bedaki na cesti

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.329
954
113
Je*enti, meni je včeraj nekdo peljal nasproti, na njegovem pasu je imel kolesarja, ki ga je zadnji hip prehitel in tako kooonkretno zapeljal direktno pred mene... Ampak res dejansko zadnji hip, hitrost pa je bila 80 km/h. :bonk:Sem pošteno začutil adrenalin... in bankino...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Poznano, j3bena scena. To ti se pol še kakšno minuto - tri lepo tresel :D Verjetno je model šele zadnjo sekundo opazil kolesarja in se mu nagonsko umaknil. Se pa najdejo tudi deb1li, ki ga vidijo in vseeno meni nič, tebi nič mirno zavijejo na nasprotni pas ne glede na nasprotivozeči promet :bonk:
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.181
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Še malo bolj j... scena:
Po cesti na Vrhovce v LJ vozi bus 14. Noben šofer ne zna vozit po svoji strani, vedno gre še na pol tvoje strani...
Jupi!!!
Pol pa ne samo da bremzamo, ampak moraš tudi na pločmik, da te ne zgazi... Jupi za LPP... :mad:
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.933
1.094
113
www.adriamedia.si
A zdej je ful moda pritoževanja? Sicer nism mislil, ker se mi to ne zdi nil takega, ampak ker vidim, da drugače nisem in: dans me je krepko izsisli na Cesti v mestni log. No ja, vsaj uni je zgledal prestrašen (I'm gonna die obraz dobil), ko sem priti njegovim vratom vozil, pa moja sopotnica tudi, očitno sta oba že videla trčenje. Pa ni bilo hudega, malo zavoranja, malo zavijanja, še čas je bil gruntat in čakat, a se bo oni ustavil sredi križišča od panike ali potegnil naprej. Je napjprej začel delat prvo, da sem začel levo lezt, pol je pa potegnil, da sem ga moral desno obvozit. AMS in ESP sta imela sicer malenkost dela, ampak smo se zgrešili ziher za 30 cm ...
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Da se ne vidi koliko časa je tako vozil (glede na 1. in 2. sliko je vozil z enako hitrostjo kot kombi), dokler padalcu ne prekipi in se odloči prehiteti po desni. Zadnjič je inel isti primer, kjer se je spodaj videla časovnica, da vsaj 3 sekunde ni izpraznil križišča, dokler enemu ni prekipelo za njim in ga je prehitel pri zavijanju levo.

Ko se srečata preporentni počasne in dinamik s slabimi živci, nastanejo idealni pogoji za katastrofo.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.477
3.135
113
FB_IMG_1544351450557.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: semnov

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.330
2.274
113
Dobil sem vtis, da ti je všeč Pbutec-ev komentar na moj opis vožnje skozi križišče, kjer je bil izražen dvom o realnem ptikazu situacije.
Pa sem za vaju pilimal originalni posnetek, kjer je videti, da sem šel ' globoko ' v križišče, nisem pa mečkal.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Posnetek samo potrjuje, da si v glavo prcal tistega za sabo. Najprej si zaspal pred semaforjem, potem pa še navažaš počasi in naokoli, kot da imaš 2 dvoosni prikolici za sabo.
Kot sem že omenil, prepotentni počasne in dinamik s slabimi živci je kombinacija za katastrofo. Malo sumim, da kamero izkoriščaš za drkanje folka, ker misliš da te bo rešila v primeru katastrofe. Življenja ti definitivno ne bo rešila, zato ne drkaj dinamikov in jim pusti svojo pot, ne pa da jih namerno dodatno oviraš
in živciraš.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Dobil sem vtis, da ti je všeč Pbutec-ev komentar na moj opis vožnje skozi križišče, kjer je bil izražen dvom o realnem ptikazu situacije.
Pa sem za vaju pilimal originalni posnetek, kjer je videti, da sem šel ' globoko ' v križišče, nisem pa mečkal.

Že trobili so ti da je zelena, verjetno si sanjal že par km prej...
 
5. apr 2015
1.337
692
113
Dobil sem vtis, da ti je všeč Pbutec-ev komentar na moj opis vožnje skozi križišče, kjer je bil izražen dvom o realnem ptikazu situacije.
Pa sem za vaju pilimal originalni posnetek, kjer je videti, da sem šel ' globoko ' v križišče, nisem pa mečkal.

Všečkal LOL sem samo drug vidik situacije, ki je seveda možen, ni pa dejansko stanje v tvojem primeru.. oz mi je vseeno.