:
Za profesorja ima preslabo izobrazbo in prenizko pokojnino.

Varčevanja je konec
johannes 5. jan 2016

Jaz pa z skoraj 40 leti službe nimam niti 600 evrov pokojnine. Zidarju pa, kot smo brali, nosi kurir domov MESEČNO nekaj 10.000 evrov. Seveda krvavo in pošteno zasluženih...
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Jaz pa mislim da je edini problem...oz ne edini...ampak največji njegov to da ali nima nobenega mlajšega sorodnika (ala vnuki)......ali pa so vsi obupali nad njim...

Ampak side effect tega je na žalost to da stari ne dobiva nobenega kontra imputa....nima balansiranja ki bi ga utirilo nazaj na srednjo pot...in enostavno podivja (sploh okol polne lune)...

Podobno je kot moja tastaradva ko pridem po določenem času na obisk in bi mi rada pamet solila z vsako možno stvarjo....dokler jima na semi-soft način ne začnem kontrirat in ju usmerjat...

On je enostavno divji ker tega kontra balansa enostavno ni deležen (vsaj čutiti je tako)...!

Vedno znova me navdušuje, koliko pozornosti mi posvečate. Za starim konjem se očitno dobro praši... :cheer:
In stari konj še ni rekel zanje, sploh ne...

In navdušuje me tudi, kako zgrešene psihološke profile mi, alter forenziki, pišete. Policija, Udba, Sova, bi vas bili veseli... :evil:
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Ne, da ga zagovarjam idealosko je pa zanimivo kako starejse generacije vec seksajo in imajo vecji libido kot milenijci s tabo vred. Je ocitno res, ko raziskave potrjujejo, da je decom v zadnjih 20 letih upadel testosteron za 50% priblizno toliko pa tudi zdravih spermijev. Vasa pozenscenost gre v korak s casom in morda gre tudi tukaj iskati vzrok, da evropo preplavljajo 20 letni migrantje. 20 letni zahodni evropejec namrec skoraj ni vec zmozen fizicnega stika z zenskim spolom. Johan je pac to izrabljal dokler ni bil prestar, sedaj pa pac placa, ker ima malo vec dela.

:aplauz::cheer:

Bravo, bolje bit star in NE pijan, ter - (seveda občasno) fu.kat!
In tisti denar, ki bi ga kuril za alko, porabit za kakšno maserko. In seveda - masažo.
 
Nazadnje urejeno:

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
kaj imam od tega? neko povratno informacijo o mojem razmisljanju - ker clovek se moti, ne pozna vsega ozadja, dejstev...

ja ne vem, jest ce nekaj izjavim, poslusam druge kaksne imajo komentarje, ker vedno je opcija da se motim. in ce izpostavim da so nahrbtnikarji klosarji, in mi vsi konkretno utemeljijo da ni tako, bi pac se enkrat razmislil o izjavi.

in ce bi me spremljal, bi vedel, da sem v veliko temah na stran tistih 5% ki razmisljajo drugace.

Ampak če 90% Slovencev ne razmišlja, oziroma razmišljajo vsi enako (menjat avto na dve leti, po mizi metat najnovejši mobilc za 900 evrov, volit levo opcijo), to pomeni, da je nekaj NAROBE z njimi.

Ne zato, ker menjajo avto na dve leti, ampak zato, ker jih je uspešen "marketing" tako zmanipuliral, da sprejemajo VSI ENAKE, sicer precej neracionalne odločitve.

Strinjam se edino v tem, da je to NJIHOVA stvar.
Je pa ta ogromna množica DALEČ od zdrave pameti, racionalnosti, skromnosti, ekološkega obnašanja. So, kot se reče - ovce. Beeeeee...


Nekdo je pred časom izjemno dobro ugotovil:
Slovenec je neverjeten tradicionalist: celo življenje hodi k istemu mesarju in celo življenje voli isto politično opcijo.
Torej, če voli brez najmanjšega razmisleka vedno iste (praviloma leve, rdeče), to potrjuje, da si ne dovoli niti najmanjše misli: kaj pa če ti le niso pravi, kaj pa, če bodo ti zajebali mojo domovino...
Mimogrede, so jo že.

Rečeno drugače: tak NIMA jajc za spremembe, se mu jebe, ne želi poskusiti, tvegati...

In ravno zato imamo, kar imamo. Zato, ker ste zadovoljni in mazohistično prenašate, da vam od osamosvojitve serjejo na glavo.
Pa še bolj vam bodo! GLEDE VSEH BISTVENIH VPRAŠANJ! Bo samo tako, kot bodo rekle ZDA, Merkla, kot bo rekla "partija" - Murgle...

Beeeeeeee.....
 
Nazadnje urejeno:

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Nek profesor je, sam in zafrustriran. Če si v aktivnem življenju zelo visoko situiran, imaš ego točno takšen kot ga kaže naš Johan. Nič novega. Terapija za izboljšanje je pa ravno tista od Kameleona. Še bolje pa preselitev v starostni dom, kjer je družba. Če pa gre "na lepše" samo na morje v svoj vikend, ki ga ima, pa terapije ni, postaja čedalje bolj zadrgnjen starec.

Eh, ja. :zavijazocmi:

:aplauz: Tako je. Utišat, odmaknit. Včasih na Goli otok, danas pa - v dom. Samo, da bo tiho, da ne bo več pisal teh neprijetnih kritik...

Pa bomo vsi Slovenci še bolj srečni, kot smo... Nirvana.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.754
113
pri taščici
Bom čisto off in bom sarkastičen. Pred dnevi je na akterji bil objavljen potopis o Kanadi in ZDA. Zakaj ga nismo popljuvali, saj je v celem mesecu cela družina zapravila toliko, kot se pričakuje od dveh oseb na vikend paketu.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Bom čisto off in bom sarkastičen. Pred dnevi je na akterji bil objavljen potopis o Kanadi in ZDA. Zakaj ga nismo popljuvali, saj je v celem mesecu cela družina zapravila toliko, kot se pričakuje od dveh oseb na vikend paketu.

Očeta družine za precednika, mamo za ministrico za šparanje...

Juhuhu, škrtuhi. Plačati čim manj, da boste čim več pustili žalujočim ostalim...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Ko pišeš Slovenc je tradicionalist...ne upa tvegat....boji se sprememb...

Pa ti torej direktno podpiraš nahrbtnik turizem...ker nahrbtnikar je ravno vse kontra kar zgoraj očitaš Slovencu
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Ko pišeš Slovenc je tradicionalist...ne upa tvegat....boji se sprememb...

Pa ti torej direktno podpiraš nahrbtnik turizem...ker nahrbtnikar je ravno vse kontra kar zgoraj očitaš Slovencu
Sem te imel za bolj inteligentnega...
Niti slučajno ne podpiram ljudi, ki bi morali namakati noge, glede na dohodke, doma v lavorju. Bi jih moral?

In niti slučajno ne podpiram sodržavljane, ki ne uporabljajo možgan, ki stopicajo na mestu. Bi jih moral?


Eno je Slovenec, ki je tradicionalist, kar ni za napredek družbe NIČ dobrega, obetajočega.

Drugo so nahrbtnikarji - tujci, ki trošijo 5-8 evrov dnevno. Če sploh toliko. Osebno sem ABSOLUTNO za turizem na visokem nivoju, z VISOKO dodatno vrednosto. Za ceno apartmaja po 200, 300 evrov dnevno. Eno tako varijanto poznam osebno, poznam lastnika in - dobro "laufa"... In sem navdušen, da je to dosegel, čeprav so mu svetovali, naj oddaja za drobiž...

Tretje pa sem jaz, ki postajam minimalist (skromnost, skoraj vse, od tehnike do obleke = second hand).
Ampak le zaradi mojega minimalizma nosim v svojem nahrbtniku (ha, ha, tudi jaz nahrbtnikar) precej dober fotoaparat, zelo solidno video kamero, ter po novem tudi monitor za kontrolo slike. Opisana roba bi stala nova 2000 evrov, jaz sem jo kupil, rabljeno, za zelo ugodnih 450 evrov. Minimalizem...

Kaj zdaj, sem nahrbtnikar, ali nisem, če imam v nahrbtniku tehnike za 2000 evrov (vse brezhibno deluje), drugi pa poskušajo po Evropi potovati 14 dni za 140 evrov?

Poleg tega bom o minimalizmu kot "gibanju" pisal tudi na blogu. In kako naj kredibilno pišeš o minimalizmu, če nisi minimalist?

Kako naj pišeš o tem, če mlade punce danes fafajo dobro, ali slabo, če jim ga ne daš fafat?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113

Ti nisi minimalist pač pa preračunljivec! Pa da ne boš mislil - večina mladih "nahrbtnikarjev" ima v nahrbtniku in žepih elektronske robe za več denarja kot sta vredna tvoj fotoaparat in video kamera.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

:aplauz: Tako je. Utišat, odmaknit. Včasih na Goli otok, danas pa - v dom. Samo, da bo tiho, da ne bo več pisal teh neprijetnih kritik...

Pa bomo vsi Slovenci še bolj srečni, kot smo... Nirvana.

Samo preberi se, za nazaj, kako si čudno kritičen. Sebi si dovoliš standard in hkrati šparanje da ti je standard bolj dosegljiv, drugim pa tega ne priznavaš.
Pa - kaj je s teboj? Kaj je narobe z mladino, ki gre zavestno v svet, čeprav s čisto premalo denarja? Ti pa smeš ? Npr. na fafanje v Srbijo kjer boš 5 x za isti denar kot pri nas samo enkrat?

Zakaj sem omenil upokojenski dom - ravno zato ker si očitno osamljen. Nikakor zato da bi te dal crknit tja. Izražaš pa točno profesorsko poklicno deformacijo. Kritičen do vsega kar ti ni POPOLNOMA po godu, še celo sončeva senca te zna zmotiit, če ne sije pravkar iz tapravega naklona.

Oprosti, preberi se nazaj, ker sam se ne slišiš. Dobronamerno.

Turizem z visoko dodano vrednostjo - JA !!! z odličnim veseljem. Toda za takšen turizem mora predvsem ponudnik nekaj narediti (ponuditi) :fredi: . Se strinjaš?
S tem da je človeška populacija v Gaussovi krivulji, torej imaš veliko tistih ki ga ne zmore, ter nekaj manjšega tistih, ki pa lahko. Kaj sedaj? Boš prepovedal tisti, večinski populaciji živeti? Si za Evgeniko?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.