Covid-19 Zakaj se ne cepiti?

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.784
-212
113
To sem zato nalimal, ker orto antivaxerji skoz nabijate, kako naj bi bila cepiva nevarna, bla bla bla. Če bi vas še za ostale stvari tako skrbel, kot vas zdaj za cepiva, bi bli vaši sončki velik bolj zdravi. Pa vi tudi. :nazdravje:
Pa je že kdo komu grozil, da bo ob službo, če ne bo jedel nutelle, in ko jo je potem pod to prisilo pojedel, je umrl? (tako kot Katja s cepljenjem)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd in javr

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.571
986
113
48
KR
Pa je že kdo komu grozil, da bo ob službo, če ne bo jedel nutelle, in ko jo je potem pod to prisilo pojedel, je umrl? (tako kot Katja s cepljenjem)
Ma dej, ti s pa res en kmetavzar. Na kakšen bizaren način ti razmišljaš? Bk trapast. Sorry, ne morem druzga rečt.
Drugač pa ja... marsikdo v službah ima take in drugačne situacije, da če ne bo naredil tega in tega, bo ob službo.
Npr., če ne boš vsak dan nadure nabijal v službi, ti bo šef grozil z odpovedjo, kar pomeni za zdravje kaj? Vse grde situacije vodijo v sranje za tvoje zdravje. Ampak nisi se pa pod prisilo odločil, knede?
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.851
3.868
113

Če to drži kar je izjavil potem je to najvišja številka necepljenih odkar se te podatke meri. Najbrž pa ne drži ker je dotična oseba že 1x dala podobno izjavo ki se je izkazala za laž oz. za prilagajanje resnice s strani ustreznih medijev. Najbrž govori za infekcijsko kliniko ki ima specifične tipe bolnikov (mlaljše), v sumi pa smo tam na 25-30% cepljenih na intenzivni, kot kažejo podatki zadnjih tednov.

O mrtvih pa še vedno ne vemo nič. Lahko so vsi mrtvi cepljeni ali pa nobeden od njih, to lahko samo ugibamo. Uradnega podatka NI.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Številka je že bila čez 90%.
24 oktobra letos je umrla prva cepljena oseba...katera je imela tudi operacijo organa.
To je uradno.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.784
-212
113
Ma dej, ti s pa res en kmetavzar. Na kakšen bizaren način ti razmišljaš? Bk trapast. Sorry, ne morem druzga rečt.
Drugač pa ja... marsikdo v službah ima take in drugačne situacije, da če ne bo naredil tega in tega, bo ob službo.
Npr., če ne boš vsak dan nadure nabijal v službi, ti bo šef grozil z odpovedjo, kar pomeni za zdravje kaj? Vse grde situacije vodijo v sranje za tvoje zdravje. Ampak nisi se pa pod prisilo odločil, knede?
Pa ti si privlekel Nutello v to temo, da bi pokazal, kako je tudi Nutella, tako kot cepivo nevarno.
Je med temi, kaj si prisiljen v službi narest tudi kakšen poseg v telo? Cepljenje je poseg v telo, ki ima dolgotrajne posledice.

Nadure so natančno regulirane, ve se, koliko jih smeš narest, za kršitev so predpisane visoke kazni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd in javr

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.571
986
113
48
KR
Pa ti si privlekel Nutello v to temo, da bi pokazal, kako je tudi Nutella, tako kot cepivo nevarno.
Je med temi, kaj si prisiljen v službi narest tudi kakšen poseg v telo? Cepljenje je poseg v telo, ki ima dolgotrajne posledice.

Nadure so natančno regulirane, ve se, koliko jih smeš narest, za kršitev so predpisane visoke kazni.
Privlekel sem nutello zato, ker nabijate, kako ste vi youtube mag. dr. obični fizčki radniki ugotovili, kako so cepiva nevarna. Itak, da so, tako kot je vse dons nevarno. Če si danes spremljal medije, je cela faking nevarnost, ker bo sončkom zapadlo do 30cm snega. Uuuuuuu, bojte se vsi, zmrznl bomo, armagedon!
Vsaka hrana, katero pa vase rukneš, je poseg v telo, katera ima možnost dolgotrajnih posledic.
Natančno regulirane nadure? A res? Kakšne 3 mesece na leto imam do 50 nadur, drugače pa okoli 10-20. In kaj zdaj? Jaz se sicer ne pritožujem, ker jih imam na izbiro ali jih naresti ali ne. Marsikdo pa nima te izbire.
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.571
986
113
48
KR
Aja, pa še enkrat povem, kar sem že parkrat. Mene ne moti, če se ljudje ne cepijo/te, ampak da pa nabijate nonstop z enimi youtube raziskavami kako je nevarno, pa vse anti anti, je pa totalno mim. Sej so orto cepilci isti osli, ampak vseeno orto anticepilci krepko vodijo/te.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.784
-212
113
Privlekel sem nutello zato, ker nabijate, kako ste vi youtube mag. dr. obični fizčki radniki ugotovili, kako so cepiva nevarna. Itak, da so, tako kot je vse dons nevarno. Če si danes spremljal medije, je cela faking nevarnost, ker bo sončkom zapadlo do 30cm snega. Uuuuuuu, bojte se vsi, zmrznl bomo, armagedon!
Vsaka hrana, katero pa vase rukneš, je poseg v telo, katera ima možnost dolgotrajnih posledic.
Natančno regulirane nadure? A res? Kakšne 3 mesece na leto imam do 50 nadur, drugače pa okoli 10-20. In kaj zdaj? Jaz se sicer ne pritožujem, ker jih imam na izbiro ali jih naresti ali ne. Marsikdo pa nima te izbire.
Js sem pri prejšnjem delodajalcu moral najprej podpisat, da soglašam z opravljanjem nadur, smel pa sem jih opravit največ 20 na mesec, oz, ne vem zdej točno al max 180 na leto, tam nekje. Več ni bilo dovoljeno, pa bi rad še kakšno naredil.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Aja, pa še enkrat povem, kar sem že parkrat. Mene ne moti, če se ljudje ne cepijo/te, ampak da pa nabijate nonstop z enimi youtube raziskavami kako je nevarno, pa vse anti anti, je pa totalno mim. Sej so orto cepilci isti osli, ampak vseeno orto anticepilci krepko vodijo/te.
Ce bi bil ti prejemnik teh stranskih ucinkov, bi gotovo drugace govoril.

Malo si preberi, kaj si pisejo - zdravstveno osebje:


Dejansko si pomagajo z FLCCC protikolom za Long Covid. Da, to je protokol teh, ki zagovarjajo Ivermctin.
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr