BTC fitnes

tejc007

Pripravnik
6. jun 2008
451
2
18
Torej trenutno v BTC okolici 4 fitnesi:
Millenium
Oaza
Fitinn
Moj fit

Kaj priporočate? kakšne izkušnje?
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Bil že v vseh razen Moj Fitu. Zdej odvisno kakšne cilje imaš? Oaza ma med temi tremi kar sem bil, najbolj naprave...je tudi bolj "hard core" fitnes, se pravi imaš poleg "navadnih klasičnih naprav" še tiste na katere direkt kolute mečeš in so brez prenosov. Millenium je tudi OK, malo manj naprav ampak vse glavne so, se da dober trening naresti....zdej Fitin je nov in je tudi ok, res da moraš tuš posebej plačevati,za omarico imeti svojo ključavnico,...naprave so OK, prostora dosti, ipd., bomo vidli kako bo naprej.
Moj glas gre nekako takole: Oaza,Fitin, Millenium.....ni pa noben od teh slab,zanemarjen ipd.
Aja...v Fitinu ne obstaja karta za en mesec, podpišeš za eno leto po 29.90 eur na mesec oz. 2 leti po 19.90 eur....celodnevna seveda.
 
Nazadnje urejeno:

slr

Pripravnik
30. jun 2008
183
2
18
Koliko pa je doplačila za tuš? Malo čudno je to, da moraš doplačati za tuš
Kaj pa če želiš prekiniti z obiskovanjem fitnesa prej kot preteče eno leto ti pa podpišeš kao za eno leto. In kaj to podpišeš pogodbo al kaj da boš hodil na fitnes. In če ne boš? Pogodbena kazen? Penali? Aja pa to mi je tud smešno, da moraš imeti svojo ključavnico. Svašta.
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik slr pravi:
Kaj pa če želiš prekiniti z obiskovanjem fitnesa prej kot preteče eno leto ti pa podpišeš kao za eno leto. In kaj to podpišeš pogodbo al kaj da boš hodil na fitnes. In če ne boš? Pogodbena kazen? Penali?

Prekineš z obiskovanjem, fitnesu pa dol visi, ker si itak že plačal za celo leto.
smirk-1.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
A to v Fitinu so kake fore iz tujine al kje so to vidl? Odbijajoče za mene.

V vsazga greš lahko zastonj pogledat samo kako zgleda. Lahko pa si kupiš karto z 1x obisk.
Vsakmu je nekaj druzga všeč oz. se na nekaj navadiš.
Millenium je najstarejši, 1x sem bil pred leti not in se mi zdi, da je full majhen.
 

proteus

Pripravnik
25. nov 2011
709
2
18
FitInn je vbistvu koncept iz Avstrije. Drugace pa kot je že prej rekel feler, plačas tuš, 0,50 € za 5 minut in pa seveda moraš imeti zraven svojo kljucavnico, da si zaklenes garderobno omarico. Drugace se pa ob pristopu podpiše pogodba za 12 ali 24 mesecev, kjer moraš navesti svoj bančni račun in ti potem to trgajo vsak mesec 6. ali 20.? al pa 28.? iz tranjnika. Pogodbe pa prekinit ne moreš, lahko pa greš seveda tudi brez naročnine v fitness pogledat.
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Točno tako je kot je predhodnik napisal....se bo treba navaditi tudi na takšne fitnese in načinih kot je v tujini....tudi nobenih kartic ne puščaš na recepciji ampak na prstni odtis oz. s kartico prideš notri.....imaš pa tudi lahko več vrst pijač po 9,90 na mesec v neomejenih količinah...prisloniš kartico in točiš. Klučavnico sem si sam nabavil za 5 eur in si vzameš katerokoli omarico...sploh če je gužva greš tja kjer je ni.....verjetno pa trajnika ne moreš prekiniti za toliko časa kot si podpisal....malo sem se že navadil na ta način in me ne moti
smile-1.gif
tudi Cardio naprave so ok.
 

Dinotti

Fizikalc
27. sep 2010
1.226
0
36
Ljubljana
No pa da še jaz povem za Moj fit. Moj fit v Btc-ju, je kr velik. Imaš en velik prostor v katerem je vse. Ene 10 tekalnih stez , koles, orbiterekov. Imajo preseljen prvotne naprave(15 let stare) iz Moj fit iz Črnuč. Ostale so nove in so večina na kablih, bolj take soft varijante. Imaš tudi proste uteži in seveda "benče". Zame fajn fitnes. JE pa res, da če vzameš vsaj trimesečno karto dobiš prestopno karto za oba fitnesa. V Črnučah Moj fit je pa itak špica!
 

marko1

Pripravnik
1. jul 2008
274
0
16
OAZA - najbolj naprave, všeč mi je lokacija, ni gužve, trener (Luka) mi je na zacetku ful dobr razlozu vse, kar me je zanimal

Najbolj, da greš sam pogledat pa boš vidu kj ti ustreza - jst se nekak najbolj počutm v OAZI (mam letno karto - 365€)
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Citat:
Uporabnik marko1 pravi:
OAZA - najbolj naprave, všeč mi je lokacija, ni gužve, trener (Luka) mi je na zacetku ful dobr razlozu vse, kar me je zanimal

Najbolj, da greš sam pogledat pa boš vidu kj ti ustreza - jst se nekak najbolj počutm v OAZI (mam letno karto - 365€)

Tudi meni je bila OAZA top, sploh naprave...so pa garderobe totalno kiksnjene (vsaj 2x premajhne), Dule to ve in upam da bo zrihtal zadevo, trenerji tudi ok, nič fini ipd., spomladi in proti poletju jim je klima zelo nagajala in skratka prevroče za ornk trening narest..res je kuhal notri....sploh sedaj me skrbi zaradi garderob, ko bodo še fighterji imeli treninge.....moram povedat da sem mnogokrat še kar nekaj časa čakal da sem prišel do garderobe po treningu...je bilo pa med vikendi OK...če bi imel to poštimano, bi še kar nekaj folka tam ostalo.
 

tejc007

Pripravnik
6. jun 2008
451
2
18
Sem kar sam naredil en krog in je v bistvu več ali manj takole, nekaj ste pa že itak napisal:

Fitin - fitnes je OK, prostor velik, kardia veliko, naprav veliko, neke gužve ni blo, da se narest super trening, naprave imajo od gym 80 kardio precor. Minus bi jim dal pa za garderobo - skupinski tuši na žeton me ravno ne mikajo, v fitnesu ni enga mal izoliranga prostora za kak stretching, pa ni mi blo všeč da je po tleh tepih - ko se tist zašvica ga ni čistila, da sprav vso nesnago ven... Kar se karte tiče ste pa že vse povedal... aja - ne vem zakaj sem takoj naletel na 3 tipe v papučah na benču
smile-1.gif


Millenium - fitnes je malo manjši, ima pa tako kot rečeno vse glavne naprave in več ali manj vse proste uteži. Kaka stvar bi se še dala stlačt ampak ok - ni placa. Ima dober kardio (tako kot fitin precor, samo da ma tuki vsak svoj tv), naprave za moč, gužve ni blo, garderobe maš 2 za moške, pa veliko ima raznih pripomočkov (trx, žoge...), pa super savne (za tiste k jih to zanima zravn).

Moj fit: spet kar v redu fitnes, malo večja gužva je bla ampak ni blo hudga vidt. Kardio je ok, naprave imajo tudi vse, nabor je podoben fitinu, tako da se res da narediti vse. Garderobe ok.

Oaza: mal me je presenetu parking, k so bli vse okrog avti - očitno so neki imel ampak se najde. Fitnes je tudi super, o napravah je že nekaj napisal predhodnik, kardio je nekoliko stlačen, pa mogoče mi je bil mal prenizek strop - tam k sm na stezo stopu nisem mel lih dobrga občutka (nekdo je že pisal nekaj o zračenju in klimi)... garderoba je nekoliko majhna, pa tista savna notr - ok, če je res nuja. Kar se tiče pa uteži in naprav pa ni da ni.

Dal bi se še kej napisat, kak plus kak minus, ampak nočem bit kritičen, da komu ne naredim krivice s prvim vtisom. Karte so pa povsod približno ista cena, samo malo je treba bolje cenike pogledat in ziher se najde ponudba ki se jo povsod splača vzet. Za kej več pa ne vem bo mogu vsak sam pogledat, jaz sem se pa odločil po svoje. lp
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Hodil v mileni, čist ok, čeprav na koncu so tja začeli zahajati tudi glasni bratje. Ampak še vedno pa je to fitnes kamor hodi normalen folk, od starih do mladih, če iščeš hard core bodybuilding ga preskoči.

WTF, kakšen koncept pa je to, da moraš imet svojo ključavnico? Kaj, pa še svojo peno za vsako utež? Debilno do konca. Sicer pa čakam, da pride ena orenk veriga. Po tujini, kolega vem, da v Berlinu plačuje 19 eur mesečno karto in fitnes je odprt 24 ur. Stalno prisoten je en inštruktor. In to je to.
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Citat:
Uporabnik Schumi pravi:
Po tujini, kolega vem, da v Berlinu plačuje 19 eur mesečno karto in fitnes je odprt 24 ur. Stalno prisoten je en inštruktor. In to je to.

No, sej je tudi pri nas za ta denar kar nekaj fitnesov, vem za fitin če pač za 2 leti podpišeš, oaza ima pa oz. je imela 365eur letno...kar je pač dejansko malo več kot si sam napisal...24h fitnesa skoraj ne rabi, SLO je tudi premajhna in tudi v večjih mestih ni toliko ljudi da bi hodili na fitnes po 23.00 in do 06:00 da bi se splačalo imeti odprtega....v tem primeru se tudi verigi nebi splačalo tako poslovati...je pa fitin prva veriga v SLO kater je prišla iz tujine.
 

Orticija

Zelenc'
7. feb 2012
26
0
1
Za Moj fit sem slišala, da ima veliko premalo prostih uteži, mislim, da kletke sploh nimajo, leg press-a ni, za decline bench nisem sigurna, skratka, da je bolj sranje. Večinoma so kabli.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
da bi šla pogledat pa pol pluvalal pa ti ni padlo na pamet?

predvidevam, da noben fitnes nima tolk ročk, da bi lahko 5 ljudi hkrati delalo z isto težo.
kletko imajo
leg press tudi
decline bench se tudi da nardit
Garderoba pa velika, kot vrjetno noben drug nima.

Kaj torej manjka?
 

Orticija

Zelenc'
7. feb 2012
26
0
1
Nobene konkurence ne reklamiram, tako da nima veze, kam jaz hodim.
Kot premalo prostih uteži nisem mislila dejansko ročk, vendar naprav na katerih delaš vaje s prostimi utežmi. Večinoma so naprave na kable.
Leg press imajo na kable, kar ni enako leg pressu s prostimi utežmi.

Madona ste občutljivi, ni moj namen pljuvat po stvareh, samo povem, kako sem slišala od človeka, ki se ukvarja z bildanjem. Ni sponzoriran od nobenega fitnesa, da bi kritiziral konkurenco. S septembrom je šel malo naokoli na različne fitnese, da vidi, če je kje bolje kot tam, kamor sedaj hodi. Od vseh fitnesov je bil najbolj razočaran nad Moj Fit-om. Ker ve, da tudi sama treniram, mi je povedal svoja opazovanja.
Če bi iskala nov fitnes, bi mi bilo fajn slišat čimveč mnenj in ne vem, zakaj rinit nekam, kjer ne moreš opraviti vseh vaj.
Da ne bom kritizirala samo Moj Fit, slišala sem za Sokol na Viču, da manjkajo naprave za celo mišično skupino - meča.

Sama ne maram delat na trenažerjih (razen za piko na i), saj so boljše kompleksne vaje s prostimi utežmi in zato raje vidim več takih naprav.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik slr pravi:
Koliko pa je doplačila za tuš? Malo čudno je to, da moraš doplačati za tuš
Kaj pa če želiš prekiniti z obiskovanjem fitnesa prej kot preteče eno leto ti pa podpišeš kao za eno leto. In kaj to podpišeš pogodbo al kaj da boš hodil na fitnes. In če ne boš? Pogodbena kazen? Penali? Aja pa to mi je tud smešno, da moraš imeti svojo ključavnico. Svašta.

50 centov za nekaj minut tuša
 

Orticija

Zelenc'
7. feb 2012
26
0
1
To verjetno leti name?

Daleč od tega. Vendar veliko berem o tem, se pogovarjam z ljudmi, ki imajo veliko več znanja od mene in se učim. Če že hodim na fitnes, želim trenirati (zase) čim bolj optimalno, zato srkam informacije, da se čim več naučim, da ne delam neumnosti, zapravljam časa, oziroma, da se še kaj poškodujem. Nočem nobenemu pametovat, samo povem svoje mnenje. Zato pa je forum.