Pr' Hostar

shift

Guru
20. jul 2007
9.750
2.034
113
za šankom
Citat:
Uporabnik Slycer pravi:
Ubogi na duhu tisti ki se temu smejijo. In to pišem iz dvorane.

čakej,si gledal na youtube pa si potem pričakoval popolnoma kaj drugega?
čakam še nekoga da začne jokat ker superman ni resničen
bonk.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.992
9.111
113
39
MB
film je kul, če si se pač sposoben pač tudi malo na svoj račun smejat
grin1.gif
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.697
67
48
Ničesar nisem gledal na youtube. Sploh nisem vedel, da je kaj na YT. Žena me je zvlekla na to bedarijo, vsaj na koncu se je strinjala z menoj.

Če komu paše gledat goranov zvit fris uro in pol pol pa uživite, meni bi bilo mogoče smešen 2 minuten skeč. Mi je bil smešen njun skeč o čefurjih ("car"), to ni pa nč. Vsaj men. Mogoče samo ne kapiram kmečkih for.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.879
1.330
113
Aja, sej res, ko nekdo zvija faco po čefursko ter govori s podaljšanim L-jem, potem je smešno. Ko se pa plošča obrne na domače prebivalce izven mest Slovenije, nekje globoko v hribih, potem pa zadeva ni več smešna. A si lahko še bolj dvoličen?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
A misli kdo dat to na Veliko planino?
Glede na zapisano tukaj dam raje 5€ klošarju za pijačo kot za kino.
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.697
67
48
Dvolicen? Fak ste eni loleki. So tut ruralce lahko smešno prikaže. Sam njim ni uspel. Namest da bi zgledal kmečki so zgledal retardirani.

In zato se smejim Jermanu ker pri njemu tut tisti iz periferije izpadejo smešno. Kakšen zdrahar je v RL mi pa prov dol visi.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.554
8.908
113
Sam to še ne pomeni, da so tisti ki se temu smejejo/mo ubogi na duhu. Mogoče si pa ti ubog, ker rabiš višjo matematiko, da se smejiš. Smeh zdravi duha, kaj ga povzroči ni pomembno. Raj sem lole, ki se smeji, kot pa zategnjen, kot si ti in visoko "inteligenten". Skor upam dat roko v ogenj, da si tipičen LJ centraš.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik 17097

Še enkrat zate kalbo. Pa malo bolj počasi preberi, ker se vidi, da si malo bolj počasen tam zgoraj
hysterical-1.gif


Citat:
Uporabnik Borg pravi:
Film je na zelo nizkem intelektualnem nivoju, ki ga razumejo več ali manj samo kmečki slovenci in še to bolj gorenjski oziroma jeseniški konec, predvsem zato, ker je notri veliko dialekta iz tega "ta spodnjega" konca. Mogoče ga razume še fužinski konec to je pa to.
Razumem pa, da je tebi in podobnim dabest.
Tako, da ne govori o ne vem kakšni filmski umetniji. S tem, da so notri vse stare fore, ki jih vse vidiš, če samo malo pogledaš na youtube.
Tako, da res škoda časa in denarja za tak film.

Citat:
Uporabnik Borg pravi:
...Si se pač našel med tistimi z nižjim IQ, ki ti je bil film všeč. Verjetno si iz zgoraj omenjenega konca. Temu primerno užaljen in žali....Ne bom ti zameril, ker se mi smiliš.
Samo zate
priden.gif
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Slovenceljnu je težko ustrežt.
Če narediš nekaj za široko "potrošnjo", je treba it malo bolj na direkt in na prvo žogo, pol se pa vsak ki ima špegle in bradico (intelektualc kao) pritožuje, da je krneki. Dvorane polne.
Narediš nekaj, kar ni mainstream in ni kopija ameriških puhlic, pa poslušaš, da je film zamorjen, krneki, beden. Stran vržen denar.
Filma nisem gledal, sem pa slišal par komentarjev in for, ki jih klatijo. Ene so posrečene, me zanima, koliko je takih ki ne razumejeo tele recimo: "M't u hosto pejt, ohcet bo!"
sprasujem se.gif
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Včeraj sem si vzel čas pa pogledal tisto 40 minutno YT zlepljenko njihovih prej posnetih štosov. Ni me prepričalo, mogoče pa ne štekam jugo-gorenjščine?
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.317
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Filma nisem gledal, sem pa pogledal na YT odlomke. Hebat ga, meni je všeč, sem pač eden tistih manj inteligentnih tukaj gor, ki razumejo pristen slovenski(balkanski) humor s kletvicami in vsem, kar spada zraven.
cool-1.gif
 

Zupi

Zelenc'
20. jul 2016
6
0
1
Dons grem končno gledat, ajga
smile-1.gif
men so legende že od prvih YT posnetkov, tko da thumbs up za movie že vnaprej!
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.744
586
113
KSZ: wow..tole me je pa fasciniralo, da se lahko nekdo, nek umetnik, v komentarju spusti tako nizko:
fb link

4. komentar od Borisa Kobala. Potrebno je biti prijavljen na FB, drugače se tega komentarja ne vidi.
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.590
498
83
Zgleda izpades pameten če javno razglašaš da je to za ljudi z iqjem pod 60, torej da je tvoja inteligenca tako visoka da takega humorja niti ne dojameš.
Jaz jim privoščim za ta film, čeprav ga sam ne bom šel gledati.
Moje mnenje je da se našim "umetnikom" se zdi za malo da jih potolče nekdo brez igralskih izkušenj pa še to z youtuba.
Kobal mi je bil faca, gledal sem vsak tv poper ampak s to izjavo se je pa pokazal malo v drugačni luči - inteligentni luči
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Kobal je pa res merodajen za kulturo al pa komedijo ja.
bonk.gif


Pa kaj ljudje res gledo to gledat in mislijo, da bodo notri našli kaj... smisel življenja? Šejkspira?
stupid-1.gif