AdriaRoute v2.0

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.411
4.400
113
49
Na sončni strani ALP
Citat:
Uporabnik zoranj pravi:
Nastavil sem hitrejši čas,namesto najkrajša pot in adriaroute 2.0.ni več katastrofa,dela mi normalno.

Kadrovsko vprašanje...
priden.gif
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Namestil sem spet AR 1.8 in ko hočem prenesti označene karte na PDA, mi zazna "garmin XT", prav tako SD kartico, ko pa kliknem da prenese mi pri 0% inicializaciji javi opozorilo da je prišlo do napake pri komunikaciji z Garmin napravo....
Isto javlja, če hočem prenesti zemljevide CN v9.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Torej uredi komunikacijo med napravama PC in PDA ali pa karto shrani na kakšen drug medij (SD + čitalec kartic) (fotoaparat) ...
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Jaz sem včeraj sprobal v2.0 na nuvi 250W. Razen to, da so manjše ceste črtkane, skoraj nobene razlike nisem opazil. Na poti na šiht (Kranj-Stegne) me v stegnah 2x pošlje na makadam, čisto isto kot na 1.8 (če vklopim izogibanje makadamu je vse v redu. Aja pa enkrat je zamudil 150 m pri vključevanju na gorenjsko avtocesto na poti nazaj v Kranj.

Drugače vse v redu. Drugih držav seveda še nisem sprobal.
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.725
43
48
Mobile XT verzija je samo ena datoteka, ki se skopira direktno na kartico (brez mapsourca).
 
Nazadnje urejeno:

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
A je potrebno se kaj nastavljat ali se samo skopira in deluje ? Kolega ima N95 in pravi, naj mu zrihtam to stvar...
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.725
43
48
Na N95 moraš imeti inštaliran Mobile XT, za Adria Route pa rabiš pravo kodo.
 

forgot

v penziji
23. jul 2007
293
0
16
Morda bo komu kdaj v pomoč

Prejšnje dni sem godrnjal, da mi update AR iz 1,80 na 2,00 ne deluje - zadeva je lepo tekla na V1.80, na V2.00 pa ni bila rutabilna.


Fantje na Navigo so mi pomagali.

Ugotovili so, da je bil verjetno flešan softver na GPS sprejemniku ! Res je bil sprejemnik pred časom na servisu.

Po ponovni registraciji sem dobil novo kodo za odklep kart. Sedaj zadeva deluje kot mora.

Kdor uporablja Garminov GPS in licenčno karto - če bo naprava kdaj na servisu in bodo kaj praskali po softverju naprave, obstaja možnost, da bo naprava dobila nov UnitID. Takrat bo potrebna nova registracija za nov Unlock Code.

Hvala Danku K. na Navigo za hiter odziv, zadevo sva uredila v par minutah.

LP
 

sandiv

Pripravnik
4. sep 2007
268
1
18
Maribor
Opazil sem eno zanimivost v Mariboru;

-cesta paralelna s štiripasovnico od Obija, mimo Rutarja, Bauhausa do OMV pumpe je vrisana že v City Navigatorju NT9, v AR 2.0 je še vedno ni. Ta cesta ni ravno od včeraj. Aja, v iGo s samo 42% pokritostjo je vrisana.
shocked-1.gif


So pa v AR 2.0 dodani POI za bankomat v Rutarju in za Bauhaus- kar sredi polja.
shocked-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Mogoče ti je ne pokaže. Opazil sem "zanimivost", da AR2.0 pokaže bore malo cest ob strani pa še te so v glavnem črtkane, kot bi bile makadam. Je pa odvisno od zooma in koliko podrobnosti želiš videti na karti. Vseeno. Imam normalen obseg podrobnosti pa sedaj vidim malo manj kot prej. Mogoče sem pa čuden in slabo vidim. Tudi nočni prikaz zemljevida je slab (namesto po cesti se voziš po obarvani površini). Ne vem, kdo je tukaj kriv. Garmin ali AR 2.0?
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.411
4.400
113
49
Na sončni strani ALP
Citat:
Uporabnik forgot pravi:
Kdor uporablja Garminov GPS in licenčno karto - če bo naprava kdaj na servisu in bodo kaj praskali po softverju naprave, obstaja možnost, da bo naprava dobila nov UnitID. Takrat bo potrebna nova registracija za nov Unlock Code.

Po vsej verjetnosti so ti zamenjali napravo z novo.
Preveri serijske št. če jih imaš kje zabeležene.

Da se spremeni ID naprave, se mi skoraj ne zdi možno...
17758-icon_confused.gif
 

erko

Zelenc'
14. dec 2007
2
0
1
Zivjo!
imam en problem. danes sem si kupil Adria Route za svojega garmina. Ampak sem pri odklepanju karte pomotoma namesto ID naprave vpisal serijsko stevilko naprave
frown-1.gif
. sedaj je CD kljuc ze izkoriscen, tako da ne morem popraviti svoje napake. karte tudi ne morem naloziti na garmina, oziroma jo lahko, samo je ne more odkleniti, ker ID in serijska seveda nista ista!
ima kdo mogoce kaksen nasvet, kaj lahko naredim, ali sem ravnokar skozi okno vrgel 100 EUR?
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Citat:
Uporabnik erko pravi:
Zivjo!
imam en problem. danes sem si kupil Adria Route za svojega garmina. Ampak sem pri odklepanju karte pomotoma namesto ID naprave vpisal serijsko stevilko naprave
frown-1.gif
. sedaj je CD kljuc ze izkoriscen, tako da ne morem popraviti svoje napake. karte tudi ne morem naloziti na garmina, oziroma jo lahko, samo je ne more odkleniti, ker ID in serijska seveda nista ista!
ima kdo mogoce kaksen nasvet, kaj lahko naredim, ali sem ravnokar skozi okno vrgel 100 EUR?

Kontaktiraj ljudi iz Naviga in ti bodo resili problem.
 

forgot

v penziji
23. jul 2007
293
0
16
Re : Erko
v ponedeljek pokliči na Navigo, pripravljeno imej serijsko številko CD-ja ( 8 mestno ) in v 5 minutah boš imel zadevo rešeno.

Re : Zgaga
niso menjali sprejemnika, samo firmware so flashali. Po ponovni registraciji sem s podatki o registraciji dobil drugačne podatke o ID številki GPS kot prvič (še več, prej je bila 9 mestna, sedaj je 10 mestna)
Eh, pomembno je, da sedaj dobro deluje...

LP