Neurja 2023

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.324
953
113
V posnetku pa ženska pove, da je bila bajta že pred 30 leti na poplavnem območju, pa jim je še danes čudno...
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.208
5.590
113
Minhen 30 cm snega 2. decembra:
Nemška delegacija ni mogla odleteti na konferenco o svetovnem segrevanju zaradi obilice snega (Dubaj, ZAE).




Slo
Savinja
NEW: Private jets getting ready to leave for a ‘Climate Change’ conference in Dubai are frozen on the runway in Munich as 60% of Europe is covered in snow.

Let me say that again: Rich people getting ready to board their gas guzzling jets to fly to a ‘Climate Change’ (formerly known as Global Warming) conference can’t leave because their planes are covered in freezing snow.

 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.429
5.422
113
Previdno.

RIBNICA NA POHORJU
Ob 16.56 se je v naselju Hudi Kot, občina Ribnica na Pohorju, pripetila nesreče z motornimi sanmi, v kateri je ena oseba umrla, druga pa je utrpela težje telesne poškodbe. Gasilci PGD Radlje so zavarovali kraj dogodka, nudili pomoč reševalcem NMP in Policiji. Poškodovano osebo so reševalci prepeljali v UKC Maribor.
 

Sky

Pripravnik
28. sep 2021
60
-49
8
Kdo ve oziroma, če obstaja kakšna stran kjer je zabeleženo kdaj konkretno proti koncu leta 2023 september ali kasneje je na Gorenjskem padala toča.
Gre se zato, da so mi na servisu povedali, kar sam sploh nisem opazil, moraš res gledat pod pravim kotom, da gre za manjše udrtine na strehi in haubi od toče. Avto je bil celo zimo več ali manj umazan in tega sploh nisem opazil, sedaj pa so mi svetovali naj čimprej grem na zavarovalnico (imam zavarovano)in dam to čim prej popravit. Najprej sem avto hotel prodat toda sedaj sem se odločil, da ga bom še nekaj časa obdržal zato bi to dal popravit. Na zavarovalnici pa v poročilu zahtevajo dokaj točen okvirni datum kdaj se je to zgodilo. Vem da je bila toča na tem območju zadnji teden v juliju pred tistimi poplavami, toda imam v spominu, da me je enkrat ujela na cesti tudi kasneje tam septembra ali kasneje toda takrat na to sploh nisem obračal pozornosti.
 

Tenforest

Majstr
3. sep 2007
5.659
499
83
41
povsod malo
Kdo ve oziroma, če obstaja kakšna stran kjer je zabeleženo kdaj konkretno proti koncu leta 2023 september ali kasneje je na Gorenjskem padala toča.
Gre se zato, da so mi na servisu povedali, kar sam sploh nisem opazil, moraš res gledat pod pravim kotom, da gre za manjše udrtine na strehi in haubi od toče. Avto je bil celo zimo več ali manj umazan in tega sploh nisem opazil, sedaj pa so mi svetovali naj čimprej grem na zavarovalnico (imam zavarovano)in dam to čim prej popravit. Najprej sem avto hotel prodat toda sedaj sem se odločil, da ga bom še nekaj časa obdržal zato bi to dal popravit. Na zavarovalnici pa v poročilu zahtevajo dokaj točen okvirni datum kdaj se je to zgodilo. Vem da je bila toča na tem območju zadnji teden v juliju pred tistimi poplavami, toda imam v spominu, da me je enkrat ujela na cesti tudi kasneje tam septembra ali kasneje toda takrat na to sploh nisem obračal pozornosti.
Arso. Letališče Lesce. Drugace pa kakšne fb skupine.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Sky

krko

Guru
5. sep 2010
2.498
1.148
113
27.10.2023 okoli 20.00 ure na Bledu sodra/toča.

Zajeta slika.PNG
 
  • Všeč mi je
Reactions: Sky

Sky

Pripravnik
28. sep 2021
60
-49
8
Bi bil lahko kakšen problem, ker sem v tem vmesnem času januarja tehnični pregled in zavarovanje avta? Takrat pa to ni bilo nič omenjeno.
 

Dawid88

Pripravnik
3. jul 2015
82
17
8
www.spoliraj.me
Vrjetno je lahko problem...

Jaz bi na tvojem mestu počakal do poletja (si zapišeš datum in urediš), na avtu ti sedaj tako ne igra vloge, če sam sploh nisi opazil.
 

Sky

Pripravnik
28. sep 2021
60
-49
8
Saj vem toda sedaj, ko vem me moti. Nikoli pa ne vem, kdaj me bo prijelo, da bi menjal, po vsej verjetnosti pa še letos in ne bi rad potem na vrat na nos popravljal ali pa pustil takega.
Kaj pa če letos sploh ne bo toče :rolleyes: ali šele proti koncu leta?