Crt končno crkuje

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Živjo!
Samo tako mimogrede me zanima, če je že kdo imel izdihajoč crt monitor... Ker moj je včeraj dobil redne popadke, pa me zanima, če je že kdo imel take simptome, da vem, kolko časa še imam preden dokončno spusti v prostor svojo esenco...
Pomoje prebija VN trafo in zdaj že kak mesec-dva tko na vsake tolko mal useka (podoben efekt ko če stisneš degauss, včasih bolj, drugič manj), včeraj je pa začel bolj redno, najprej na četrt ure, potem pa kr stalno na par minut, potem pa spet malo mir, pa speeeet... Zdejle pa tut, še preden se mi je mašina zbudila, je začel
grin1.gif


Sicer pa, sej veste tisto, da gredo vsi električni aparati na dim aneda??

Hja, tko je.. ko naprava spusti dim, ne dela več aneda...
grin1.gif




lp
Peter
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Na mojem je sliko vsake toliko časa malo strosilo. Proti koncu se je to dogajalo vedno bolj pogosto, na koncu pa sem ga enkrat prižgal, je delal par sekund, nato pa je začelo prasketati v njem. Smrdelo je seveda tudi
grin1.gif
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
No, pa sem dočakal prasketanje... zdej se pa ne prižge več, pa sem si "sposodil" 19'' lcdja od tamauga
evil.gif

Samo duše pa ni hotel spustit (večkratnem prižiganju navkljub), tak da se bo mogoče celo pustil popravit, samo dvomim... če bli kondenzatorji, bi tut dišalo najbrž
grin1.gif


lp
Peter
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Na enem starejšem CRTju pa se mi je dogajalo, da se je na čase izgubil sliko. Potem sem ga vgasnil za kakšno urco ali dve in je spet delal. Očitno mu ni bilo všeč ko se je zagrel
grin1.gif
 

laser

Pripravnik
9. okt 2007
442
3
18
Le igraj se z njim,tolk časa ga boš gledal da se bo še teb kaj naredilo.A je res tolk teško dat tistih nekaj €,pa boš imel mir pa tud tvoje oči bodo hvaležne.