Covid-19 Zakaj se ne cepiti?

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
No ta teden je dr...A. povedal, da cepivo bolj ščiti kot prebelelost, drug dr..B.. pa da prebolelost bolj ščiti kot cepivo.
Kdo od teh dveh je stroka?
kaj in kdo točno je to povedal?
ker če govoriš o Tomažiču in Beovičevi, sta govoria vsak zase o popolnoma drugi stvari. in če imaš ta dva v mislih, si kitajc, al pa ne razumeš kaj bereš.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.918
8.965
113
EU
Pri nas vsako leto imamo gledališki abonma. To leto je prvo predstavo obiskala samo moja žena. Jaz se nisem hotel iti tega, zaradi PCT in nošenja mask v dvorani. Vse sem preklical.
Sedaj so poslali vprašalnik, da vsakemu obiskovalcu plačaju test pred obiskom gledališke igre.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.267
6.522
113
Gonzo, bi dal pac masko dol

V zadnjem letu sem dozivel en lepsi trenutek, ko je sredi “nekega dogodka” vecina folka dala maske dol, se vstalo in skupaj zaplesalo (ceprav je bilo to kao strogo prepovedano). To mi se daje upanje, da vsi tudi niso ovce
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in LjuboB

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.197
5.584
113
Danska je do zadnjega preverjala PCT, a nikoli za stvari kot npr. na bencinskih pumpah. Narod zaupa vladi če ta sprejema vsakomur razumljive ukrepe, ne pa da z odloki 15.09.2021 serje narodu po glavi
2700 odlokov od 13.3 2020 !


 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

tony

Guru
23. jul 2007
9.388
1.354
113
2700 odlokov od 13.3 2020 !


Če si jih moral ti lektorirati, bi še razumel ta gnev.

Ampak, ne, niti prebrati ti jih ni bilo treba. Tudi boljši načini so, kako biti kul, kot kopirati jajca iz FBja.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
zakaj se nihče v "strokovni svetovalni skupini", kaj šele v vladi, ne vpraša zakaj imajo ljudje tako slab občutek do tega cepiva-cepljenja da so pripravljeni raje plačati nekomu 350-400€ da se gre cepit namesto njih kot pa da sami gredo po to "varno in učinkovito cepivo ki bo ščitilo njihovo zdravje, zdravje njihovih družin in širše družbe" ? In da je tovrstno plačevanje sploh prišlo v javnost, in to celo na javno RTV (ali Pop ali kje so že to objavili), mora biti takih primerov ne-malo, milo rečeno.
In potem se naj zgodi, da se tak "cepljen" via klošar znajde na respiratorju ali celo umre. To bi bila šele voda na mlin antiwaxxerjem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in tony

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.976
5.707
113
blizu močvirne prestolnice
Kaj zdaj trdiš? Da so se Danci cepili zaradi kampanje kelnarc in frizerk? Resno?

Sprašuješ, komu zaupati. V normalni družbi glede tega ni dileme: zaupa se znanosti in stroki. Stroka je svoje povedala in druge možnosti, kot da ji zaupaš, ni. Tisto o umiranju od cepiva je svetoven bullshit. Pri vseh milijardah odmerkov, ki so jih že aplicirali, se ni zgodilo nič. Kdaj misliš, da bi morali začeti umirati, da bi se poznalo?
No ja, to da se naj zaupa znanosti in stroki je folk že doživel in to v hudi obliki. Poglej dokumentarec kako v ZDA farmacevti in korupcija v državnih organih pogubljata ljudi revnega sloja. Ni vse v zaupanju. Sem se cepil ampak vsaj polovica na tehnični za cepljenje je bila posel .Pač treba je včasih znati uporabljati pisker.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
The Testimonies Project was created to provide a platform for all those who were affected after getting the covid-19 vaccines, and to make sure their voices are heard, since they are not heard in the Israeli media.

We hope this project will encourage more and more people to tell their story. to view all the testimonies:
https://www.vaxtestimonies.org/en/


Poglejte si samo prvo minuto, pa vam bo vse jasno.
 
  • Haha
Reactions: tony

darwin

Majstr
17. avg 2007
548
313
63

Poglejte si samo prvo minuto, pa vam bo vse jasno.
Kako veš, da gre res za posledice cepljenja in ne stanje, ki bi ga tako ali tako dobili, se je pa naključno pojavilo ravno po cepljenju? Zato dogodek prijaviš nadzornemu organu, ki ga razišče in oceni, če gre za posledico cepljenja ali ne.

Še enkrat. Imam prijatelja, starega malo čez 30. Ni imel okužbe s covidom in ni bil cepljen, pa je vseeno dobil vensko trombozo. Ker jo je. Ker določen, sicer majhen % 30 in nekaj letnikov pač, žal dobi strdke.
Če bi se 3 dni prej cepil, bi verjetno isto dobil trombozo, bi pa, verjetno, zanje okrivil cepljenje.

Tako da ne moreš zadeve reševati individualno. Če misliš, da imaš stranske učinke po cepljenju, greš skozi standardiziran postopek in na koncu vidiš, kje stojiš. Razdeljenih je bilo preko 6 milijard doz cepiva in statistična verjetnost, da je 1000 glasnim ljudem njihovo siceršnje stane sovpadlo s cepljenjem je relativno veliko. Se ti ne zdi?
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Kako veš, da gre res za posledice cepljenja in ne stanje, ki bi ga tako ali tako dobili, se je pa naključno pojavilo ravno po cepljenju? Zato dogodek prijaviš nadzornemu organu, ki ga razišče in oceni, če gre za posledico cepljenja ali ne.

Še enkrat. Imam prijatelja, starega malo čez 30. Ni imel okužbe s covidom in ni bil cepljen, pa je vseeno dobil vensko trombozo. Ker jo je. Ker določen, sicer majhen % 30 in nekaj letnikov pač, žal dobi strdke.
Če bi se 3 dni prej cepil, bi verjetno isto dobil trombozo, bi pa, verjetno, zanje okrivil cepljenje.

Tako da ne moreš zadeve reševati individualno. Če misliš, da imaš stranske učinke po cepljenju, greš skozi standardiziran postopek in na koncu vidiš, kje stojiš. Razdeljenih je bilo preko 6 milijard doz cepiva in statistična verjetnost, da je 1000 glasnim ljudem njihovo siceršnje stane sovpadlo s cepljenjem je relativno veliko. Se ti ne zdi?
Si si sploh pogledal video, vsaj prvih par minut, ko takole posplošuješ?