Covid-19 Zakaj se ne cepiti?

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.760
2.639
113
Ker sem iz teme Cepiva banan iz meni neznanega vzroka, bom tu vprašal.

Recimo hipotetično da se bom naslednji teden okužil (se bom družil z rizičnimi, grem v bolnišnico med bolne, , rekel poklukar....) ni važno kako.

Ali je boljše, da se ta teden cepim, pa se okužim še preden cepivo prime, al je boljše da se ne cepim in se okužim necepljen ?
Jaz ti svetujem da se ne okužiš. Če pa želiš se pa lahko dodatno še cepiš.
 
Nazadnje urejeno:

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Ker sem iz teme Cepiva banan iz meni neznanega vzroka, bom tu vprašal.

Recimo hipotetično da se bom naslednji teden okužil (se bom družil z rizičnimi, grem v bolnišnico med bolne, , rekel poklukar....) ni važno kako.

Ali je boljše, da se ta teden cepim, pa se okužim še preden cepivo prime, al je boljše da se ne cepim in se okužim necepljen ?
Sedaj veš, zakaj si banan.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.881
3.005
113
Njega bi lahko banal iz vseh tem o covidu razen ene da bi samo tam smetil ne pa povsod.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.842
3.362
113
40
Lj
Ne, krivi so zmeraj necepljeni. Tudi takrat ko še ni bilo cepiv so bili krivi, zdaj pa še bolj.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.842
3.362
113
40
Lj

Healthy Michigan boy, 13, dies in his sleep three days after receiving his second dose of Pfizer Covid vaccine as CDC launches investigation​

Žalostno. Saj ne da bo to ustavilo nore pro-cepilce, so pripravljeni požreti še dosti več smrti otrok.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1 in jendomen

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.197
5.584
113
Po boosterju se je začelo

The Swiss track and field athlete Sarah Atcho suffers from pericarditis and is out.
According to her statement, she felt the first pain a few days after her third corona vaccination.
A healthy young woman, professional athlete, probably lost her career and could have lost


Še ena Švicarka
Triple vaccinated Swiss marathon record holder and Olympic athlete Fabienne Schlumpf was diagnosed with myocarditis and may never be able to compete again.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113

This has only been possible because of our unique situation in NZ. Protected at our borders, we have a very low incidence of Covid and therefore the short-term impact of vaccination on health can be reviewed in isolation from the confounding factors of Covid infections and deaths.

This has been a painful release to write because it involves personal tragedies affecting families and loved ones.

hatchard-report-graph-2-ws.jpg.webp
 

mickeycek

Fizikalc
2. jun 2011
234
59
28
Po strokovnih analizah slovenskih županov, in glede na izračune (pa še to zaokroženo navzdol),bo v roku 20 dni vsega konec. No, glede na to da je od te izjave že več kot mesec dni, bi že moralo biti konec... ali pač?

1642577909928.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: Robert

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.300
3.409
113
Ja malo še bo letelo čez tiste 1x do 2x cepljene.
Sedaj pravijo da bo vrh konec meseca.