bedaki na cesti

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
Ti bi mu ob prehitevanju pustil samo 1,5 metra prostora, zato se je odločil, da mu je to premalo. V temi "Kolo - sezona 2017" ti bodo vse razložili.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Poslušaj ženo še vnaprej!
smile-1.gif


Čisto korektno je peljal - vsaj videt je tako, cesta zgleda bolj ozka (eni se ne počitimo zelo dobro na dveh tabularih pri 70 km/h), ne vem če se lahko dva avta normalno srečata; in konec koncev v treh minutah si s 30 na uro izgubil cca 1 km ali eno minuto proti 50 km na uro.
wink-1.gif
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
O fak ej, tale pa je posran! Tako linijo si vzamem, ko grem dol na polno. V tem primeru ne oviram avtomobilov, ampak ravno obratno, oni mene.
smile-1.gif

Sem kolesar, ampak, temu bi pa pomoje povedal svoje!
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik ribicija pravi:
So zajebali, itak take doleti ustrezna kazen narave, navadno zelo huda in so potem reveži al pa jih več ni...
Zajeb... ali namerno izsiljevati in namerno prevozit rdeči znak ter potem pizdakat je nekaj popolnoma drugega. Čeprav končni rezultat je lahko isti.
grin1.gif

Zaradi takih deb... se jaz že nekaj časa vozim s kamero okrog, tako da če slučajno koga ''naložim'', bo vsaj določitev krivde lažja. Ker recimo v tem primeru, da bi on z avtom naložil tele debi.le na haubo, bi bilo potem 5 prič proti eni, če bi bil sam. Potem se pa pojdi na sodišču. Čeprav s stop znakom je zadeva relativno straight forward, ampak ne vem, če za naše sodnike in ob naših zakonih.
grin1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.326
5.845
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik ishtar007 pravi:
O fak ej, tale pa je posran! Tako linijo si vzamem, ko grem dol na polno. V tem primeru ne oviram avtomobilov, ampak ravno obratno, oni mene.
smile-1.gif

Sem kolesar, ampak, temu bi pa pomoje povedal svoje!
Glede na to da imam traktor me je najbrz slisal ko sem mu prisel za hrbet. Ampak se ocitno ni dal kaj prevec motiti, jaz pa tudi nisem potem v prico familije kaksnih scen izvajal.
In ja tukaj dol grem sam s desetletje staro nakamuro 2x hitreje. Olasno je samo ce je po kaksni nevihti kak pesek. Takrat se gre bolj previdno. Ampak v takem primeru me pa potem ni cela cesta.

Kako bos kolesarju pustil 1,5m ce pa je cesta siroka kaksne 4m ali pa 4,5m, kolesar la metr in pol od roba. Saj nisem bil jaz s kolesom . Ker s kolesom bi bil ze zdavnaj mimo....brez nekega ooganjanja navzdol se da dobiti 70+. Moras pa zaupat bremzam. Sicer.....gres med bukve
crazy1.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Tu kjer je stop znak je zdej semafor. Iz te strani sm jaz prihajal. Imel sm zeleno. Uni iz desne in leve so imeli rdečo.
In normalno da iz desne lepo kolesarji čez rdečo. Isto misleč da so kralji ceste. Pa ni osamljen primer kaki kreteni zanjo bit.
2588508-kriziscekurescek.jpg
 

Priponke

  • 2588508-kriziscekurescek.jpg
    2588508-kriziscekurescek.jpg
    73,6 KB · Ogledi: 160

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
1. Ni moja občina
2. Zato ker se tukaj redno vozi lokalni bus in ko on zavija naredi celo stalo. Semafor stoji 50 od križišča. Pa cesta ni lokalna ampak je fejst prometna
3. Kaj ma to veze s kolesarji ki vozijo čez rdečo
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
ksz
25.6. 19.40, razcep kozarje, smer kranj.
K sreči precej prazna cesta. Iz moje desne(se pravi iz viča) se vključi siv Mustang - nisem imel časa pogledat - mislim, da je imel celo nekaj polepljeno z nalepkami Radio Aktual.
No, mene prehiti normalno en karavan S6 - in seveda ta grinta v Mustangu mu je takoj hotel nakazati, kaj ta žvau zmore. Iz pospeševalnega direkt na prehitevalnega - 2 nižje - tista počasna avtomatika, ki rabi ene 15s, da prestavi. Takoj, ko sem zaslišal rohnenje, sem spustil gas, ker sem vedel, kaj se bo zgodilo.

Gledal sem predvsem v zadnje ogledalo, kako bom preprečil še kaj hujšega.
Nekako se je grinti uspelo zmazat. Ene 5x ga je premetalo levo in desno. Par decimetrov od ograje, k sreči na desni nobenega, oziroma jaz in še eden, ki je predvideval isto kot jaz, tako da sva pustila prostor šumaherju, da je ujel svojega vranca. Bolj kot ne se je avto sam ujel, ker taki je.bači bolj obvladajo parkiranje pred vhod kakšnega je.bačekga lokala, ne same vožnje očitno.

Potem seveda standard 100km/h naprej in čohanje po zatilju. "sej se ni nč zgodil, noben me ni vidu". Noter res ena grinta, tak je.bač, bradica urejena, ene 63,5kg s posteljo vred. "Malo" je precenil svoje sposobnosti. Mokra cesta, zadnji pogon, vprašanje kakšne gume.
Končalo se je super, če bi moral pa trikotnik postavljat, bi pa še ene par vzgojnih potalal za lahko noč.

Upam da te je izučilo grintica.
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Seveda, čim bliže vhodu, da je največja koncentracija ljudi, ker drugače brezveze, da ima tak avto, če ga pa noben ne vidi
srce-1.gif
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.566
113
A če bi mel tip 180 kil bi blo pa vse ok?

Če ga ni odfookal v kropile že ni moglo bit tolk hudo.
grin1.gif
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Mogoče ga pri 180kg nebi odfookal
grin1.gif


Sem pa napisal, da je bila sreča, ker ravno ni bilo nekega hudega prometa. Pa še 2 sva se znašla tam, ki sva mičkeno predvidela, kaj bo in pustila prostor. Drugače bi hitro problem nastal.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.474
862
113
Evo, še en voznik bosanskega motornega vozila, ki si je kupil prehitevalni pas in bi se mu morali vsi umikat (blendanje.nonstop).

 

MiHa88

Pripravnik
13. apr 2008
729
4
18
Ksz.

Ok to da se policisti izogibajo cigotov v Grosuplju je jasno ampak se tega zavedajo tudi oni očitno, čakam pred trgovino se pripelje cigo suvereno parkira na invalida avto itak brez tablic
evil.gif
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Kr boli kaj , ko komu zaplese avto ko pohodi gas, medtem pa na tvojem vrancu nic od nic....hvala klincu za alter.
evil.gif