BTC fitnes

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
KSZ:

kakšn folk pa hod v FITINA? da ni preveč naduvanih?
smile-1.gif

Ma ni....se pa trudjo fantje, marsikdo pretirava...ne vem zakaj....neki je tud mularije....v glavnem vsaj polovica začetnikov se mi zdi, pretiravajo s težami, nazadnje ko sem s kančkom očesa zaznal kako se nekdo nekaj lomi v kletki na nogah me je skor kap sunla ker se mi je zdel da si bo hrbet odlomu, krivil na vse konce, nekomu je enkrat benč na prsa padu, sta še ostala dva komaj dvignila....ne štekam, komu se dokazujejo, počasi se daleč pride.
 

gogoboy

Zelenc'
2. sep 2007
8
0
1
Potem je fitinn cool?
Do sedaj sem hodil v milleniuma, ampak je njihov pricing in urnik žal krepko za časom.
 

MUC

Fizikalc
4. sep 2007
1.716
99
48
ksz
Ali ima kdo izkušnje z osebnimi trenerji in kje se ga da dobiti za neko dobro razmerje med ceno in kvaliteto? Kakšne so sploh cene?

Hvala!
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Citat:
Uporabnik gogoboy pravi:
Potem je fitinn cool?
Do sedaj sem hodil v milleniuma, ampak je njihov pricing in urnik žal krepko za časom.

Men je cool....sam morš bit resn, podpišeš za eno leto oz. za dve leti...tako da če si vmes premisliš pač adio denar, oz. plačuješ za brezveze...trgajo z računa vsak mesec.
Je pa tako....vedno več folka....
Ah millenium...tam so bili moji začetki
smile-1.gif
...potem pa ni več šlo..pa tudi kot praviš za časom + previsoke cene...samo zgleda da so njihov cilj publike kešarji ki se pridejo malo segreti predno gredo tenis v dvorano špilat....itak so pa v lasti btc-ja tko da tud če nobenga nebi blo tam, nebi propadli.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik MUC pravi:
ksz
Ali ima kdo izkušnje z osebnimi trenerji in kje se ga da dobiti za neko dobro razmerje med ceno in kvaliteto? Kakšne so sploh cene?

Hvala!

Enga sem imel (o imenu ne bom) oz sva ga imela s punco. Cene so vrtoglave. Mislim, da je blo nekej 350€/mesec za 3x/teden, pa je bil menda najcenejši. Ostali imajo potem nekje tam tam cene.

Če bi še enkrat izbiral, bi šel v fitness, ki mi odgovarja, si plačal ene 2-3 obiske, šel na tekače ali bicikl in čekiral trenerje. Tako potem vidiš kak osebni pristop imajo, kolk se ti dejansko posveča, na kak način se vaje delajo...

Pri men je bilo tako, da me je preveč šparal. Ko sme hotu več ga je bilo strah, da si ne bom kej naredu
crazy1.gif


Vsekakor pa zelo priporočam na začetku trenerja. Z dobrim trenerjem je to zelo dobra naložba! Mal te vpelje v ta svet fitnessa, prehrane in predvsem pravilnega izvajanja vaj.
 

Dr_S

Pripravnik
22. avg 2007
898
6
18
350€/mesec ....ti pa imaš €€€

Recimo Duško M. ima ceno okoli 600€/leto s tem da lahko pri njem oz. v njegovem fitnesu treniraš (vključeno v ceno)

Sam osebno bi se odločil za Sandi-ja (McAlex)
 

Barbarian

Fizikalc
25. sep 2008
1.210
18
38
Ne morem da ne pokomentiram tvojih postov (še celga topica nism prečekiru)
Al si od "Duleta" al od "Vikija" pa ne men da nisi....
Obema je MF (Btc) odpeljal večino folka in zato kritike
bonk.gif

Sm v MF treniram in napišem kasneje mojo kritiko, je pa veliko več pozitvnega kot negatovnega tm.
 

Barbarian

Fizikalc
25. sep 2008
1.210
18
38
4P in Fitnes MaxxGYM- ima "omare" 100% - kolega tm trenira in nism šu ke ravno zaradi tega pa čeprov sm tud sam bliz tega
smile-1.gif


Fitt Inn - pač zadeva ki mi ni všeč zaradi doplačila tuša ( kjes vidu to)
bonk.gif


Bit- Utesnjen, mejhne garderobe, odnos lasnika..
rolleyes-1.gif


Oaza- Hm, nevem vsega (nekaj je že napisano) samo še ena novica: Gretje je izklopljeno
rolleyes-1.gif


Moj Fit (BTC)- Kar se tiče naprav res so bolj soft(kabl variante), samo tudi to je posvoje prednost (zato ima MF ogromno žensk)
wink-1.gif


@Orticija: Kam ti hodiš, zaupaj nam kater je to fitness ki te je vreden
wink-1.gif
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Oaza je zasrala da takrat ni vzela placa kjer je zdej FI.....ker pogoji za pravi trening so v Oazi top (HC del fitnesa), potem imaš pa še navadnega na kable. V Oazi je totalno mimo vsekana garderoba. In če bi bilo vse tisto na tem placu z ogromno garderobo bi bil to zelo zelo dober fitnes na pravi lokaciji. Dule na napravah ni šparal, mal so zasral da cen že takoj niso spustil. Teli kabli v FI so sicer za narest trening ni pa baš ne vem kaj, je pa res da toliko nadobudnežov in fantov ki pretiravajo pa nisem videl drugje kot v FI (vsak tretji dan vidim da komu pade al benč oz. poševni benč na prsa, fantje se napou silijo tistih 100kg na benču delat, s tem da mu "partner" 3/4 dvigov pomaga dvignt, 20kg ročke na klopci pri prsih mečejo kot da majo po 50kg v roki ipd.), pa ne da me to tolk moti sam mal je smešn oz. žalostn vse skupi, ker se dela napačno, kile nabija in sledijo poškodbe raste pa itak nič....sej marsikdo posluša ko mu kaj pomagaš in se zahvali da končno kaj začuti mišico.
 

jaka6

Fizikalc
7. avg 2007
1.302
9
38
Družmirje
Večina tistih fantov, ki se imenujejo osebni trenerji ima tečaj fitnes zveze slovenije, ki traja dva ali tri vikende. Takšni fantje ti znajo narediti program treninga, katerega delajo tudi sami in če ti po nekem naključju ustreza potem boš verjetno imel celo napredek. Za takšen nivo storitve je 350€ na mesec res veliko.
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Trenerji in wanabe trenerji si dobro manejo roke....vsak si lahko sam vse uredi, res da traja da poštekaš vse skupaj, na netu je ogromno informacij, tudi SLO forumov in si sam sestaviš jedilnik in trening. OK štekam neke profesionalne športnike, oz. če ima pač nekomu ni problem denar....najslabše je pridt tja, vzet trenerja, čez 2 mesca pa nehaš in pušneš cel denar. Fluktuacije na fitnesih je ogromno, folk bi najeu trenerja in biu tip top v mescu,dveh,treh kar lahko vsak pozabi...vsaj dolgoročno. Sej januarja se bo spet začel (kao zaobljube), do aprila jih 3/4 ne bo zdržal, pol se bojo maja tamali pojavil za do Zræ nabildat...in junija nikjer nobenga več (seveda nenabildanega)...je kar zanimivo po fitnesih, vsak let isto
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Barbarian

Fizikalc
25. sep 2008
1.210
18
38
Mene je Oaza sicer odbila že v štartu zaradi parkinga, Dule je tud v Bitu obljublju "dobre cene" pa nekaterim je baje v začetku tudi dal nekaj popusta, no zdej pa
shocked-1.gif

No v MF pa že prihaja folk iz Oaze, celo dva sta mi rekla da sta se prehladila ker je izkopljeno gretje
rolleyes-1.gif


Mislim da je Moj Fit kar dobra izbira.

@Jaka; kaj a TA ni uredu?
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
Zakaj si pa raje doma ne ustvarite solidne forme in malo prišparate?
Zakaj? Zato, da ne zgledam kot steroidna opica brez ramen na dveh zobotrebcih.
tongue-1.gif


@Narodnjak, hvala za nasvet, 4P je kar kul fitnes, dost dobrih naprav, ni gužve, lahko kar odpešačim tja.
zmaga.gif
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Citat:
Uporabnik keber pravi:
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
Zakaj si pa raje doma ne ustvarite solidne forme in malo prišparate?
Zakaj? Zato, da ne zgledam kot steroidna opica brez ramen na dveh zobotrebcih.
tongue-1.gif

Ti se zajebavaš? Kakšen pa misliš, da boš, če boš obiskoval fitnes?
crazy1.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Če visiš samo na utežeh, potem res ne kaj dosti drugače. Ampak normalen fitnes ima za celo telo dovolj opravkov, v domači sobi pa bolj težko. Samo teh, ki samo bildajo zgornje mišice, ne vidim na kakih napravah za recimo meča (če že, imajo ponavadi smešno malo nastavljene uteži), kaj šele biciklih.

Ampak ko voli, nek izvoli. Samo ne predlagat, da se da vse narediti doma, ne rabiš fitnesa. Se da, samo ne v lastni sobi s parimi žogami in utežmi.
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Aha, ti rabiš palce za olimpijsko dvigovanje in podobne fore pa stepper ter tekalno stezo ...
smile-1.gif


Ampak pozor ... Če vas ne bodo trenerji vsaj 4x tedensko gnali do onemoglosti, je boljše da denar že zdaj skurite. Funkcionalni trening, ki prinese formo na vseh pordočjih, je veliko, veliko več kot pa 5x bench press, 5x latmašina, 5x počep in 5x dead lift. Tole je v bistvu le pika na i.

Sicer pa kot si rekel. Vsakemu svoje. Je pa zanimivo, da bodo ljudje raje plačevali muchos, muchos euros nekomu, za katerega je evidentno, da bo poskušal iz njih iztisniti čim več, ne bodo pa sposobni po pol leta narediti 50 sklec ali prešprintati 60m pod 10sec. Zato pa treniramo - da smo v formi, ane?
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Doma se da narediti marsikaj, seveda pa je načeloma fitnes vseeno boljša opcija

Odvisno. Niti en fitnes, v katerem sem bil, še ni imel nekaj spodobnih kettlebelov, boks vreče in proste dvorane, v kateri bi imel vsaj 10m ravnine. Da o kakšnih TRX sploh ne govorim