Nesreča ponoči na lj. obvoznici

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Jah, to je tudi res... če ni veliko prtljage, samo malo pridržiš in dvigneš dno. Samo če si pa na poti na morje recimo, ni šans da ob polnem prtljažniku prideš do tistega vijaka.

Po mojem ni slaba ideja ob rezervni gumi imeti še tisti sprej za flikanje. Do prvega izvoza bo že, potem v miru in neadrenalinsko zamenjaš zadevo.
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Citat:
Uporabnik erikson pravi:
Citat:
Uporabnik Ogo pravi:
Sploh pa je AMZSjevec zajebal, če je kar tam menjaval gumo. Pokliče se vlečno službo, ki dvigne avto in stran.
sz5_prometna_SB_01.jpg

(Vir: DELO)

roza.gif


Vidim da ga je nasadil Tušev tovornjak. Me ne preseneča. Te budale pogosto vozijo tako, da bi jih najraje ustrelil. Še pomnim, ko sem jih vsak dan zjutraj gledal na stari cesti preko Trojan ker so se izogibali cestnine. Ali so vozili 40 na uro ali pa nisi bil ziher, če te bo snel med prehitevanjem.

Me zanima če bo Mirko Tuš doniral kaj denarja družini človeka, ki ga je ubil Tušev tovornjak.
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Kaj hoces s tem povedat (a to je ugotovitev al cinizem?)
Predvsem ugotovitev (brez cinizma) in pohvala - vsaj nekdaj so taksisti radi vozili neprivezani.
Hkrati tudi napotek ostalim, da se privezujejo. Avto je očitno razmetavalo po cesti, neprivezan bi verjetno padel ven in/ali se še huje poškodoval (glava, hrbtenica).
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik coolpower pravi:
Me zanima če bo Mirko Tuš doniral kaj denarja družini človeka, ki ga je ubil Tušev tovornjak.
Za take primere je Mirko gotovo plačal zavarovalnino, tako da bo plačal zavarovalnica.
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Brez dvoma. Nasploh pa bi lahko voznike tovornih vozil kaznovali malo drugače kot voznike osebnih vozil. Prometna nesreča s težjim izidom, nekajletni odvzem vozniškega dovoljenja. Konec koncev naj bi šlo za profesionalne voznike, ki upravljajo s precej nevarnimi vozili, ki praviloma povzročijo smrtno žrtev v primeru količkaj bolj resne nesreče.
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Dvomim da so kamioni od Tuša, verjetno so kaki kooperanti, pogodbeni prevozniki in tako...
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.950
1.260
113
Citat:
Uporabnik Benady pravi:
Dvomim da so kamioni od Tuša, verjetno so kaki kooperanti, pogodbeni prevozniki in tako...

Se tudi meni to dozdeva, Mislim da noben od trojčka nima svojih avtov...
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Na kamionu že piše TUŠ, to je reklama. Na voznikovih vratih je pa ime firme ali samostojnega prevoznika. Obvezno.
 

marjan

Pripravnik
25. jul 2007
799
3
18
Nič več ni obvezno! Ampak glede na to da je star kamion, je verjetno imel napisano...LP
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Citat:
Uporabnik erikson pravi:
Citat:
Uporabnik Ogo pravi:
Sploh pa je AMZSjevec zajebal, če je kar tam menjaval gumo. Pokliče se vlečno službo, ki dvigne avto in stran.
sz5_prometna_SB_01.jpg

(Vir: DELO)

roza.gif

OMFG! Mogoče kdo ve, kira alfica je bila tole..? Je možno, da je 159? Dans me je klical fotr in reku, da je družinski kolega (24) imel prometno na AC blizu SB. Tip vozi Alfo. Danes ga zbudijo iz kome. Odrezati so mu mogl eno nogo, ker je bila fertik. Drugo so komej obdržal. To je kolega, k mi je pokazal osnove računalnika (x let nazaj). Ki mi je programiral programe.

omfg...
roza.gif
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.366
382
83
Citat:
Uporabnik Jernej pravi:
Po mojem ni slaba ideja ob rezervni gumi imeti še tisti sprej za flikanje. Do prvega izvoza bo že, potem v miru in neadrenalinsko zamenjaš zadevo.

Ni slaba in ni poceni. Kolikor vem je po uporabi teh sprejev guma fuč in moraš kupit novo.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik blazko pravi:
Citat:
Uporabnik Jernej pravi:
Po mojem ni slaba ideja ob rezervni gumi imeti še tisti sprej za flikanje. Do prvega izvoza bo že, potem v miru in neadrenalinsko zamenjaš zadevo.

Ni slaba in ni poceni. Kolikor vem je po uporabi teh sprejev guma fuč in moraš kupit novo.

to pa skor ne vrjamem, ti pa zihr vulkanizer še kako čiščenje računa, pa verjetno mora dol s feltne vzet itd. (tisto, ko pena napolni)
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
A ima pri ugotavljanju krivde kakšen pomen, ali sta imela oblečene odsevne jopiče ali ne?
 

Shipman

Fizikalc
18. okt 2007
1.561
0
36
zihr si nekje vmes spregledu napisano, da je bil amzs kamjon ustrezno označen in je mel rumene rotacijske užgane. zdej če to spregledaš, kaj mislš, bi opazu rumene jopiče?
pomoje je tale tušovc prčkal po telefonu in naredu štalo. če je bil trezen, druge ne more bit.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik blazko pravi:
Citat:
Uporabnik Jernej pravi:
Po mojem ni slaba ideja ob rezervni gumi imeti še tisti sprej za flikanje. Do prvega izvoza bo že, potem v miru in neadrenalinsko zamenjaš zadevo.
Ni slaba in ni poceni. Kolikor vem je po uporabi teh sprejev guma fuč in moraš kupit novo.

Piše gor, da je treba izprati, nič drugega. Drago je bilo, ampak v takšnem primeru kot je bila ta nesreča, je neprecenljivo.