Neurja 2023

krko

Guru
5. sep 2010
2.498
1.148
113
Po stari polici je tudi ne more podati. Po novi pa ne gre, ker je bil dogodek lansko leto.
Naj počaka letošnjo točo in potem prijavi škodo na letošnji datum oz. znotraj njegovega zavarovalnega obdobja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Sky

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.852
3.869
113
.. če niso poslikali vozila pred zavarovanjem (kar je zadnje čase kar ustaljena praksa) in bodo potem imeli dokaz da je poškodba od toče nastala že pred aktiviranjem obstoječe police za zavarovanje.
 
27. jan 2022
4.801
1.737
113
Ja ne vem no, od 4 avtov v ožji družini zadnjih par let pri podaljšanju zavarovanja z istim obsegom zavarovanj, niso nič slikali.
Ko pa recimo po par letih dodatno zavaruješ stekla, točo ali parking, pa je za pričakovat slikanje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: krko

Sky

Pripravnik
28. sep 2021
60
-49
8
Avto niso slikali že par let. Imam agenta, ki pride na dom. Če v preteklem letu nisi imel nezgode, poškodbe... ne slikajo razen, če kaj na novo zavaruješ. Točo pa imam zavarovano že par let. Agent mi je pri zadnjem zavarovanju rekel, da če kaj na novo zavaruješ, da ga je dovolj da ga poslika on, to velaj pri rednem zavarovanju, če pa hočeš vmes kaj dodatno zavarovat pa ga moraš peljat na zavarovalnico, da ga pregleda njihov cenilec.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc

Sky

Pripravnik
28. sep 2021
60
-49
8
.. če niso poslikali vozila pred zavarovanjem (kar je zadnje čase kar ustaljena praksa) in bodo potem imeli dokaz da je poškodba od toče nastala že pred aktiviranjem obstoječe police za zavarovanje.
Ja samo na zavarovalnici pri prijavi zahtevajo okvirni datum ( preko spleta je samo dva dni + -) letos pa toče še ni bilo.
Bom moral kar počakat ja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc
27. jan 2022
4.801
1.737
113
Par let nazaj sem imel osnovno na starem avtu, potem pa sem šel v Beograd in bi avto 14 dni stal na letališču. Sem hotel zavarovat samo krajo celotnega vozila - pa sem moral k cenilcu zavarovalnice, da je vse poslikal, identificiral motor,... :oops1:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Sky