Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

dentex

Guru
20. sep 2007
2.668
574
113
Tema je koronavirus ne pa flat earth.

Linkan je bil blog spisek poln bullshita. Na prvi pogled zveni kar prepricljivo.
Prepricljivo v primeru da:
a) ne poznas delovanja cloveskega telesa
b) ne poznas bolezni
c) nisi imel posla z (resno) obolelimi od korona virusa.

In ce te alineje izpolnjujes lahko o tem razmisljas in premisljujes. V nasprotnem primeru ne izgubljas casa ali/in beres relevantne (strokovne) stvari.

Podobno prepricljivo so spisani doloceni spisi antivaxerjev, statin haterjev in podobno. To je plod interneta. Sicer v demokraticni druzbi pricakovan pojav. Slaba lastnost da lahko vsak o vsem na veliko sracka, ceprav se na tematiko spozna podobno kot krava na kotalke.

Upam da si razumel.
Upsss kaj pa če sem eden, ki pozna vse troje od zgoraj naštetih?
Ker si glih pri antiwaxerjih ne nisem
Statini hmm ne ne maram ljusi, ki se zblebetanjem spravljam na nepomembne ali pa pomembne komponente nemedicinskih para modrovanj
Hmmm kaj pa če sem virolog
Glede premišljevanja se pa strinjam, tudi drugim delajo možgani

pa o ravni zemlji imam kar nekaj svojih mnenj, pa se strokovnjaki zaletavajo v kroglo
Glede strokovnosti pa če si zdravstveni delavec beri zdravnik potem še mogoče o čem. Če te pa muči selektivno dojemanje in branje samo tistega, kar ti sam misliš, da je prav, pa pusti soditi tudi drugem.
Ne in nikjer nisem zapisal, da so te navedbe merodajne ampak ti bi tako zgodbo iz prebranega nenako rad zapisal.
Navedel sem NHS mnenje in njihov pogled kaj vse zraven pregledujejo, tudi mejne in za nekoga obskurne poglede, nikjer nisem zapisal da to drži, navedeni so le pogledi na dane trenutne podatke. Glede na tvoj napad in užaljenost in ne sprejemanje možnosti drugačnosti se lahko tudi jaz upravičeno vprašam, če nisi ljubitelj 5G tehnologij.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Torej kdo dobi ta dodatek ?



Nagradno vprašanje:

So politiki v resni nevarnosti ali ne ?
Seveda so. Saj so bili pred nekaj tedni izpostavljeni potresu. :fredi:
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Bistveno vprašanje tukaj je: kdo jim je to "poslal"? Vlada, CZ, vodstvo Bolnišnice? To so one serviete iz "Kranja".
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Ksz
Teme o koroni so ratale že tak bedne. Lepo ostanite doma in počnite kej pametnega kot pa pametovat povsod. Cel fb in Alter, povsod je vse puno teh pa drugačnih člankov o koroni in 5G in vsemu. Vsega pocas že poln krščen duš. Zase se brigas, spoštuješ karanteno in to je to. Najboljše s pirom v roki...
 

Priponke

  • DSC_0161.JPG
    DSC_0161.JPG
    959,6 KB · Ogledi: 211

gr69

Guru
15. dec 2009
11.276
2.378
113
še v SLO - ampak komaj
Ksz
Teme o koroni so ratale že tak bedne. Lepo ostanite doma in počnite kej pametnega kot pa pametovat povsod. Cel fb in Alter, povsod je vse puno teh pa drugačnih člankov o koroni in 5G in vsemu. Vsega pocas že poln krščen duš. Zase se brigas, spoštuješ karanteno in to je to. Najboljše s pirom v roki...
Jes sn na IPAi - po Kozlu kozlam.

edit: je bla na akciji f Hoferi - fer!
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.737
2.617
113
Ne vidim nič narobe. Pač ni v roli!
Ne vem a si sarkastičen ali ne. Jim je bilo poslano kot maske in ne kot sekret papir.

Tako pa je potem če maske naročamo pri zidarjih, ki o maskah nimajo pojma in jih tej ne izdobavijo. Potem morajo zdravstveni delavci uporabljati namesto mask prtičke. Samo ni panike saj mask nismo še plačali tako da je vse ok.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.146
5.568
113
Ljudje po Ameriki so se odločili, da na lastnoročno preverijo ali so bolnišnice res nabito polne kot pravijo mediji. Posnete bolnišnice se začnejo od 3.00 naprej.
 

B81

22. jul 2007
34.258
8.809
113
V cem je fora? Zarotniki verjamejo da zda daje napihnjene podatke o bolnih in umrlih?
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.210
5.236
113
bom kar tukaj, ker se bere... Kje hudiča v Kranju lahko dobim suhi kvas. Od kar se je začela ta norija (14 dni pred #ostani doma, ko se je prvič kupovalo za armagedon), v sparu v Qlandii ni več za dobit. Vedno pogledam, nikdar dobila niti enga škrnicla. Zdaj so pa tudi meni zaloge pošle. Ne da se mi in zdaj tudi ni čas zato, da bi lazila od trgovine do trgovine. Če kdo ve, kje imajo, če prosim pove. Lahko tudi vse na poti do ljubljane (medvode ipd), ma moj dovolilnico. Ali morebiti to spada pod izredne razmere, kjer lahko prečkam občinsko mejo tudi jaz :sprasujemse: zdele je potica, porka duš
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.129
2.208
113
Ne vem a si sarkastičen ali ne. Jim je bilo poslano kot maske in ne kot sekret papir.
BRAVO! Pa saj niso - v zdravstvu - doma naska za trgovino! Kakorkoli to NI zaščitno sredstvo.
Pišem pa zaradi tega.
Raste število okuženih izven zdravstva in domov. Gre za tisto sledenje. Če si potrjen, boš nadzorovan! V varnost neokuženih.
a. boš v strogi karanteni v kontroliranih prostorih. recmo skupni prostori.
b. boš doma, pod nadzorom -kntrola osebno, ne sledenje, temveč kontrolana daljavo ali si v karantni. Nočeš! greš v prvo skupino.
NE moramo dobiti zagotovilo, da bo okužen v karanteni. Spomnite se lekarne na primorske - Pirčevka žvi v debelem pasjem svetu!
Lahko pa to izvajajo drugi - biti v karanteni - v nadzorovanih prostorih. IZBERI!
Južna koreja prostvoljno naložili program. Pa še v čem so boljši.
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.567
980
113
48
KR
A smo še na SLO forumu? Ker teli "hieroglifi" so pa zdej kr nekej al pa sem jest čist kisu?
npr.: "Južna koreja prostvoljno naložili program. " WTF?
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx