Covid-19 Zakaj se ne cepiti?

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.750
358
83
Vipavska dolina
ksz
A Alfi je cepljen al ni? V celi zgodbi tega nisem zasledil. Pa preden se kdo vtakne, vesel sem da se je izvlekel iz intenzive in upam da se pozdravi.
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.571
986
113
48
KR
Ce bi bil ti prejemnik teh stranskih ucinkov, bi gotovo drugace govoril.

Malo si preberi, kaj si pisejo - zdravstveno osebje:


Dejansko si pomagajo z FLCCC protikolom za Long Covid. Da, to je protokol teh, ki zagovarjajo Ivermctin.
Ja, lahko da. Ampak sem vseeno prejemnik stranski učinkov covida... sicer nič hujšega proti nekaterim, katerim se resno pozna. Še vedno pa raje crknem od cepiva, kot pa od tega, da nisem probal nič narest proti temu. Long covid imam pa še vedno od prebolelosti februarja letos. Seveda če se za vas sploh šteje pod long covid zjeban okus na pir, sadje, čebula, čevape in podobne stvari.
 
  • Žalosti me
Reactions: darjan

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.314
3.414
113
ℹ DEJSTVA o covid-19

V Sloveniji je bilo do novembra 2021 več kot 5000 smrtnih žrtev bolezni covid-19, kar pomeni 0,25 % celotnega prebivalstva. Ob tem velik del ljudi še ni bil okužen oz. je zdaj zaščiten s cepljenjem. Delež umrlih se bo sčasoma žal še povečal. Upoštevati moramo, da so preventivni ukrepi in cepljenje preprečili, da bi se okužba širila neovirano. Če bi se, bi bilo žrtev do zdaj že veliko več.

Virus SARS-CoV-2 je dosti bolj prenosljiv od virusa gripe in epidemija covida-19 traja neprekinjeno že skoraj dve leti, medtem ko sezonska gripa običajno traja štiri mesece.

Vir: prof. dr. Roman Jerala s strokovnjaki ➡https://www.ki.si/fileadmin/user_upload/datoteke-splosno/Dogodki/2021/FAQ_Kaj_vemo_o_covid19_v1.pdf
 
  • Haha
Reactions: jonny77

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.728
2.340
113
Pomurje
ℹ DEJSTVA o covid-19

V Sloveniji je bilo do novembra 2021 več kot 5000 smrtnih žrtev bolezni covid-19, kar pomeni 0,25 % celotnega prebivalstva. Ob tem velik del ljudi še ni bil okužen oz. je zdaj zaščiten s cepljenjem. Delež umrlih se bo sčasoma žal še povečal. Upoštevati moramo, da so preventivni ukrepi in cepljenje preprečili, da bi se okužba širila neovirano. Če bi se, bi bilo žrtev do zdaj že veliko več.

Virus SARS-CoV-2 je dosti bolj prenosljiv od virusa gripe in epidemija covida-19 traja neprekinjeno že skoraj dve leti, medtem ko sezonska gripa običajno traja štiri mesece.

Vir: prof. dr. Roman Jerala s strokovnjaki ➡https://www.ki.si/fileadmin/user_upload/datoteke-splosno/Dogodki/2021/FAQ_Kaj_vemo_o_covid19_v1.pdf
Kje se je pa ta zgubil s podatki
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Js sem pri prejšnjem delodajalcu moral najprej podpisat, da soglašam z opravljanjem nadur, smel pa sem jih opravit največ 20 na mesec, oz, ne vem zdej točno al max 180 na leto, tam nekje. Več ni bilo dovoljeno, pa bi rad še kakšno naredil.
Tebi, da je bilo ponujeno nadurno delo? Pa pravijo, da cepljnje ne škoduje.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.314
3.414
113
Ni še gotovo.
Prišel je že k sebi. Ampak srce, ledvice in kaj vse še najebe.
Tak da bomo videli kako dolgo še bo pel.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Ja, lahko da. Ampak sem vseeno prejemnik stranski učinkov covida... sicer nič hujšega proti nekaterim, katerim se resno pozna. Še vedno pa raje crknem od cepiva, kot pa od tega, da nisem probal nič narest proti temu. Long covid imam pa še vedno od prebolelosti februarja letos. Seveda če se za vas sploh šteje pod long covid zjeban okus na pir, sadje, čebula, čevape in podobne stvari.

Tukaj imas moznost narest nekaj proti Long Covidu.


 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.259
-8.464
113
Zakaj bi kdorkoli pri zdravi pameti bral in upošteval karkoli od tega, kar napiše skupnost zaslepljenih ljubiteljev ivrce