šef(ica)

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.216
4.700
113
Enkrat imel šefico nad sabo. Pozneje sem imel zmeraj boljše šefe. Ne vem, ženskam se pri odločitvah pozna mesečni cikel in se ne znajo kontrolirati po tej plati. Moškemu je tudi dokaj nelogično, da se šef razjoka na sestanku. Pismo, saj je posel in ne življenje ali smrt ali ljubezen. Žena dela v pretežno ženskem kolektivu. Neverjetno, kaj ženske napletejo med sabo, kake vojne se gredo. V sosednjem oddelku sedanje firme imajo šefico. Zato pa mislim, da je OK.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Moški kot šef je vladar, ženska kot šefica pa hudoba. Ženske kot šefice so izrazito žleht, lahko mi verjamete. Imam kakih 15 let kilometrine na to temo.
Tipičen primer je, ko se ti naredi napaka, ženska ti jo pa servira šele čez 14 dni, ko je zadeva že zdavnaj mimo in pozabljena.

Pa še tole: zadnjih 15 let opažam, da managerji za delo s strankami in kooperacijami izrazito postavljajo predvsem in samo ženske. Strokovnost je tu vsaj drugotnega pomena, če ne še nižje. Podlo do amena!

Tako je kot je Snecer rekel tudi jaz pravim: ženske po pravilu NISO dobri šefi. Ti, Čebela, se pa glede perutnine in njenih nagnjenj globoko motiš.

Hovk, govoril sem!
 
Nazadnje uredil moderator:

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Citat:
Uporabnik Mont pravi:
No, poznam pa tudi eno, ki je pa ravno nasprotje ostalih.
In lahko o njej rečem samo najlepše v vseh pogledih (poslovnih).

O ženi tudi jaz ne upam nič slabega rečt.
evil.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.898
5.457
113
My ass...

Takih sefov vec ni.... Moderni so taki da jocjo met mir... In to dosezejo tako kot si opisal... Z outsorcanjem ene kokosi al pa čobana ki teži namesto njega...zdej pa a ona2 to delata pravicno al ne...boli ga...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Aja, morda sem jaz eden takih iz antikvariata
smile-1.gif
. Danes npr. sem jim dal frej, ker niso bili leni.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.898
5.457
113
Hmmm ponedeljek pa "frej".?

Mi bomo pa" mal" potegnil v popoldne k je robe za popeesdit...

To pomen da se nadaljnih 5ur ne bom usedu...
cheer.gif
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.877
1.328
113
Predvsem mora biti vodja v pravem pomenu pa izbran mora biti zaradi osebnostnih in strokovnih lastnosti in nikakor zaradi delovne dobe v podjetju.
crazy1.gif


In ja, to kar ti lahko baba zakuha, ti 10 decov ne more, pa dec v pravem pomenu, ne te moderne pičke od decov, ki so zadnje čase popularne.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Jaz sem že delal pod ženskami (gradbeništvo), pa ni nobene razlike, oziroma nič več od ene do druge, kot se med seboj razlikujemo tudi tipi. Paciente imaš pa itak pri obeh spolih.
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Citat:
Uporabnik kegelj pravi:
lahko povem, da tako kot je lahko baba zajebana, dec ne more biti nikoli.

Moje šefice predvsem niso imele nobenega občutka za poštenost, sklepale so pakte z njim podobnimi, ustvarjale razprtije v timu, imele so izrazito izvrševalen način vodenja. Bile bi pa dobre v kakšni vojski. Aja, pa materinskega čuta popolnoma nič navkljub temu, da so imele otroka. Bi pa za kariero podpisale tudi pogodbo s hudičem.

x2
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ksz,

Carja je šefovka npr. koštala enoletnega bama iz alterja
hysterical-1.gif
)
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Zato ker je smel nekoč gledati njene tačke?
2509607-Maxi.jpg
 

Priponke

  • 2509607-Maxi.jpg
    2509607-Maxi.jpg
    48,8 KB · Ogledi: 584
I

Izbrisan uporabnik #9334

Klinc,
crazy1.gif
, že vidim da bo spet cel hudič!

V glavnem - on je samo zinil, da "te tačke pa pozna. ... pa da so to tačke od njegove bivše šefouke
crazy1.gif
.

Tako da Car je zame taprav dejc!
aplauz.gif
)

Tako nekako o šefukah itd...
smile-1.gif