BTC fitnes

Mark55

Zelenc'
7. nov 2019
14
3
3
Bi napisal, vendar me njihova pogodba zavezuje, da sem tiho, me bodo še zaradi tega izsiljevali. Res so KATASTROFA.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Bi napisal, vendar me njihova pogodba zavezuje, da sem tiho, me bodo še zaradi tega izsiljevali. Res so KATASTROFA.

Še enkrat, res ne poznam situacije in se ti opravičujem, ker se vtikam v to. Ampak kako te lahko pogodba zavezuje, da ne smeš podati svoje izkušnje? Saj ne boš napisal neresnic, žaljivk in ne vem česa?
 

Mark55

Zelenc'
7. nov 2019
14
3
3
No potem pa prosim vsaj tukaj povej, kaj piše v pogodbi, drobni tisk, da nam bo jasno. To pa verjetno ni v nasprotju z zakoni in njihovo poslovno prakso?
Kot sem že povedal, moj namen je opozoriti ljudi kako je FITIN v BTC-ju razočaral mene in kar nekaj mojih kolegov. Žal. Ni pa moj namen tukaj s tabo polemizirati in ti dokazovati. Moje izkušnje s tem fitnesom so zelo slabe. Ti pa, če ti je všeč, zahajaj tja, a ne?
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Ne skrbi, ne zahajam tja, ker kot sem rekel imamo svoj fitnes (bigger and better with blackjack and hookers bi reku Bender iz Futurame :cheer:) in nikakor ne branim Fitinna.
Ok, škoda, želel sem samo da deliš kaj te je zmotilo, ker se pač tudi pri nas trudimo dobro poskrbeti za stranke in mi je vsaka izkušnja, kaj stranke moti dobrodošla.
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.253
269
83
38
Ljubljana
Imam zelo slabe izkušnje z FITIN v BTC-ju. Vodilni so neprilagodljivi, nerazumljivi,...bodite ZELO PREVIDNI pri podpisu kakršnih koli pogodb, v drobnem
tisku piše marsikaj, za kar se pa potem ne moreš pogovarjati. Priporočam, da se jim IZOGNETE na daleč

upam da tole u FITINNu preberejo ter zahtevajo da se to zbriše ker bluziš krneki

če ti vezava ni jasna potem niso kriv če si nepismen
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.366
269
83
33
Takole se ze ne boste znebili konkurence.. jaz bi raje na vasem mestu naredil analizo zakaj ljudje raje obiskujejo Fitinn kot vas fitnes.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Tud men je tole splošno blatenje katerekoli firme malo mimo. Če želiš nekoga obvarovati pred slabo storitvijo ali bi rad delil slabe izkušnje jih pač napiši. Mislim, da te Fitinn Ninđe ne bojo obiskale na domu in ti preštevale rebra, če boš utemeljeno skritiziral kako so te razočarali.
 

Mark55

Zelenc'
7. nov 2019
14
3
3
Iz telih sporočil pa lahko zaključim, da ima FITIN plačane ljudi, da poskušajo lepšati sliko gnile firme. Očitno se ne sme napisati samo svojega mnenja, izkušnje. HA, HA , kako bedna firma. Plačanci z več računi (več računov), da si lepša ime... Sem ostal brez komentarja. Ostaja pri svojem ODSVETUJEM LJUDEM, DA POSLUJEJO Z FITINN.
 
  • Haha
Reactions: klekej