Covid-19 Zakaj se ne cepiti?

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Ja malo še bo letelo čez tiste 1x do 2x cepljene.
Sedaj pravijo da bo vrh konec meseca.
Glede na to, da Omikronu dol visi za prejšnjo prebolelost in cepljenje, se bo sprehodil čez vse še 1x. Koliko časa bo pa to trajalo bomo pa videli.

Lahko smo samo veseli, da je tako izgubil na moči. Če bi bil tako hud, kot je bila Delta, bi imei velik problem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in Ytbnd

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.223
9.462
113
kod Džej-Zija
Glede na to, da Omikronu dol visi za prejšnjo prebolelost in cepljenje, se bo sprehodil čez vse še 1x. Koliko časa bo pa to trajalo bomo pa videli.

Lahko smo samo veseli, da je tako izgubil na moči. Če bi bil tako hud, kot je bila Delta, bi imei velik problem.
Ampak zdaj pa res več ne razumem. Kaj niso vsi sevi covida, vključno z delto, samo prehladek? Od kdaj se bojimo posledic prehladka?
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.878
8.905
113
EU
Ampak zdaj pa res več ne razumem. Kaj niso vsi sevi covida, vključno z delto, samo prehladek? Od kdaj se bojimo posledic prehladka?
Na sprehodu skozi vas vidim soseda na dvorišču. Takoj mi pove, naj se ne približujem, ker ima omikrona. Boli ga grlo in šmrka na nos. Drugega nič. On je prvi v vasi z omikronom. Med prvimi v bojnih linijah je bil tudi okužen z Wuhancem, (ne vem kateri sev je takrat bil) . Sedaj je priložnost, da prekužimo celo vas in zaključimo korono.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.570
113
Portugalska, 6 letnik umrl po prvem odmerku



Brazilija, 18 letnica, 2x Pfizer
 

corsol

Guru
11. mar 2010
2.647
814
113
Portugalska, 6 letnik umrl po prvem odmerku



Brazilija, 18 letnica, 2x Pfizer
Sam brazilka je umrla zarad COVIDa ...cepivo ji pač ni pomagalo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.570
113
Niti ne bom odgovarjal več, troll gonna čivava do konca.


18 letniki, suhi, nefitneserji brez praškiov
in steroidov pač bolj redko umirajo od c19 (delta ali omikron).

Od kot so prišli strdki naj vsak sam pomisli.
Je bil tudi v Slo en podoben primer, ko je umrla 20 letnica.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.223
9.462
113
kod Džej-Zija
Lej, model, punca je bila cepljena, potem pa je staknila covid in od zapletov umrla. In zdaj boš ti, genialec, trdil, da je umrla zaradi cepljenja, ne covida? WTF? In ne, niti malo ni podobno situaciji s Katjo, ker slednja ni bila bolna.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.570
113
Hkrati se zahvaljujem Alter osebju, ki ne briše vaci-naci izjav čivava teama, naj se lepo vidi kako razmišljajo in h kakim dejanjem pozivajo vse, ki se ne strinjajo z njimi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.223
9.462
113
kod Džej-Zija
A ti je škrniclov za na glavo zmanjkalo? Ti posodim kakšnega? Ker itak ne delaš drugega kot da se blamiraš. Ostalim se je pa samo tečno skozi tvoj bloat prebijat.