Avto za "okras"

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.375
236
63
Kras
www.mtl.si
Samo en komentar na predlog glede Q7: meni je tale avto znotraj totalno zastarel, hkrati pa je še ogromna krača, ki ti ne nudi niti najmanjšega užitka v vožnji.
Tako da, morda bo res pri nepoučenih sosedih vzbujal zavist, ampak lastnik ne vem, če bo niti najmanj užival v njem. Da ne omenjam potencialnih stroškov popravil, ki se znajo hitro približati vrednosti vozila. No, za na mestu stat to niti ni tako važno :), razen, če blazine spustijo. Potem pač sosedom mimogrede navržeš, da je ''spešl edišn'' z znižanim podvozjem :).
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.110
3.420
113
Vzdrževanje zna biti sicer problematično, a razumi to, kot karakter:evil: - V6 benzina
Alfa Brera
Pa cena tudi sigurno ni zadnja - kakšna 2-3 jurje še dol, ki jih vložiš, da ti avto po servisirajo, pa imaš ob 5.000 km/leto par let miru.
4.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: BigPoppa in tomi

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.375
236
63
Kras
www.mtl.si
Vzdrževanje zna biti sicer problematično, a razumi to, kot karakter:evil: - V6 benzina
Alfa Brera
Pa cena tudi sigurno ni zadnja - kakšna 2-3 jurje še dol, ki jih vložiš, da ti avto po servisirajo, pa imaš ob 5.000 km/leto par let miru.
Poglej priponko 22292
Hm, tale izgleda čudovita, ampak tale motor je pa totalen piece of shit.
Namesto čudovitega Busso motorja so namreč v tole stlačili Holdnov motor (upam, da se prav spomnim, razlog naj bi bile emisije), ki se zdi, kot da ima pol konjev pocrkanih, poraba se pa brez nekega hudega truda hitro zavrti do 20 litrov.
Se prav živo spomnim, ko sem peljal tole zadevo, ko je prišla ven in nisem mogel verjeti, kako nikamor ne gre, ob pogledu na porabo me je pa skoraj kap zadela.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.375
236
63
Kras
www.mtl.si
Alfin Busso šestvalnik ni bil le čudovit za pogledat, tudi zvok je bil božanski, moč pa tudi. Si takoj pozabil na ne ravno nizko porabo :).
Tale v tem vozilu je pa totalen piece of shit od motorja. Se prav spomnim, ko se je zadeva od 180km/h naprej konkretno mučila. S temi konji, lool.
Res pa je, da tudi avto sam ni ravno atlet...
 

map

Guru
6. jul 2008
7.795
1.930
113
najrajš na babi
Sicer je pa tak. Pri naših zavarovalnicah je obvezno narediti samo osnovno zavarovanje, proti 3. osebi. Vse ostalo lahko zavaruješ v tujini. In če se naši ferrarijev branijo, se jih v tujini ne. Na enem alianzzu jih zavarauješ kot pri nas mopede. Brez problema in enega vprašanja.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.375
236
63
Kras
www.mtl.si
Morda jih res zavaruješ kot mopede V NEMČIJI.
Me zanima, kako se premija spremeni, ko jim omeniš, da bo avto v Sloveniji.:D
 

map

Guru
6. jul 2008
7.795
1.930
113
najrajš na babi
Ko boš enkrat vozil novega ferarija, za premijo ne boš spraševal. Kje bo pa drugje avto kot v SLO, če je kle registriran in osnovno zavarovan. Vsa ostala dodatna zavarovanja, ki niso obveszna lahko zavaruješ kjer koli na svetu, tudi na bahamih recimo.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.375
236
63
Kras
www.mtl.si
Ko boš enkrat vozil novega ferarija, za premijo ne boš spraševal. Kje bo pa drugje avto kot v SLO, če je kle registriran in osnovno zavarovan. Vsa ostala dodatna zavarovanja, ki niso obveszna lahko zavaruješ kjer koli na svetu, tudi na bahamih recimo.
Mislim, da me nisi najbolje razumel. Nisem ti kontriral v smislu, da ti lahko zavaruješ to drugje, ampak zgolj v smislu CENE zavarovanja.
Zato sem napisal, da me zanima cena premije, ko zavarovalnici poveš, da gre za avto, ki je registriran in se vozi na Balkanu. :)
Ker ja, tudi jaz grem lahko v teoriji na Luno, samo ene par milijard EUR mi manjka. Malenkost.press
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Sam čakte. Kaki nemški, pa neki DAS, pa te fore. A ma to res še pali? Pa sej nismo l.90, ko so bili sami Yugoti in če si imel kaj večjega, si že močno izstopal. Pa danes je teh u iber nemških kol na miljone in te sploh nobeden več ne šmirgla 5%, pa tudi, če imaš X5. Ne vem, al sem samo jaz tak, da ne šmirglam nobenega, ker na lizing ni težko vzet ena velika jajca. A folk se res še vedno čudi in ti je fouš za nemška kola? WTF...ni mi jasno?? l.2018 smo....halo :rolleyes:
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.375
236
63
Kras
www.mtl.si
Sam čakte. Kaki nemški, pa neki DAS, pa te fore. A ma to res še pali? Pa sej nismo l.90, ko so bili sami Yugoti in če si imel kaj večjega, si že močno izstopal. Pa danes je teh u iber nemških kol na miljone in te sploh nobeden več ne šmirgla 5%, pa tudi, če imaš X5. Ne vem, al sem samo jaz tak, da ne šmirglam nobenega, ker na lizing ni težko vzet ena velika jajca. A folk se res še vedno čudi in ti je fouš za nemška kola? WTF...ni mi jasno?? l.2018 smo....halo :rolleyes:
Odvisno iz kje si.
Na vasi bodo nova (rabljena) nemška kola vsaj 1 teden ena od glavnih tem, na pravi lokaciji v Ljubljani bi pa verjetno kakšen Ferrari malo ''zamajal'' zavist.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Sam čakte. Kaki nemški, pa neki DAS, pa te fore. A ma to res še pali? Pa sej nismo l.90, ko so bili sami Yugoti in če si imel kaj večjega, si že močno izstopal. Pa danes je teh u iber nemških kol na miljone in te sploh nobeden več ne šmirgla 5%, pa tudi, če imaš X5. Ne vem, al sem samo jaz tak, da ne šmirglam nobenega, ker na lizing ni težko vzet ena velika jajca. A folk se res še vedno čudi in ti je fouš za nemška kola? WTF...ni mi jasno?? l.2018 smo....halo :rolleyes:


Seveda pali, ampak ne das auto, Nišan je še vedno "zakon". Kolk pa misliš da jih ve, da je tole staro +10 let in vredno tolk kot en Clio:

4.jpg
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.012
9.157
113
40
MB
ksz

pa kaki so to lizingi ko vsi o njih pišete, ko se jih na izi dobi pa pol ni treba nič plačevat? :cool: