Avto za "okras"

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
10 let stara navadna (not S-line) a5 2.0 tdi na premajhnih feltnah in s kljuko zadaj? Brez zamere ampak tole je bolj za smeh kot pa za okras, razen če računaš da še kaj vizualno dodelaš avto.
S-Line znakci iz Kitajske so 5 EUR in imaš S-Line :).
Kapo dol lastniku, da ni že sam nabil tega gor. Verjetno eden in edini v Sloveniji :).
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
S-Line znakci iz Kitajske so 5 EUR in imaš S-Line :).
Kapo dol lastniku, da ni že sam nabil tega gor. Verjetno eden in edini v Sloveniji :).

Šmentana muha, točno to sem imel v mislih, ko sem pisal o S-lineu, znakec. Z dodatno montažo le-tega bo sosed iz rdeče nasmejanega obraza prešaltal na zavistno zeleno preden boš rekel keks. To je sam za vzet... petica IN znakec, kakopak.

:p :p :p
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.934
8.981
113
EU
hogan
Narediš si eno leseno maketo v stilu Potemkinove vasi. Vsako jutro potisneš iz garaže ven, zvečer pa nazaj :cheer:
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.665
1.584
113
Glih zame...:cool::D Samo limo bi moral bit.
Bemu, da je cena morda jurčka višja od Octavije. To je no brainer, še jurja daš stran za ketno in to je to...

Je kolega kupil taki no brainer iz nemčije. Ko mi on razlaga o stroških ki jih ima s tem avtom, si jaz vmes pol oktavije še zraven kupim. Meni je na oktaviji vse nad 200 drago u pm, njemu je vse pod 400 blazno poceni.
Zadnje pol leta se tak na hitro spomnim za ene 5k, ki jih je pustil na avtu: hudi servis za okrog 3k, neka blazina zračna v amortizerju 500, pred mesecem pa mu je motor ribnil. Pa na elektriki je par stotakov pustil, ko je nekaj crknilo. Res pa je da ima več km kot ta v oglasu
 

_robi_

Pripravnik
15. maj 2009
455
0
16
Jaz bi gledal za BMW 6 cabrio. Sicer bo verjetno kakšnega jurčka treba še dodat, ampak sosed bo opazil :)
 

B81

22. jul 2007
34.502
8.957
113
Je kolega kupil taki no brainer iz nemčije. Ko mi on razlaga o stroških ki jih ima s tem avtom, si jaz vmes pol oktavije še zraven kupim. Meni je na oktaviji vse nad 200 drago u pm, njemu je vse pod 400 blazno poceni.
Zadnje pol leta se tak na hitro spomnim za ene 5k, ki jih je pustil na avtu: hudi servis za okrog 3k, neka blazina zračna v amortizerju 500, pred mesecem pa mu je motor ribnil. Pa na elektriki je par stotakov pustil, ko je nekaj crknilo. Res pa je da ima več km kot ta v oglasu
Ampak sigurno je ful ponosen na avto :)
 

B81

22. jul 2007
34.502
8.957
113
Kakorkoli, nic ni dovolj dobro. Potem pa se kupi nov avto pa se zacne o popustih in izgubah cene...
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Je kolega kupil taki no brainer iz nemčije. Ko mi on razlaga o stroških ki jih ima s tem avtom, si jaz vmes pol oktavije še zraven kupim. Meni je na oktaviji vse nad 200 drago u pm, njemu je vse pod 400 blazno poceni.
Zadnje pol leta se tak na hitro spomnim za ene 5k, ki jih je pustil na avtu: hudi servis za okrog 3k, neka blazina zračna v amortizerju 500, pred mesecem pa mu je motor ribnil. Pa na elektriki je par stotakov pustil, ko je nekaj crknilo. Res pa je da ima več km kot ta v oglasu
Napiši kaj bolj točno, za kakšen avto se je šlo, letnik, motor, oprema...
A mu je ketna preskočila?
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
KSZ

Nekaj izven teme. Pa ljudje božji, 8 strani nekega nabijanja ipd(itak je podobna scena v vsaki temi, ampak sem ravno to malo prebral) - pa kolk je povprečna starost udeležencev v temi? S čim se vi obremenjujete. Pa saj to svet ni videl. Ajde 18-22 let bi še razumel, pa ne me j... da 35+ osebe sploh sodelujejo v takih temah. Pa kam smo prišli. A si moram FB račun ustvarit, da komu like pošljem?

Avtor teme - če se že hočeš kurč.... pred sosedi, se pa skeširaj pa nekaj nabavi, da bo mir. Zakaj polovičarsko? A maš, al pa nimaš. Kje je problem?
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Dej odstran se ce ti kaj ne pase...koji krščen duš se kurcis tukaj, pust folku da dela s svojim gnarjem kar hoce, nas pa da pametujemo kolk hocemo. Pa ne rabis si FB ustvarit da lajk posles ker po novem lahko to tud na alterju nardis, al je pr tvojih zrelih letih sprememba prevelika in ne sfolgas?
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Ej, Upi, praviš, da svet še ni videl takega. Ojejjejejejjj, svet je videl in še videva take absurdne stvari, da je ta tema dojenček proti tistim stvarem. Pa malo pomisli, o čem govorim.
 

ALTF4

Fizikalc
8. apr 2017
627
177
43
ljudje, ki imajo nekaj pod palcem imajo jahto v st. tropezu, zasebno letalo, tisti najbolj revni med elito si kupijo vsako leto novega porscheja gt3. tisti, ki opozarjajo nase s 5 let starimi bmwji so navadni kmetje. besede prijateljice, stirimestno stevilo na noc :evil: