AVP nesreča s službenim vozilom

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
S čim vse se imate-imajo čas ukvarjat. Človek polomil felno in to je zdaj vauuuu:bonk::nigladek:
Nekomu je naredil škodo. Tudi če je nekomu betonsko ograjo samo podrsal, je to pobeg brez nudenja osebnih podatkov. Ob ograji bi lahko stal tudi otrok, pa upajmo da na srečo ni.
Ga je treba obsojati, ker je pri njem ponavadi malo več kot 0,2 išiasa za volanom in take je treba odstraniti s cest.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jado

zakon

Guru
16. maj 2008
8.574
685
113
toti Maribor
Komu je naredil škodo. Uradno poročilo je, da je zadaj stara poškodba. Poškoda sprednje felne, pa je policija rekla, da se to obravnava kot dogodek in je stvar za njih končana. Če kdo tu laže lažejo na agenciji in ne on.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.599
261
113
feltno lahko zlomis na robniku ob cesti. robniku se komaj kaj pozna...

tud men se zdi pretiravanje in spet lov na carovnice.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.599
261
113
Odbijač je bil zbit od prej? Točno od kdaj je lahko ugotoviti, kdaj je prijavil škodo, nesrečo... ki bi jo moral, glede na to da je bil služben avto?

verjetno se ni utegnil, ce je bil dedc bolan. prej je pa ful delal... men se zdi to bolj notranja zadeva AVP, ne pa cele slovenije.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.344
3.434
113
No končno je dedc polomil felno na luknastih slovenskih cestah.
Tako da bo novi projekt AVP ja popravilo oziroma sanacija cest.

Seveda takoj zatem ko bomo vozili trezni z 0,19 promila v riti
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Med drugim je NJEGOVA naloga ohraniti dobro ime in ugled AVPja. Praviloma vemo zakaj se nekdo skriva cel dan. Sploh pa ni jasno zakaj bi se skrival ob tako malenkosti zadevi razen če....

Je s tem skrivanjem, ki bi mu vzelo najbrž 10-20min časa da bo stvar uredil kot se uredi, škodoval AVPju?
Pa če si res bolan (ampak še vedno ne v bolnišnici), lahko voziš, potem si lahko vzameš tudi nekaj minut da se pokažeš, razložiš situacijo, pihaš, in greš nazaj ležat v posteljo.

Stvar je jasna.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.686
3.567
113
Tip je mel pač defekt, ker je škoda kompleta za hitro krpanje je šel domov po zimsko feltno in ko jo je nesel iz garaže ga je štihnilo v križu. Kaj je v tem takega?(meni se je točno to zgodio lani, 1 km od doma, samo da me ni štihnilo in da nisem Velov, zato me ni nihče slikal in iz prazne gume izumil zlomljeno feltno).
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.574
685
113
toti Maribor
Kako, pa veste da se je skrival? Ker je avto pustil na parkirišču in ga novinar ni mogel priklicati ali kako? Kaj bi se moral po vaše vsest na pločnik in počakat novinarje ali pa kar tam na parkirišču sklicat tiskovno konferenco. Kako ste eni čudni res. Prave hijene:nigladek:
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Kako, pa veste da se je skrival? Ker je avto pustil na parkirišču in ga novinar ni mogel priklicati ali kako? Kaj bi se moral po vaše vsest na pločnik in počakat novinarje ali pa kar tam na parkirišču sklicat tiskovno konferenco. Kako ste eni čudni res. Prave hijene:nigladek:
Saj novinar ga je našel, samo policija pravi da ga ni našla :-( Pa verjemi, da policija ima njegovo številko, pa tudi da se dobro poznajo.

Ko meni guma na avtu poči, iz prtljažnika vzamem rezervo in zamenjam. Če bi pa službenega razbil, sem pa dolžan takoj poklicat policijo in prijavit škodo.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Lej misli in piši kar hočeš, v končni fazi tudi če je res bil bolan ali pa karkoli je škoda AVPju in njemu že storjena (zahvala tudi "novinarjem").
Lahko pa bi jo brez težav preprečil.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.686
3.567
113
On je škodo AVP-ju naredil že ko je kandidiral za direktorja, torej še preden je prvič stopil skozi vrata. Hec pa ni v tem, ampak v sveznalcih, ki iz ene fotke razberete zgodovino in prihodnost, hkrati pa še pojasnite, kako bi se zadeva morala odviti, če bi akter ne bil bedak (= če bi imel 1% vaše pameti).
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
On je škodo AVP-ju naredil že ko je kandidiral za direktorja, torej še preden je prvič stopil skozi vrata. Hec pa ni v tem, ampak v sveznalcih, ki iz ene fotke razberete zgodovino in prihodnost, hkrati pa še pojasnite, kako bi se zadeva morala odviti, če bi akter ne bil bedak (= če bi imel 1% vaše pameti).
Bodi prepričan, da se tokrat vseznalci ne motimo. Ni to njegov prvi greh.
In tudi menimo, da bi direktor AVP prej kot vsi drugi moral postopat po zakonu - torej takoj javit škodo ko je nastala in poklicat policijo. Pa ne parkirat na mestu, kjer ne sme. Pa bit dosegljiv za policijo.

Ampak se bo tako kot že parkrat prej izmazal, že sedaj policija nesreče sploh ne vodi, (zakaj ne tudi tiste kot pravijo "stare" pri kateri je razbil pleh ni jasno, posnetek iz pošte se bo izgubil, da ni bil dosegljiv za policijo se bo pozabilo, narobe parkiranje pa itak ni pomembno. Policija preiskovala ne bo. Ne bo pregledala poštnih kamer, ne bo povprašala zdravnika, kaj je bilo, ne bo povprašala zakaj ni prijavil "stare nesreče", ne bodo preverili kdaj je najavil dopust, pa kje je bil že tisto dopoldne in v kakšnem stanju... No če pa že bodo, bo pa to za svoje potrebe, da ga bodo lahko držali za jajca in bo dajal (in sprejemal) takšne predloge, kot si bodo na policiji izmislili.

In kar je najbolj pomembno - sedaj je model nekomu dolžan lepo uslugo, ki jo bo moral nekako vrniti. Plačali bomo pa mi.