bedaki na cesti

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.094
113
39
MB
ena iz prakse, po moje spada sem.

se pravi v temi na cesti vidim pnevmatiko, komaj zapeljem mimo, za mano pa seveda junak ki še ni slišal za varnostno in nabaše zadevo, se je izkazalo da je bila komplet felna in guma, se mu je zagozdilo pod avto in so letele iskre :confused:

na komu je to pol odgovornost? drsc plača odškodnino ?
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
subic.JPG



- izsiljevanj za priključitev na Šubičevo
- prehitevanje kolone na Šubičevi za izsiljevanje/vključitev na Slovensko
- prehitevanje kolone mimo semaforja pri Cubotu na Slovenski


... potem sem šel pa po svoje, tako da so drugi srečneži lahko občudovali ta vozniški biser. Predvidevam, da je ravno kupil sladoled in ni želel, da se mu stopi do doma. :)
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.316
113
Gnoj je šel celo ven iz avta pogledat in nato gasa dalje. Za takšne nebi smelo biti milosti, kaj šele da se potrdi kakšne olajševalne okoliščine.
 
  • Všeč mi je
Reactions: luciano

casio

Pripravnik
19. nov 2014
529
15
18
Danes med mostami in vodicami, ko pelje tista cesta mimo Lidl skladišča je frajer s črnim karavanom Opel Astra z zatemnjenimi zadnjimi stekli z registrsko LJ-14-ERT skoraj povzročil hudo nesrečo. Kolona vozil in on parkrat v škarjice prehitevat in vedno za las. Hvala bogu so ga potem s prometom zabite Vodice upočasnile. Sem ga videl kasneje na avtocesti proti Kranju, kjer se je frajerček potem peljal 100.
 

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
845
70
28
Danes med mostami in vodicami, ko pelje tista cesta mimo Lidl skladišča je frajer s črnim karavanom Opel Astra z zatemnjenimi zadnjimi stekli z registrsko LJ-14-ERT skoraj povzročil hudo nesrečo. Kolona vozil in on parkrat v škarjice prehitevat in vedno za las. Hvala bogu so ga potem s prometom zabite Vodice upočasnile. Sem ga videl kasneje na avtocesti proti Kranju, kjer se je frajerček potem peljal 100.

a si špeckahlar jeben stekel mamici pod kiklco in si z njo pokril očke od hude groze?
 
Nazadnje urejeno:

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
A si bil ti? Prav je, da se napiše kaj se dela na cestah in še bolj prav je da se napiše reg.oznaka bedaka.

Večina bedakov nima za 1%možganov od kur, ker prehitevat strnjeno kolono je nekaj najbolj norega kar lahko počneš na cesti. na razdalji 10 km pridobiš ravno pet sekund stem da ogrožaš sebe(itak ti ne potegne ker si samomorilec) in druge tu bi ti pa malo moralo biti jasno zakaj tudi če imaš 1% kurje pameti.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.216
4.700
113
Vsake toliko beremo zgražanja ko koga ulovijo, da je z vozilom peljal psa na sprehod. Jaz pa sem zadnjič "ujel" starša, ki sta peljala otroka na "sprehod". Po makadamski cesti z res precej redkim prometom po rahlem hribu navzdol otrok na 12 colskem kolesu, lepo s čelado, zadaj pa moški in ženska srednjih let v golfu. Drugih odraslih v bližini ni bilo, zato sklepam, da je otrok sodil pod njuno okrilje, avto se ga tudi ni trudil prehiteti. Ne vem, kako so bili zmenjeni, pozneje se hrib kar poveča, makadam pa tudi ni več lepo gladek. Ali se je otrok prej ustavil, ali pa je obvladal tudi vožnjo tam.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
No, morda so bili na kakem izletu, pa imeli slučajno kolo zadaj, pa si je mulc zaželel vožnje z biciklom...ata pa je reku, ajde sinko, izvoli :cool:
 

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
845
70
28
A si bil ti? Prav je, da se napiše kaj se dela na cestah in še bolj prav je da se napiše reg.oznaka bedaka.

Večina bedakov nima za 1%možganov od kur, ker prehitevat strnjeno kolono je nekaj najbolj norega kar lahko počneš na cesti. na razdalji 10 km pridobiš ravno pet sekund stem da ogrožaš sebe(itak ti ne potegne ker si samomorilec) in druge tu bi ti pa malo moralo biti jasno zakaj tudi če imaš 1% kurje pameti.

itak, pozabu je še povedat, da sem rikverc pelu pa diftnu en ovink. bemti površne špeckhle:eek::rolleyes:
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Vsake toliko beremo zgražanja ko koga ulovijo, da je z vozilom peljal psa na sprehod. Jaz pa sem zadnjič "ujel" starša, ki sta peljala otroka na "sprehod". Po makadamski cesti z res precej redkim prometom po rahlem hribu navzdol otrok na 12 colskem kolesu, lepo s čelado, zadaj pa moški in ženska srednjih let v golfu. Drugih odraslih v bližini ni bilo, zato sklepam, da je otrok sodil pod njuno okrilje, avto se ga tudi ni trudil prehiteti. Ne vem, kako so bili zmenjeni, pozneje se hrib kar poveča, makadam pa tudi ni več lepo gladek. Ali se je otrok prej ustavil, ali pa je obvladal tudi vožnjo tam.
Tega pa poznam. Otroka z avtom zapeljejo v dolino, da sune kak bicikel, potem pa mora za kazen z biciklom domov v hrib.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
To gledajo pomoje pod segment bicikel in podobna vozila, katere se ne registrira...