BTC fitnes

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.543
2.405
113
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
Zakaj si pa raje doma ne ustvarite solidne forme in malo prišparate?

p90x2

<iframe width="420" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/qiF82CEu1a0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Kakšni so tile drogovi? Je kdo že odtrgal vrata ?
hysterical-1.gif


http://fitnes-oprema.com/product_info.php/products_id/723?osCsid=b943d6b6af9ed525073a8fea640ac183
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Meni še ni uspelo.
smile-1.gif
Toliko gledaš, da je stena betonska, pa štok kolikor tolikor normalen. Dobiš jo tudi v hervisu za 20€, imenuje se X-Fact, max. kilaža 125 kg. Delaš lahko: pull up - široki, ozki, nevtralni, chin-up, dvigovanje nog, široke, ozke sklece, dipsi.
 

jaka6

Fizikalc
7. avg 2007
1.302
9
38
Družmirje
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Doma se da narediti marsikaj, seveda pa je načeloma fitnes vseeno boljša opcija

Odvisno. Niti en fitnes, v katerem sem bil, še ni imel nekaj spodobnih kettlebelov, boks vreče in proste dvorane, v kateri bi imel vsaj 10m ravnine. Da o kakšnih TRX sploh ne govorim

pol nisi bil pr men
 

jaka6

Fizikalc
7. avg 2007
1.302
9
38
Družmirje
Tele filme si pogledaš pa ti je jasno zakaj je pametno, da je kdaj kakšen trener zraven.
https://www.youtube.com/watch?v=LXNcz_ZOUj4
https://www.youtube.com/watch?v=AzrKVPhgfXs
https://www.youtube.com/watch?v=0H2j249k7Es
Dober trener je tist ko ve svoje omejitve. Naj ti dam primer. Pridem v en fitnes pa tip - trener nalaga gor na olimpijsko štango. Pa mu rečem: "boš delu sneč?" Pa mi reče nazaj: " ne ne to mi je pa dohtr prepovedu. Neki mam na L4 in L5 zgleda da mi !!!!leva!!! četrta pa peta vretenca neki nagajata!" L namreč pomeni ledveno oziroma lumbalno vretence. Sej ne rečem, da bi mogu znat celo anatomijo ampak lahko bi pa vedu, da maš hrbtenico samo eno ne pa leve in desne. OK tak "trener" je morda lahko čist uredu za ene mlade fante, da ga motivira pa mal pokaže ne more si pa ta na vizitko napisat rehabilitacija, kondicijska priprava športnikov itd... No ta si je na vizitko napisal točno to in to ga dela slabega trenerja. Pohabil bo 3/4 svojih strank pa sploh vedu ne bo da je kej narobe.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Doma se da narediti marsikaj, seveda pa je načeloma fitnes vseeno boljša opcija

Odvisno. Niti en fitnes, v katerem sem bil, še ni imel nekaj spodobnih kettlebelov, boks vreče in proste dvorane, v kateri bi imel vsaj 10m ravnine. Da o kakšnih TRX sploh ne govorim

Govora je o vadbi, kakršno lahko pričakujemo v fitnesu...boks vreča je iz drugega vica, namesto rame izpahovalnih kettlebellov in trx trakov so v fitnesih proste uteži + seveda klopi, razne naprave in podobno. Zdaj je očitno problem v tem, da fitnes nima atletske steze?
bonk.gif

Pa 2 kilometra dolgega bazena za trenirati veslanje tudi baje nimajo, imaš ga pa doma?

Predlagam, da se s trx trakom privežeš na boksarsko vrečo, še prej si pa v rit vtakni kettlebell in popolna domača vadba bo tu.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
Aha, ti rabiš palce za olimpijsko dvigovanje in podobne fore pa stepper ter tekalno stezo ...
smile-1.gif
ITM imam 27 in ne bo nižji, razen če se zgodi kaj neljubega, za procentažo telesne maščobe se mi pa ne sanja, ne vem niti, kje zmerit ampak zaenkrat je še nekoliko preveč, to sem siguren. Gre pa na bolje. Stepper mi je vse od Šmarne gore in višje, tekalna steza je pa zunaj na zraku ob vsakem vremenu.

Citat:
Ampak pozor ... Če vas ne bodo trenerji vsaj 4x tedensko gnali do onemoglosti, je boljše da denar že zdaj skurite. Funkcionalni trening, ki prinese formo na vseh pordočjih, je veliko, veliko več kot pa 5x bench press, 5x latmašina, 5x počep in 5x dead lift. Tole je v bistvu le pika na i.
A je to meni namenjeno? Ali tistim v fitnesih, ki v uri in pol naredijo točno tisto in toliko, kar si naštel? Še švicnejo nič, saj ni čudno, da komaj kdo hodi pod tuš po treningu.

Citat:
Zato pa treniramo - da smo v formi, ane?
Res je. Sicer sem jaz v fitnesu, da sem v formi za druge bolj zanimive športe, s katerimi se ukvarjam, pa da si popravim nekaj poškodb, ki me matrajo, ampak, no, tukaj imaš prav.
 

jaka6

Fizikalc
7. avg 2007
1.302
9
38
Družmirje
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
Funkcionalni trening, ki prinese formo na vseh pordočjih, je veliko, v

Ko pa to slišim dobim pa izpuščaje po hrbtu. Kak funkcionalen trening? Kaj pa je zate funkcionalno. To je tko ko če bi trdil da je golf funkcionalen avto. Verjetno za koga je, za koga drugega je pa bolj funkcionalen smart al pa C8.
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Citat:
Uporabnik jaka6 pravi:
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
Funkcionalni trening, ki prinese formo na vseh pordočjih, je veliko, v

Ko pa to slišim dobim pa izpuščaje po hrbtu. Kak funkcionalen trening? Kaj pa je zate funkcionalno. To je tko ko če bi trdil da je golf funkcionalen avto. Verjetno za koga je, za koga drugega je pa bolj funkcionalen smart al pa C8.

Vsekakor je ta izraz zelo splošen, Ampak generalno, ali pa če gledamo z moje perspektive, je funkcionalno to, da lažje prenašam bremena, grem hitreje po stopnicah, višje in dlje skočim ter da nimam drug dan po kakšnem športu ali delu, ko je povprečen človek polomljen, musklfibra. In sam bodybuilding mi razen moči drugega ni prinesel. To sem hotel dopovedati kebru. Mogoče je res najbližje temu izrazu crossfit oziroma osebno prilagojen trening, ki vsebuje heavy weights, hiite, mma, jogo, eventuelno nekaj atletike in plavanje (pri tebi pa plezanje
wink-1.gif
).. A tega razni pozerji ala stieber, ki hodijo v fitnes premetavati tiste gvihte, ne razumejo.
 

Killerius

Pripravnik
11. jul 2010
149
14
18
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Za tebe bi bila kakšna crossfit vadba, mislim, da je nekaj centrov, ki to počno v LJ, recimo:

http://www.vigorground.com/crossfit/

Klasični fintesi pa so itak void, to je samo za pozerje
wink-1.gif

Pa je Vigor res toliko bolj na nivoju? Gledam še drugo crossfit opcijo v LJ, so dosti cenejši. So res tako boljši, da upravičijo razliko v ceni? Mal bi spet migat začel, pa zgleda tale crossfit kar zanimiva zadeva.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Doma se da narediti marsikaj, seveda pa je načeloma fitnes vseeno boljša opcija

Odvisno. Niti en fitnes, v katerem sem bil, še ni imel nekaj spodobnih kettlebelov, boks vreče in proste dvorane, v kateri bi imel vsaj 10m ravnine. Da o kakšnih TRX sploh ne govorim

moj fit na brnčičevi ima spodaj tako dvorano.
 

jaka6

Fizikalc
7. avg 2007
1.302
9
38
Družmirje
Citat:
Uporabnik Killerius pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Za tebe bi bila kakšna crossfit vadba, mislim, da je nekaj centrov, ki to počno v LJ, recimo:

http://www.vigorground.com/crossfit/



Klasični fintesi pa so itak void, to je samo za pozerje
wink-1.gif

Pa je Vigor res toliko bolj na nivoju? Gledam še drugo crossfit opcijo v LJ, so dosti cenejši. So res tako boljši, da upravičijo razliko v ceni? Mal bi spet migat začel, pa zgleda tale crossfit kar zanimiva zadeva.

Vigor se pač trudijo po svoje, jaz jih poznam od vsega začetka. Ne verjamem, da je kje ravno ful boljše kot drugot, vendar vsega tudi ne poznam dovolj dobro da bi lahko sodil. Dejstvo je da če si bil včasih športnik in nimaš nekih degenerativnih sprememb potem si zrel za tisto kar delajo v Vigorju, ne glede na to kako to imenujejo. Veliko prispeva tudi taprava štimunga. Sigurno so treningi veliko boljši kot če bi šel na fitnes pa delal v ponedljek prsa, v torek noge, v sredo biceps triceps in podobne neumnosti. Vseeno pa moraš vedeti, da ti tam treninga ne bo nihče prilagajal glede na tvoje želje, cilje, poškodbe, mikro in makrocikluse. Tam delajo vsi enako, tam se DELA DRIL!
 

Mark55

Zelenc'
7. nov 2019
14
3
3
Imam zelo slabe izkušnje z FITIN v BTC-ju. Vodilni so neprilagodljivi, nerazumljivi,...bodite ZELO PREVIDNI pri podpisu kakršnih koli pogodb, v drobnem
tisku piše marsikaj, za kar se pa potem ne moreš pogovarjati. Priporočam, da se jim IZOGNETE na daleč
 

Mark55

Zelenc'
7. nov 2019
14
3
3
FITIN v BTC joj, moje izkušnje so zelooooo slabe. Izberite si raje kakšen drug fitnes, samo tega ne.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
ko smo že ravno pri tem, maš mogoče ti kakšnega boljšega lih slučajno na lagerju za priporočat?
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Imam zelo slabe izkušnje z FITIN v BTC-ju. Vodilni so neprilagodljivi, nerazumljivi,...bodite ZELO PREVIDNI pri podpisu kakršnih koli pogodb, v drobnem
tisku piše marsikaj, za kar se pa potem ne moreš pogovarjati. Priporočam, da se jim IZOGNETE na daleč

Sem ti poboldal in podčrtal, da si boš še enkrat prebral kaj si napisal. Tudi sam sem zraven pri enem fitnessu in da ti ne povem, kakšne vse slišimo od strank.
Ne me narobe razumet, ne opravičujem nobenega, saj se je vedno treba potruditi in poiskati kompromis, ampak če tukaj ne poveš točno kaj so ti naredili, da je bilo tako ne fer do tebe, pač ne moremo sočustvovati s tabo. Tukaj je samo razvidno, da si nekaj podpisal in očitno ne prebral, sedaj pa se pritožuješ, ker se držijo pogodbe, ti se je pa ne bi.
A ko prodaš avto, tudi podpišeš kupoprodajno potem pa zahtevaš še 500€ ekstra zaradi lepega vremena?
 

Mark55

Zelenc'
7. nov 2019
14
3
3
Sem ti poboldal in podčrtal, da si boš še enkrat prebral kaj si napisal. Tudi sam sem zraven pri enem fitnessu in da ti ne povem, kakšne vse slišimo od strank.
Ne me narobe razumet, ne opravičujem nobenega, saj se je vedno treba potruditi in poiskati kompromis, ampak če tukaj ne poveš točno kaj so ti naredili, da je bilo tako ne fer do tebe, pač ne moremo sočustvovati s tabo. Tukaj je samo razvidno, da si nekaj podpisal in očitno ne prebral, sedaj pa se pritožuješ, ker se držijo pogodbe, ti se je pa ne bi.
A ko prodaš avto, tudi podpišeš kupoprodajno potem pa zahtevaš še 500€ ekstra zaradi lepega vremena?
Moj namen ni bil tukaj prati umazanega perila. Namen je, da opozorim ljudi na zelo nekorektno obnašanje zaposlenih. In ne, nisem ne prebral pogodbe, zdaj se je pa ne bi držal. Zelo neprijazni, ne fer so. Sem hodil tudi že v druge fitnese pa je bila zgodba popolnoma drugačna. Torej ODSVETUJEM poslovanje / obiskovanje tega fitnesa. Zdaj ko se o tej izkušnji pogovarjam s kolegi ugotavljam, da imajo tudi drugi s tem fitnesom slabe izkušnje. Res je škoda, da svojih izkušenj niso delili na forumu, tako bi jaz preprečil svojo neprijetnost. Z svojo objavo želim, da so ljudje previdni in če že plačaš, zakaj ne bi bil zadovoljen. Ni vse nizka cena, ljudje morajo biti v celoti zadovoljni.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Ok, razumem, samo vseeno se mi zdi da bi bilo fajn da razložiš svojo zgodbo, da si vsak lahko sam ustvari mnenje, ali so res neprijazni in nekorektni ali je problem kje drugje. Najlažje je napisati ta pa ta firma je pa zanič in pika.