Avto za "okras"

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
Seveda pali, ampak ne das auto, Nišan je še vedno "zakon". Kolk pa misliš da jih ve, da je tole staro +10 let in vredno tolk kot en Clio:

4.jpg

Kupit ga je ena stvar na cesti držat pa popolnoma druga. In to drugo je važno.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
kakšen eksotik z drugim poreklom. Kar se tiče užitka v vožnji, je vse odvisno kaj zate užitek je? Za nekatere so pospeški, ovinki, za druge udobna vožnja v tišini na avtocesti. zate bom sklepam, da bi raje pospeške, ovinke, zvok motorja, mogoče veter v laseh. IN 4 sedeži za peljat normalne ljudi. Za 10.000 eur, če se prav spomnim.

X1 je za moje pojme zgrešen. Ni ne užitka v vožnji, ni ne velik, ne lep, ne prestižen, zavidal ti ga ne bo nihče. Če imaš nekaj denarja za popravila in servise, potem lahko gledaš X5, GLE ali Q7 serije z njihovimi Coupe derivati. To ne bi bila moja izbira, ampak odkljukajo vse tvoje želje. Samo imam občutek, da se kaj veliko vozil ne boš.
Druga opcija je kakšen Land Rover/Range Rover. Žal ti zopet popravila ne uidejo.
ksz

pa kaki so to lizingi ko vsi o njih pišete, ko se jih na izi dobi pa pol ni treba nič plačevat? :cool:

Evo ti džabe :aplauz:
 

Priponke

  • BCCDB792-39BB-4396-8278-3852D3BA2175.jpeg
    BCCDB792-39BB-4396-8278-3852D3BA2175.jpeg
    1,7 MB · Ogledi: 379
  • Všeč mi je
Reactions: afroC in map

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.403
5.906
113
pri taščici
Takrat pa imas potem koncno avto iz naslova teme
ZA OKRAS

Ce je vrednost popravila 2clia, pac poskusas popraviti z rabljenimi kosi ali kako drugace .

Avto za okras je drago popravljat na pooblascenem servisu. Pa kaj od nemske trojice se gre, ko pa se spustis v eksotiko s servisom v tujini pa
...
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Za take avte ne ležijo kosi za vsakim voglom kot za klijače in golfe. Četudi je rabljen je velika verjetnost da ga pri nas ne boš dobil, niti v Italiji (luksuz in jih ni) niti v Avstriji. Potem ti ostane Nemčija. Kar pa že ni več enostavno s strani logistike niti poceni.
Zato pa so taki avti rabljeni in stari z razlogom poceni...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.507
9.236
113
Pred časom se je prodajal en W221 S600 s 400kkm. za 10k€ :) mora biti lepa jama brez dna. Drugače pa top avto na papirju.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.765
2.053
113
za šankom
Zadeva je taka - v službo se vozim z vlakom, z avtom na leto naredim le cca 5.000 km. Sedaj sem v fazi menjave avtomobila - gledam nekaj rabljenega za okoli 10.000 EUR, kar bi lahko vozil 5 let ali več.

Mogoče se sliši čudno, vendar iščem v prvi vrsti avto, ki bi izgledal dražji kot dejansko je - imel bi ga bolj za okras kot pa potrebo po prevozu. Uporablja se kot drugi avto, še vedno pa je želja, da vzdrževanje ne bi bilo drago.

V tem rangu sem gledal BMW X1, Chrysler 300, Jaguar XF, karkoli... Nisem izbirčen, edino potreboval bi 4 sedeže.

Vem, da me boste najprej spljuvali, ker iščem avto za postavljanje pred sosedi - ampak saj nas je kar večina takih, če si priznamo ali ne.


pozabi na x1 in na wow faktor pri sosedih, že hyundai coupe bo deloval lepše in bolj atraktivno od x1 pred hišo, poglej mogoče za čim kar jih je manj kot 100 v slo, pozabi na razne stare bmw5 ali A6 ali mb E, vzami nekaj kar še vedno pade v oči ko se nekam pripelješ, bo pa tukaj potem težava z vzdrževanje v ravni golfa,žal pač moraš sprejemati kompromise
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.507
9.236
113
Tak A8 je točno temu namenje. Za okras. Škoda da ni bil vsaj vozen, sej sosedi ne rabijo vedet da ni za olje menjat... Nerodno je odšpilal situacijo.
 

ALTF4

Fizikalc
8. apr 2017
627
177
43
Ne vem ali jaz nisem za ta svet ali je ta komplet tema dobesedno odraz gnile druzbe v kateri zivim. Kaj ce bi postimali zadeve pri sebi in kupili avto, ki si ga TI zelis? Kako preproste znajo biti zadeve. Ker meni dol visi za avto, ki ga ima sosed pa 99% kolegom in prijateljem tudi ti bi pa postal suzenj avtomobila?
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.709
3.590
113
Ne vem ali jaz nisem za ta svet ali je ta komplet tema dobesedno odraz gnile druzbe v kateri zivim. Kaj ce bi postimali zadeve pri sebi in kupili avto, ki si ga TI zelis? Kako preproste znajo biti zadeve. Ker meni dol visi za avto, ki ga ima sosed pa 99% kolegom in prijateljem tudi ti bi pa postal suzenj avtomobila?

Pa saj kupuje avto ki si ga sam želi. Želi si pač takega da bo sosedom gadno njemu pa fajn. Enostavno. S 15 let staro sedmico dizel nimaš kaj falit.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.507
9.236
113
Ne vem ali jaz nisem za ta svet ali je ta komplet tema dobesedno odraz gnile druzbe v kateri zivim. Kaj ce bi postimali zadeve pri sebi in kupili avto, ki si ga TI zelis? Kako preproste znajo biti zadeve. Ker meni dol visi za avto, ki ga ima sosed pa 99% kolegom in prijateljem tudi ti bi pa postal suzenj avtomobila?

malo favšija tuče, ker bo ded jezil sosede, ti pa ne?
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
No, tebe sigurno Hogan ne bi hotel za soseda. Sicer pa me zanima, kje je sedaj ta Hogan...najprej ustvari temo, potem pa tišina...