bedaki na cesti

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.342
5.857
113
pri taščici
V kopru imajo preozke ceste
 

Priponke

  • FB_IMG_1639669399967.jpg
    FB_IMG_1639669399967.jpg
    196,7 KB · Ogledi: 139

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.475
862
113
FCigdImXoAAJPS2


:evil: :evil:

EDIT: Dars je po dolgem času spet objavil posnetek specialcev na AC:
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

luka51

Guru
16. avg 2007
13.877
5.145
113
Samo moreš res bit kreten na izvozu rikverc vozit. Takoj zraven pa uvoz.

Tovornjakar pa nevem če je tisti dan vozo dalje 8 ur :). Tu je bla samo sreča. Če gledaš je bil levi v ograje, desni pa praktično v levem. Tu so bli centimetri v igri ja.
 

asteliks

Fizikalc
5. mar 2013
1.441
93
48
Samo moreš res bit kreten na izvozu rikverc vozit. Takoj zraven pa uvoz.

Tovornjakar pa nevem če je tisti dan vozo dalje 8 ur :). Tu je bla samo sreča. Če gledaš je bil levi v ograje, desni pa praktično v levem. Tu so bli centimetri v igri ja.
Kapo dol obema za odlično izpeljan manever.:zmaga:
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.696
6.257
113
Preberi si še enkrat naslov teme: "bedaki na cesti". Posnel sem dva bedaka, ki mimogrede še potrjujeta več stereotipov o voznikih BMWjev. Če si pa ti butthurt iz nekega drugega razloga in me zato napadaš pa to ni moj problem.
Mislim da si ti ena snezinka na cesti. Crni bmw te nic ni izsilil ampak je sel mimo tebe, pac obvozil te je. Bolj ti izpades butthurt kot pa goba.

a se je tebi kvaliteta voznje zmanjsala ker je sel mimo? Resnicno me zanima kje si bil ti osebno prizadet ko je sel mimo tebe?
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.696
6.257
113
Glede na to da so od metlike do novega mesta rabili 2h so najbrž lepo pametno počakali, da je patrulja odšla in potem šli naprej. Glede na lokacijo in čas v letu najbrž policisti delajo na eni poziciji, dokler se ne nabere celo parkirišče pjancev ki imajo prepoved, in se potem se patrulja premakne na drug punkt kjer je še plac za ustavljat. Ni dvakrat za rečt da je dejansko bila v igri ves čas ista patrulja, ki se je samo premikala isto kot tile modeli.
Evo ga…znalac spet poznavanje tematike prodaja.

ko nekdo tok pihne je za eno uro pisarije v enoti, ker moras obdolzilni predlog za na sodisce spisat itd. Tko da nihce nikjer ne fila parkingov. Morda v vasih hribih se niste slisali za radio - tam obicajno celo povedo kje policija ustavlja.

ustavile so jih pa patrulje s treh razlicnih postaj
1. PP Metlika
2. PP Novo mesto
2. PPP Novo mesto
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Evo ga…znalac spet poznavanje tematike prodaja.

ko nekdo tok pihne je za eno uro pisarije v enoti, ker moras obdolzilni predlog za na sodisce spisat itd. Tko da nihce nikjer ne fila parkingov. Morda v vasih hribih se niste slisali za radio - tam obicajno celo povedo kje policija ustavlja.

ustavile so jih pa patrulje s treh razlicnih postaj
1. PP Metlika
2. PP Novo mesto
2. PPP Novo mesto
Res ne vem imamo avtkcestno policijo s top bmwji, elektronske vinjete, radarje, merjenje hitrosti na odsekih, sporocanje o zastojih preko gps telefonov uporabnikov.... vi pa v policijskih postajah pisete na roko cele spise kot leta 1988? Pa tri racunalnike z win 98 za bazo podatkov kriminalcev v nortonu?
:)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Utisevalec

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.696
6.257
113
Res ne vem imamo avtkcestno policijo s top bmwji, elektronske vinjete, radarje, merjenje hitrosti na odsekih, sporocanje o zastojih preko gps telefonov uporabnikov.... vi pa v policijskih postajah pisete na roko cele spise kot leta 1988? Pa tri racunalnike z win 98 za bazo podatkov kriminalcev v nortonu?
:)
Nope, mi imamo zbirokratizirano drzavo do fundamenta. In ti postopki so odraz tega. Cel spis roma na sodisce
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
752
870
93
Mislim da si ti ena snezinka na cesti. Crni bmw te nic ni izsilil ampak je sel mimo tebe, pac obvozil te je. Bolj ti izpades butthurt kot pa goba.

a se je tebi kvaliteta voznje zmanjsala ker je sel mimo? Resnicno me zanima kje si bil ti osebno prizadet ko je sel mimo tebe?
Na videu se ne vidi, ampak sem moral bremzat.
In potem sem jaz snežinka, ker pizdim čez bedaka z večvrednostnim kompleksom, ki me ogroža na cesti :nigladek:
In tebi se ti zda taka vožnja normalna (govorim o obeh bmwjih) :bonk:
Kaj če bi vsi vozili tako, kot se jim zdi, neupoštevajoč predpisov?:zavijazocmi:
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.696
6.257
113
Na videu se ne vidi, ampak sem moral bremzat.
In potem sem jaz snežinka, ker pizdim čez bedaka z večvrednostnim kompleksom, ki me ogroža na cesti :nigladek:
In tebi se ti zda taka vožnja normalna (govorim o obeh bmwjih) :bonk:
Kaj če bi vsi vozili tako, kot se jim zdi, neupoštevajoč predpisov?:zavijazocmi:
Drugega niti nisem spremljal ker sem tokrat pogledal kaj naj bi bilo narobe s prvim.

pac mimo je sel. Ce si moral bremzat - bedno.
Ampak to je en od obicajnih manevrov na dvopasovnicah v ljubljani.

ce te to spravi v stres - ojej
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.342
5.857
113
pri taščici
Evo, dva BMWjćića na kupu v vsem sijaju.
OBA - Žmigovc - kaj je to!? (od začetka do konca videa))
Črni - me grdo izsili (0:20-0:26)
Beli - pazi ta manever! (1:12-1:17) + za piko na i je skoraj zapeljal na nasprotni pas, ko je (seveda brez žmigovca) zavijal levo (2:21)
A si bil ti prvic v Lj? Izpit delal na Pokljuki? Se nimas naslednjega posnetka?
Ce ti kje lahko pritrdim, je to, da se sprasujem zakaj je crni bmw zaviral ko te je obvozil? Si mu trobil? Ali je imel v naslednjem kriziscu rdeco, pa se je potem prizgala zelena. Tega ne vidim na gsm.
1. Prvi Manever belega na gsm na tvoji casovnici(1;12- 1:17ne vidim vidim vse prazno pred tabo
2. Hvala bogu da je zapeljal globoko v križišče in da ni stal pri semaforju
Mene so pred 25 leti ucili, da zapeljes skoraj do "polovice" krizisca. Ce sirina krizisca to omogoca, zapeljes vzporedno s tistim ki iz nasprotne smeri zavija levo. Ne pa da stojis pri semaforju.
Zmigovc bi pa lahko dal ;)
Vidim da se isto ucijo do sredine krizisca.
 
Nazadnje urejeno:

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.311
2.274
113
Bog ve, če bo kdo sploh prebral.
Zgoraj je pripet članek, o križišču. Če želiš izvesti to zavijanje, se moraš ustaviti na razvrščevalnem pasu za vožnjo naravnost, toliko je 'prometa' levo.
In še ko zaviješ levo, te nekdo - medtem ko stojiš v križišču - prehiti po levi.

Še nekaj govora o sosednjem križišču z Šmartinske na AC - naravnost v Sneberje?
Tam vozniki, ki zavijajo levo z desnega pasu, redno izsiljujejo, ker jih pas 'zapleje' zgoraj, mimo AC. Celo Google kaže izsiljevanje motorista pred tovornjakom!