Covid-19 Zakaj se ne cepiti?

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.779
-213
113
Hanzi, ker laže (ali pa je samo tako hudo dezinformiran, da ne ve) in ti, ki si enak.
Nič Hanzi ne laže. Dezinformiran si ti. Pa saj smo to že nekaj dni nazaj ponovno razčistili.
Kovidne žrtve štejejo tako, da primerjajo računalniško bazo okuženih in bazo umrlih, (v 28 dneh po okužbi) presečna vrednost so pa kovidne žrtve. In ta številka gre v medije, s to številko opletajo politiki, strokovna skupina, minister...
Tako da če si se 1-ga okužil in takoj prebolel s simptomi ali brez, 25-ga te je pa povozil vlak, lepo padeš med kovidne žrtve, ki so umrli manj kot 28-dni po okužbi.
Tako pač je, pa če se tebi zdi prav ali pa ne.
 
Nazadnje urejeno:

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.779
-213
113
Tako ko Zoran Stevanović. Svoje ljubitelje spodbuja k uporu proti cepljenju, sam pa že zdavnaj 2x cepljen.
Fail.
Stevanovič čisto nič ne poziva proti prostovoljnemu cepljenju, poziva pa proti cepljenju pod prisilo in proti drugim nesmiselnim ukrepom vlade.
In to ni čisto nič v nasprotju s tem, da je on cepljen.

To je enako, kot bi ti bil naprimer proti preverjanju PCT-pogoja na bencinski, ko si šel sam tankat si pa pokazal kodo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Massive 145-Country Study Shows Sharp INCREASE of Transmission and DEATH After Introduction of COVID Vaccines

A tole si videl? Verjetno ne, ker dvomim, da si šel brat dejansko študijo - "early-stage research may not have been peer reviewed yet." Torej not peer reviewed.

Tole iz članka ga pa sploh zmaga:
In short, this is just the latest evidence that we have been lied to throughout the entire manufactured pandemic.

These experimental, rushed vaccines have done nothing but make things worse and have only spurred the transmission of new variants that have prevented the world from putting this virus in the rearview mirror.
:aplauz:


A na boredpanda.com pa danes ni bilo nič antivaxx uporabnega? :D
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.540
113
Matey v UK ima 500k folka long kovid ki traja vec kot 12 mesecev. Temu lahko recemo problem, dejanski.
Ampak to je 0,7% populacije.
Ne vem no ce to opravici obvezno cepljenje? Niti cepljenja za ne-rizicne ne. Sigurno je teh 500k z debelo kartoteko…

Se vedno cakam na podatek, koliko % normalno zdravih je umrlo ali imelo long kovid 12m+, ve kdo? Pa ne po letih, ampak glede na kartoteko, ker obstajajo 90 letniki ki so bolj zdravi od 50% 30 letnikov, if not more.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
darjan - saj nisem nič pisal o upravičenem obveznem cepljenju, zanimalo me je zgolj in samo to zakaj si dal besedo problem v narekovaje, nič drugega.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.208
5.590
113

Immune-mediated hepatitis with the Moderna vaccine, no longer a coincidence but confirmed​

 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
ec489ebbf2366ae97d01d36b5704bd19.PNG
 
  • Wow
Reactions: darjan in Ytbnd

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.208
5.590
113
First Identified Case of Fatal Fulminant Necrotizing Eosinophilic Myocarditis Following the Initial Dose of the Pfizer-BioNTech mRNA COVID-19 Vaccine

Graves Disease Following the SARS-CoV-2 Vaccine: Case Series
3 primeri


Guillain–Barré syndrome associated with BNT162b2 COVID vaccination: a first case report from South Korea


Varicella zoster virus-induced neurological disease after COVID-19 vaccination: a retrospective monocentric study
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.931
4.995
113

Bom jaz prej prilepil, da Ytbnd pred mano nebo prilepil "njegovo" resnico.
 
  • Všeč mi je
Reactions: roCkY

mckmck

Fizikalc
20. mar 2013
524
199
43
Sam NIJZ navaja, da Covid za večino ne predstavlja nevarnosti...
Torej tisti ki se želi cepit naj se, tiste ki ne noče pa nič in je končana zgodba.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in javr

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.779
-213
113
Ker sem iz teme Cepiva banan iz meni neznanega vzroka, bom tu vprašal.

Recimo hipotetično da se bom naslednji teden okužil (se bom družil z rizičnimi, grem v bolnišnico med bolne, , rekel poklukar....) ni važno kako.

Ali je boljše, da se ta teden cepim, pa se okužim še preden cepivo prime, al je boljše da se ne cepim in se okužim necepljen ?