Pr' Hostar

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Če slišiš narečje iz sosednje vasi se smejiš, ker ga razumeš, če si doma iz sosednje pokrajine, pa ne ravno.

Pa ne mislim prevod v angleščino ampak v slovenščino.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.552
2.410
113
Se režijo se zaradi narečja, ne zaradi vsebine povedane v tistem narečju.
bonk.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.900
5.458
113
Heh men je bil ok...

Pri unem pozdravu iz notranjske sem se še na Notranjca spomnu
smile-1.gif
 

kwa1

Fizikalc
12. jul 2013
432
33
28
...zadnji....

kako tipično slovensko....
bonk.gif


častimo ameriško poneumljanje in njihove že izpete komedije.....
bonk.gif


vse kar je pa slovensko....se ne splača, ne znamo, je glupo....sam kritiziramo....uživamo v kritiziranju svojega
bonk.gif


fakk, kolk smo gnili
confused-1.gif
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.552
2.410
113

Pa Presneto, povej mi kaj je tukaj smešno, da vem kdaj naj se smejim?
bonk.gif


Tule se tudi meni milo naredi, ker sem nekaj časa hodil mimo, verjetno je kot da bi svoje narečje slišal samo nič več od tega.
https://youtu.be/CYvFq31GLeA?t=11s
 
Nazadnje urejeno:

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.878
1.328
113
Gledal, ni slabo, vendar mi je mini serija na Youtubu bolj všeč. Mimika obrazov ter dialogi so bolj pristni. V filmu kot bi se malo bolj nazaj držali. Tudi kletvice niso tako sočne kot v seriji. Predstave pa še vedno razprodane.

Vseeno pa pohvala za trud ter dober odziv gledalcev. Kot sem razumel so imeli neka minimalna sredstva za snemanje filma.
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Jerman je posiljen? Ko jebe neumne slovence v glavo? LOL. Kar pejd gledat hostarje, si ciljna publika!
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.680
6.242
113
Citat:
Uporabnik Slycer pravi:
Jerman je posiljen? Ko jebe neumne slovence v glavo? LOL. Kar pejd gledat hostarje, si ciljna publika!
Jebe neumne slovence v glavo? Pa a ti beres za sabo? On zivi od zdraharstva. In ce bi kdaj imel z njim stik v zivo bi dojel da dobesedno pase med svoje intervjuvance...jao
 

musicfreak

Pripravnik
26. apr 2012
677
0
16
Sorry, ampak proti temu so še angleške podpovprečne komedije dobre. Pa nisem proti slovenskemu, so mi bli super recimo naša mala klinika ali tv dober dan, ampak to pa mi je res glupo. Pa imam rad tako glupe komedije kot komedije, ki so na malo višjem nivoju, ampak to pa je res kar nekaj.
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.586
496
83
Super ti je bila naša mala klinika in tv doberdan? A ni bilo to mišljeno za otroke?
Mislim da si pokazal kakšen prefinjen smisel za humor imas
smile-1.gif
 

musicfreak

Pripravnik
26. apr 2012
677
0
16
Citat:
Uporabnik Fly pravi:
Super ti je bila naša mala klinika in tv doberdan? A ni bilo to mišljeno za otroke?
Mislim da si pokazal kakšen prefinjen smisel za humor imas
smile-1.gif

Nekateri imamo pač širok okus. Enako kot ti je lahko kul nek beden pop komad in na drugi strani klasična glasba ali jazz. Tudi za golo pištolo ali mr. beana nekateri pravijo, da je za otroke, pa gre za klasiko komedij, ki jo cenijo vsi poznavalci.
 

musicfreak

Pripravnik
26. apr 2012
677
0
16
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
TV poper je bil the best.
smile-1.gif

To in pa to so gadi, to pa je vse kar so naši do sedaj smešnega naredili. Pa tudi godlerju kaka uspe tu in tam. In pa novomeška klasika Milice, ampak tisto je pomoje za večino ljudi kar nekaj, ker je low budget in še v narečju.
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.586
496
83
Ok, verjamem da je vsakemu svoje všeč. Nisem gledal ne pr hostar in ne naše male klinike. Videl sem pa ene par for na youtubu in sta mi bila smešna. Mogoče ker dejansko najdeš folk v našem koncu ki imajo isto govorico in se v bistvu delata norca iz teh hillbillyev
. Verjamem pa da enemu štajercu to niti malo ne bo smešno, kot tudi meni niso njihove fore smešne.