Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.295
1.288
113
39
Pri izbiri odločanja med nasveti Dr. Na internetu in dr. V familiji bom uposteval slednjega. Sploh ker je doktor v pravo branži.

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
43.435
3.279
113
Glede na to, da smo šele septembra in je že 100+ folka na intenzivni, nimamo pretirano svetle napovedi za zimo?

Edino, če bo res tako, kot je nekdo napovedal (IJS?), da bomo oktobra dosegli vrhunec, potem pa bo začelo padat?

V glavnem, folk prekužite se in precepite, da bo mir ;)

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
14.844
2.845
113
Glede na to, da smo šele septembra in je že 100+ folka na intenzivni, nimamo pretirano svetle napovedi za zimo?

Edino, če bo res tako, kot je nekdo napovedal (IJS?), da bomo oktobra dosegli vrhunec, potem pa bo začelo padat?

V glavnem, folk prekužite se in precepite, da bo mir ;)

Padajo okužbe že zadnjih 5 dni realno še malo več (ker je en kup novih testiranih zaradi vsiljevanja PCT povsod). Hospitalizacije sledijo s tedenskim do dvotedenskim zamikom tako da bo vrh ta teden ali naslednji, potem gre samo še dol.

Nov val pride po urniku z novim sevom enkrat pozimi. Do takrat pa hvala za vse ribe al kako bi imenovali smrdljivo obdobje v vmesnem času.

• Všeč mi je
Reactions: tsunami in darjan

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
43.435
3.279
113
Po sindikatu policistov so v ustavno presojo odlok vlade, ki uvaja pogoj PC v državni upravi, vložili še v sindikatu vojakov. To pozdravljajo tudi v sindikatu delavcev rudarstva in energetike, kjer pozivajo, naj se delodajalci vzdržijo pritiskov.

proletariat združite se.

• Všeč mi je
Reactions: jendomen

mirsi

Predator
4. jun 2014
5.106
4.436
113
Padajo okužbe že zadnjih 5 dni realno še malo več (ker je en kup novih testiranih zaradi vsiljevanja PCT povsod). Hospitalizacije sledijo s tedenskim do dvotedenskim zamikom tako da bo vrh ta teden ali naslednji, potem gre samo še dol.
Hospitalizacije ne bodo šle tako zlahka dol. Bodo zadrževali v bolnici že ozdravljene, kolikor se bo le dalo.

• Všeč mi je
Reactions: jendomen in Gonzo

endvatri

Guru
2. mar 2018
13.757
4.513
113
Kdo se NOČE cepit....
ANTIcepilci...
So znani po vsej €U....
Posnetek zaslona 2021-09-22 183939.png