Kje kupiti parkirno uro za v avto?

janus

Pripravnik
3. mar 2011
167
0
16
Pozdravljeni,

mogoče rahlo neustrezno vprašanje za ta podforum, pa vendar:

že nekaj časa iščem lično (tiste modre, kartonaste pač niso) parkirno uro za v avto, že večkrat sem v mimoidočih avtomobilih opazil parkirne ure iz prozorne plastike (sklepam ,da gre za akril) z modrim in rdečim kazalčkom, ki se "prisesajo" na vetrobransko steklo.
Vem, da slika pove več kot tisoč besed, a slike žal nimam.

Je komu uspelo razbrati, kaj iščem?

Mogoče kdo ve, kod bi dobil kaj takega, ličnega? Slo oz. tujina, nima veze.

Hvala.

popravek: no, nekaj v tem stilu sem imel v mislih http://pood.tallinn2011.ee/other/parkimiskell.html

Maribor je EPK že čez nekaj dni, ne
evil.gif
Bi rajši kupil "našo", samo cena bo verjetno vsaj double bubble slo.podjetniki.press
Nima veze, za domovino vse
hysterical-1.gif


Vsi konstruktivni predlogi še vedno vel kot dobrodošli.
 
Nazadnje urejeno:

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.403
5.906
113
pri taščici
Tisti akril se zagotovo prodaj tudi pri nas, oziroma vsaj nekoc se je moral, ker jaz se spomnim kar precej avtov s tako uro v preteklosti. Si ze kaj povprasal po avto trgovinah, crpalkah.... Sicer pa moram tudi jaz nekaj nabavit. Teh casovnih con je vedno vec (kar se mi zdi nekako prav).
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Nekatere gostilne to dajejo zastonj, nazadnje sem eno dobil na Vrhniki, nekje v centru kjer imajo malice.

Drugače je pa zakonu zadoščeno, tudi če čas prihoda napišeš na papir.
 

PrePro

Pripravnik
1. nov 2007
414
0
16
A je ¿e kdo razmišljal, da bi na parkirno uro montiral mehanizem, ki bi poganjal kazalec.
evil.gif
Redar tega ne bi mogel zaznati.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.547
9.229
113
Citat:
Uporabnik PrePro pravi:
A je ¿e kdo razmišljal, da bi na parkirno uro montiral mehanizem, ki bi poganjal kazalec.
evil.gif
Redar tega ne bi mogel zaznati.
Na Ebayu imaš tega precej...
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Upam, da hodis ponoci sam na stranisce ali pa imas vsaj plenice, da te mamica ne vozi? Pa kako dobite vsi izpit za avto mi ni jasno? Razen, ce si res stajerc
confused-1.gif
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.364
382
83
Citat:
Uporabnik janus pravi:
že nekaj časa iščem lično (tiste modre, kartonaste pač niso) parkirno uro za v avto, že večkrat sem v mimoidočih avtomobilih opazil parkirne ure iz prozorne plastike (sklepam ,da gre za akril) z modrim in rdečim kazalčkom, ki se "prisesajo" na vetrobransko steklo.

Sori za off, ampak kako lahko v istem stavku uporabiš pridevnik "ličen" in besedno zvezo "parkirna ura iz plastike, ki se prisesa na vetrobransko steklo"?

Jaz imam ravno iz tega razloga kartonasto by Petrol, ki jo po potrebi vzamem iz predala in fliknem na armaturo.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
''Wichtig:
Beim Benutzen der Parkscheibe muss der Schalter unbedingt auf "Stop" stehen,
sonst würde sie ja weiterlaufen :) ''

A ni ravno fora v tem, da ura laufa?
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.921
282
83
tam ko se terc po tori rola
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
''Wichtig:
Beim Benutzen der Parkscheibe muss der Schalter unbedingt auf "Stop" stehen,
sonst würde sie ja weiterlaufen :) ''

A ni ravno fora v tem, da ura laufa?
...to je za poštene ljudi. Ni mu treba nastavljati časa, ko parkira -samo stikalo na off in gremo. Mi bi pač pozabili izklopiti, in v tem je fora...
 

landcruiser

Fizikalc
19. sep 2007
283
31
28
Citat:
Uporabnik motofrik pravi:
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
''Wichtig:
Beim Benutzen der Parkscheibe muss der Schalter unbedingt auf "Stop" stehen,
sonst würde sie ja weiterlaufen :) ''

A ni ravno fora v tem, da ura laufa?
...to je za poštene ljudi. Ni mu treba nastavljati časa, ko parkira -samo stikalo na off in gremo. Mi bi pač pozabili izklopiti, in v tem je fora...

Jaz sem nabavil par takšnih (niso najbolj zanesljive, zato sem nabavil več komadov). Kar nekaj let sem s to uro vsak dan parkiral v centru LJ pred našimi pisarnami, pa nikoli dobil listka.
So pa malo nezanesljive - na trenutke ura neha vrteti številčnico (čeprav ura še vedno dela) , tako da jo je fajn imeti malo na očeh. Jaz sem imel vedno rezervno v predalu zraven ...