Nesreča ponoči na lj. obvoznici

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.862
33
48
Citat:
Uporabnik Schumi pravi:
da je bmw kot tank, ostalo pa iz papirja.

Si sam napisal ni kaj dodati!
cheer.gif
 

Aki1

Pripravnik
14. okt 2007
485
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Thrivial pravi:
Citat:
Uporabnik Aki1 pravi:
Citat:
Uporabnik Thrivial pravi:
Citat:
Pametnjakovič hodi od avta do avta in mori kako smo parkirali kako naj zdaj pride intervencija, seveda pa njihovi avti parkirani čez celo avtocesto

In ti si jim bil fous?
confused-1.gif


lp

Zakaj bi jim bil fouš?
Vendar kam naj se postavim, če ni prostora????? Tebi na glavo?

Prej te je motilo samo to, da se je uboga raja morala umakniti, oni so imeli pa avtomobile cez celo cesto. Sedaj pa kar naenkrat se prostora ni bilo vec.

Iz tega kar si napisal, te je najbolj zmotilo, da je 'pametnjakovic' hodil opozarjat da se umaknite in da je taisti 'pametnjakovic' imel avto sredo cesti. Edini catch tukaj je, da je bil on na sluzbeni dolznosti parkiran sredi ceste, vse ostale firbcne budale s fotoaparati v rokah pa ne...

lp

Firbčna budala, to si lahko ti [censored] en.
Če sem slikal, v tem ne vidim popolnoma nobene težave, nobenega nisem oviral ipd.
Če pa sem prav tako podal svoje mnenje, si lahko edino tiho oz. podaš svoje mnenje glede na temo. Če te kaj moti, pač ne beri.

Pa lep večer gospod Kretenko.
nahrung002.gif
 
Nazadnje urejeno:

Aki1

Pripravnik
14. okt 2007
485
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
A se kej ve a je kdo huje poškodovan? Upam da ne

Kolikor sem videl iz kolone, je voznik BMW-ja, gospod srednjih let, vidno opit bil brez praske in se pregovarjal s policistom.
Za drugega, voznika Renaulta, pa verjetno ne bo držalo enako. V črni kroniki ni bilo videti kakšni podatkov o smrtnih žrtvah na cesti v noči iz petka na soboto.

Za 26 UR Helga Zelenko.
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.862
33
48
ne vem na popu so omenili samo dve nesreči pri slovenski bistrici in en mrtev je bil tam.
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik Benady pravi:
Vsekakor je videti BMWjeva 5ica zelo varen avto
zmaga.gif
kabina praktično nepoškodovana

Pa to je še tastara 5ica, nova je verjetno še boljša

Modus je pa kod udeleženec demonstracij v Grčiji
crazy1.gif
To sicer drži, vendar je kabina zelo malo deformirana. Steber B in vrata so odstranili gasilci. Bi rekel, da se je tale scenik kar dobro odrezal.
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.862
33
48
če misliš tisto pri Slovenski bistrici je en tovornjak zbil delavca AMZS- ja, ki je na odstavnem pasu menjal gumo na avtu zraven pa je še neka alfa bla vpletena to je bilo na avtocesti.
 

Wolf

Zelenc'
28. jul 2007
29
0
1
Sem se nekaj minut pred nesrečo ravno peljal mimo tega nesrečnega AMZS-jevega delavca.

Na vrhu klanca takoj za izvozom Sl. Bistrica sever v smeri LJ je menjaval sprednjo levo gumo na Alfi. Torej bil obrnjen proti vsem mimovozečim.

Zadaj .. cca par metrov je imel parkirano vlečno vozilo, z vklopljenimi smerniki in rumenimi rotacijskimi lučmi - torej označeno.

Nisem se še pripeljal domov, že slišim po prometnih informacijah o hujši nesreči na tem delu avtoceste - takoj sem pomislil, da je moralo biti nekaj v zvezi s tema dvema tam na odstavnem in zdaj potrditev
frown-1.gif


Bilo je pa tam nekje po 3 uri, ko je bilo sonce ravno tako nizko, da te na tistem delu kar pošteno zaslepi in zgleda, da je tist tovornjakar nesrečno zahaklal to vlečno vozilo in vse skupaj potisnil naprej v tega delavca.

Sam sem že obstal z avtom na avtocesti in vem kako neprijeten je občutek, ko meter mimo tebe švigajo vozila in kamioni, dobesedno nošnja glave naprodaj - ampak v taki situaciji težko kaj nardiš razen, da se odpelješ, če le gre, do prvega izvoza in tam popravljaš.
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
tocno tole sem jaz razmisljal, pa se mi ni dalo napisat:)
tudi moje mnenje je, da jo je kar dobro odnesel. sploh ce ga je obracalo.
 

damek1a

Pripravnik
13. okt 2007
659
0
16
mb
Zdaj pa si predstavljajte, kaj bo, ko ti poči guma ali se okvari avto kje na pomurski avtocesti, ki je brez odstanvih pasov in polna tovornjakov... sploh zdaj, ko je pogosto megla, sneg, ipd.
verjetno najboljše pustiti avto in pobegniti dokler se da
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Na avtocesti ali hitri cesti je vedno dobro zapustiti avto in pobegniti iza ograje, če se le da.
wink-1.gif

Če pa že moraš ostati na cesti, pa je bolje biti v avtu in pripasan. Drugače pa čim bolj stran. Preveč budal se vozi po njej in predvsem prehitro.
Sploh pa je AMZSjevec zajebal, če je kar tam menjaval gumo. Pokliče se vlečno službo, ki dvigne avto in stran. Sploh pa je veselo, ko gledam modele, ko recimo ostanejo brez goriva, gredo peš 2 km do bencinske in nato spet peš nazaj po odstavnem do avta. Poleti se na odstavnem pasu včasih ustavijo kaki čehi, da kar lepo pomalicajo. Sem pa tudi že videl skakat pijanca peš po avtocesti.
Skratka na avtocesti zna bi pestro.
stupid-1.gif


Ogo
 
Nazadnje urejeno:

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.720
6.312
113
Upajmo da bo tip (metrojevc) zadevo prenesel brez posledic za kasnejše življenje. Mislim da je bil en od novejših šoferjev. Če je bil tip kije priletel vanj res nasekan pa upam da ga bodo iztožili za toliko denarja da ne bo več imel niti za najcenejše pivo.