AR 3.0

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

gmarko

Pripravnik
5. jul 2009
189
0
16
mah rabm tud za po SLO navigacijo, ker ne poznam vseh ulic z glave...pa info o zastojih je men še kako dobrodošel.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.585
691
113
toti Maribor
Ta debata tu vam je očitno ušla iz nadzora. Razpravljate brezveze. Ker naši TV programi niso v HD tehniki jaz pa sem kupil televzijo, ki to podpira bom šel tožit prizvajalca TV-ja al kaj. Mater ste eni trdi.
 

gmarko

Pripravnik
5. jul 2009
189
0
16
..svojga ponudnika tv programov. če te je ta zavedel, da kupi tak tv, ki ne ustreza..pa ne gre za tožbo, mogoče sm se pregrobo izrazil, za zavajanje pa gre.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.411
4.400
113
49
Na sončni strani ALP
Otroci sedaj pa mir! Vsak v svoj kot.
jezen.gif

Miklavž ne bo prinesel sladkarij ampak leskovo šibo...
crazy1.gif


Gremo nazaj k AR3
10.gif
 
Nazadnje urejeno:

Goran_r

Pripravnik
18. okt 2007
165
0
16
Kaj se prepirate brezveze... vsi točno vemo, kako je, zdaj pa napadate drug drugega:
1. Trgovci, ki naj bi poznali stvari, ki jih prodajajo, jih ne poznajo.
2. Eni trgovci obladajo zadevo, vendar zelo redki
wink-1.gif

3. Če jih poznajo ali ne, ti prodajajo (nekateri - ne mečem vseh trgovcev v isti koš) vsak drek za zlato
wink-1.gif


Iz tega sledi (ali pa je to razlog), da si moramo kupci sami vse pogruntati in naštudirati, da nas trgovec ne more "nategnit"... Samo to nekako ni logično. Jaz kot kupec, moram vedeti približno kaj hočem. Trgovec pa bi mi moral opisati in predstaviti prednosti in slabosti neke stvari.
V glavnem štala.

Primer: starša sta hotela vnuku kupiti navaden radio predvajalnik, ki ima tudi CD player (torej klasični "kasetnik") in da lahko igra tudi MP3-je (kar zdaj že praktično vsi podpirajo). Cena naj bi bila okoli 60 €. V bigbangu jim je trgovec gladko rekel, da tega pa več ne delajo in ju je peljal na drugi oddelek in jima gladko ponudil iPod-a za 150€. Ko sta ga vprašala, kaj pa predvajajo ti "kasetniki", ki sta jih prej gledala, jima je gladko odvrnil, da samo navadne CD-je... MP3 pa ne predvaja nobeden
wink-1.gif


In ja, sem na strani gmarka, ker sem prepričan, da mu je trgovec to oglaševal in na veliko razlagal. Ne bi pa se spuščal v to ali je trgovec vedel ali TMC sploh dela ali ne. Če bi človek takoj rekel, da pa to še ne dela, bi potem vsak malo razmislil in bi se zavestno odločil za model s TMC ali ne. Tako te pa jezi, ko te nategne na brzino
wink-1.gif
 

jurejen

Zelenc'
6. avg 2009
29
0
1
Še moje zadnje vprašanje za gmarka....

Ko si kupoval napravo si vedel kaj je TMC? Si vedel kaj od naprave hočeš in si vedel kaj lahko za svoj denar dobiš?
Predvidevam, da ker si na tem forumu si verjetno kaj prebrskal o vseh teh temah?
 

Goran_r

Pripravnik
18. okt 2007
165
0
16
Citat:
Uporabnik jurejen pravi:
Še moje zadnje vprašanje za gmarka....

Ko si kupoval napravo si vedel kaj je TMC? Si vedel kaj od naprave hočeš in si vedel kaj lahko za svoj denar dobiš?
Predvidevam, da ker si na tem forumu si verjetno kaj prebrskal o vseh teh temah?

To sploh ni važno... trgovec je tam, da ti razloži zadevo.
 

gmarko

Pripravnik
5. jul 2009
189
0
16
sem vedel kaj je TMC, in sem vedel kaj od naprave hočem, saj ravn to me jezi, ker od nakupa od naprave nimam kar sm hotu. ni tmc
frown-1.gif
 

jurejen

Zelenc'
6. avg 2009
29
0
1
Ne se jezit....ampak....potem si predvidoma vedel da ne dela.....ja, tvoja jeza ali nejevolja je upravičena ampak ne zaradi naprave ali trgovca ampak zaradi tega, ker si tako kot vsi mi pričakoval nadgradnjo AR in delovanje TMC-ja že v drugi polovici polletja........
in kot pravijo - bo kmalu!
 

MarkB

Pripravnik
3. jan 2008
108
1
18
Obišči stran
Še moj komentar:
Mislim, da je bistvo težav v tem, da ko pride kupec v trgovino reče "Garmina bi kupil" in seveda trgovec mu ga proda. Če bi kupec prišel v trgovino in rekel "priporočajte mi navigacijo" bi verjetno dobil drugo ponudbo.

gmarko; ko si kupoval navigacijo so imeli v BigBangu tudi druge znamke pri katerih tmc deluje (npr. Navon), zakaj si potem zapel za Garmina
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Lenti je znana "tržnica" takoj za mejo na Mađarskem
smile-1.gif
 

sandiv

Pripravnik
4. sep 2007
268
1
18
Maribor
Lahko začnemo razmišljati o poimenovanju teme o AR 3.0!!!
bonk.gif

Predlagam naslov: To naj bi bila resna tema o AR 3.0.
frown-1.gif

Temo o TMC v Sloveniji že imamo, temo Trgovina v Sloveniji pa ne vem kam bi umestili???
 

scania

Pripravnik
27. jan 2008
350
5
18
ACTROS 1851
sam eni ste pa brihtni tolk da je škoda k ne znate brat komu je namenjena ta tema....vi pa kr razglablate o trgovinah pa TMC!!
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.