Avto do 8000€

bolhica

Pripravnik
7. feb 2008
87
0
6
35
Hi!

Prosila bi vas, če bi mi svetovali, kakšen avto je vredno kupiti za ceno 8000€ max?
Kriteri pa je, da ima avtomatsko klimo in mora biti mlajši od 4 let

Hvala

Lep dan
 
Nazadnje urejeno:

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Bojim se, da je kriterijev premalo ...
confused-1.gif


Manjše, večje vozilo, športno vozilo, enoprostorec (dvomim), bencin, diesel, je važna znamka (ker potem kia ipd. odpade) itd .......

Noker
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Drugače pa ti povem povsem preprost recept za 1.razred:

na bilokeri avto.net ipd. strani vstavi kriterije:
-cena od ... do 8000 EUR
-avtomatska klima
-letnik od 2003 do 2007

in samo še ...... GOOOO !!!

Noker
 

bolhica

Pripravnik
7. feb 2008
87
0
6
35
5 vrat, lahko je tudi večje vozilo. predvsem me zanima renault laguna break ali grandtour, vendar me zanima kako se obnese glede na to da imajo že okoli 150000km narejenih.???
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
OJOJ !!!!!






Zdej se bo pa začelo ! Nisi napisal(a) prave znamke
ne-ne-1.gif


Kar se mene tiče, je laguna v redu, samo za ta denar dobiš max. 4 leta staro, mlajše ne, problemi pa so bili z diesel mašinami, samo ne vem, če je to pri letniku 2003 še prisotno ? Menda so bile kasneje v redu.
Sam sem lastnik še stare lagune, pa lahko samo rečem, da mi dobro služi. Kopa bom menjal, razmišljam v isti smeri, kot ti. Ampak, jaz bom vsekakor vzel bencinarja, tam pa 150.000 km ne pomeni kakšne panike (pri dieslu imaš že težave s turbino, .... menda)

confused-1.gif


Noker
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
Citat:
Uporabnik noker pravi:
OJOJ !!!!!






Zdej se bo pa začelo ! Nisi napisal(a) prave znamke
ne-ne-1.gif


Kar se mene tiče, je laguna v redu, samo za ta denar dobiš max. 4 leta staro, mlajše ne, problemi pa so bili z diesel mašinami, samo ne vem, če je to pri letniku 2003 še prisotno ? Menda so bile kasneje v redu.
Sam sem lastnik še stare lagune, pa lahko samo rečem, da mi dobro služi. Kopa bom menjal, razmišljam v isti smeri, kot ti. Ampak, jaz bom vsekakor vzel bencinarja, tam pa 150.000 km ne pomeni kakšne panike (pri dieslu imaš že težave s turbino, .... menda)

confused-1.gif


Noker

Kakšno mnenje pa naj imamo o Renault Lagunah II če pa je sam vsemogočni Renault ob predstavitvi Lagune III dejal da so Lagune II zelo nekvalitetni avtomobili in da jim je bil prvi cilj pri laguni III izboljšati kvaliteto izdelave.
LP Koliko
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Jaz sem dovolj slišal od človeka ki je delal na Renaultu, v poprodaji....
 

bolhica

Pripravnik
7. feb 2008
87
0
6
35
sj sm napisala za ker avto se mi gre...in to je renault laguna grandtour...vsem hvala za odgovore
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik cbb pravi:
Meni pa je babica povedala..... uglavnem buče. Kar se tiče Lagun, menda so od leta 2003 čist vredu avtomobili...

Ja, stem da smo 1x v bosni tankali, laguno 04' (al 03' nevem točno), pa kolegovega passata. Laguna je letela
še naslednjih 30km, naslednjih 30 pa jo je pasat šlepal do prvega mojstra, da je nafto ven potegnil, ker je bila slaba.
Passi je letel kot vedno, laguna pa prebavne motnje, smo nato našli eno "na videz" novejšo pumpo, natankali 2l
in se malo vozli, da smo vidli če ji ta nafta paše, smo nato napolnili in potem dalje domov. Zgubli 5 ur.

Sicer je pa tudi res, da je to edina slaba stvar ki jo mam za povedat o tem avtu...