Zakaj je toliko samskih žensk?

bev

Fizikalc
25. apr 2017
335
223
43
Čist dobr je povedala, zdaj bluzite mamini sinčki. Z gospodinjo je povedala, da bo tud dec moral kdaj posesati, če niste razumeli. Bluzite o tiču, ki ga ne uporabljate, ker ste nesamozavestni, ker niste prepričani, da imate res najdaljšega in vas v glavnem zanima nabijanje in hvaljenje na forumih, ker ste samo na teh lahko frajerji.
 

Marxon

Majstr
24. feb 2009
702
364
63
Čist dobr je povedala, zdaj bluzite mamini sinčki. Z gospodinjo je povedala, da bo tud dec moral kdaj posesati, če niste razumeli. Bluzite o tiču, ki ga ne uporabljate, ker ste nesamozavestni, ker niste prepričani, da imate res najdaljšega in vas v glavnem zanima nabijanje in hvaljenje na forumih, ker ste samo na teh lahko frajerji.
podpis pod tole
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

sad

Guru
24. avg 2007
20.502
9.203
113
Čist dobr je povedala, zdaj bluzite mamini sinčki. Z gospodinjo je povedala, da bo tud dec moral kdaj posesati, če niste razumeli. Bluzite o tiču, ki ga ne uporabljate, ker ste nesamozavestni, ker niste prepričani, da imate res najdaljšega in vas v glavnem zanima nabijanje in hvaljenje na forumih, ker ste samo na teh lahko frajerji.
Recimo jaz sem razumel.
Težava pri precej (NE VSEH) modernih žensk pa je v tem, da bi one delile tradicionalno ženska opravila, tradicionalno moška pa ne. Pa ne govorim recimo samo o tem, ko je treba odmašit WC. Sem zadnjič poslušal pri sosednji mizi misico, kako je govorila svoji prijateljici, da ne more verjeti, da ji je fant rekel, naj pomaga pri košnji. Ka te si ti to nor. Nohteki in tak.
Tukaj se recimo zadeva pri meni ustavi.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.688
3.572
113
Sploh ni težava v prtljagi, vsi jo imamo (razen device z bogatimi izkušnjami v postelji). Gre za to kaj iščeš in kaj ponujaš. Reklamira se tako, da se ji kdo drug kot mamin sinček ne more javit. Kaj ponuja? Streho nad glavo. Če ji dokaže da si jo zasluži. Torej, komu drugemu, kot maminemu sinčku, rastlini, ki bo prestavila rit iz svoje otroške v njeno dnevno sobo. Vsak normalen ali polsposoben si jo je že, brez nje in njene prtljage.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad in Navid

Marxon

Majstr
24. feb 2009
702
364
63
Jaz sicer vidim to kot plus. Vsaj veš, da se ne ne bo k pijavka prisesala k tebi v stanovanje / bajto,... je pač že na svojem. Potem pa se lahko ena (tvoja) nepremičnina oddaja ali pa uporablja za vikend.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.688
3.572
113
Obrni perspektivo. Ponuja streho nad glavo, drugega nič. Kdo se lahko nalima na to kot pijavka/mamin sinko. Ali (po tvojih besedah) nekdo, ki je že vnaprej izračunal, da se splača, ker bo delal plus z odvečno nepremičnino. Pijavka torej, samo druge sorte.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.130
941
113
Emona / Carnium
Minimum value proposition (MVP) je osnova pri marketingu in tako, kot našim podjetnikom ne gre v glavo, tudi Tinder veterankam in veteranom ne.

Seveda lahko dobi tudi lastnika nepremičnine, ki bo potem svojo oddajal za mastne pare...pa še zilijon scenarijev je vmes, med že naštetimi (morda celo bolj verjetnimi) in tistimi, ki jih (še) nismo omenili.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.323
944
113
Titograd
Če odšteješ otroke bi res rekel da se bo gor obesil kak socialc... samo tale se s tujimi otroci ne bo ukvarjal.

Najbližji scenarij bo verjetno sajenje rožic, da se pride do vtakni-umakni, pol pa čao
 
  • Všeč mi je
Reactions: Marxon

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.359
5.405
113
Recimo jaz sem razumel.
Težava pri precej (NE VSEH) modernih žensk pa je v tem, da bi one delile tradicionalno ženska opravila, tradicionalno moška pa ne. Pa ne govorim recimo samo o tem, ko je treba odmašit WC. Sem zadnjič poslušal pri sosednji mizi misico, kako je govorila svoji prijateljici, da ne more verjeti, da ji je fant rekel, naj pomaga pri košnji. Ka te si ti to nor. Nohteki in tak.
Tukaj se recimo zadeva pri meni ustavi.

Hja, tradicionalno moško opravilo je prinesti denar domov, npr... Tega precej zensk (NE VSE) deli.
 

Navid

Majstr
3. dec 2007
254
263
63
V bistvu se "oglas" bere, kot da gre za ponudbo za (so)rezidentstvo v njeni nepremičnini, v zameno za prenašanje nje, njenih dveh oz. treh otrok ter dveh mačkov. Ali sem kaj spregledal?
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.130
941
113
Emona / Carnium
Hja, tradicionalno moško opravilo je prinesti denar domov, npr... Tega precej zensk (NE VSE) deli.
Predlagam, da o opravila vsak pri sebi razdeli na:
- skupna,
- moja,
- njena/njegova,

Po tem pa predlagam, da ugotovi, za katera opravila znotraj posamezne skupine smatra, da je samoumevno, da jih naredi sam in za katera smatra, da je samoumevno, da jih naredi partner/ka. Naslednji korak je, da preveri, če te DOMNEVE ustrezajo stanju na terenu oz. po domače povedano: vpraša šefico :fredi:
 
  • Všeč mi je
Reactions: sousis in sad

sad

Guru
24. avg 2007
20.502
9.203
113
Hja, tradicionalno moško opravilo je prinesti denar domov, npr... Tega precej zensk (NE VSE) deli.
Drži. Samo potem moški doma ni delal, temveč je šel v gostilno in se zapil. Ženska pa vse uredila doma.
Pa da ne bo pomote: jaz sem ZA deljenje opravil in tudi delam tradicionalno ženska opravila. Ampak identično pričakujem od partnerke glede tradicionalno moških opravil. Seveda je pa vse stvar skupnega dogovora, recimo če en uživa v nekem opravilu, drugi pa ne, se pač dogovorita, da ga prvi dela.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Marxon in Kamele0N

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.359
5.405
113
Drži. Samo potem moški doma ni delal, temveč je šel v gostilno in se zapil. Ženska pa vse uredila doma.

Totalen BS. Moski so vedno bili očetje in tudi so kaj postorili doma. Recimo travo pokosili, kot si rekel, gre za tradicionalno mosko opravilo. Pa se marsikatero drugo.

Kar ti opisujes, so pa obični pijančki. Stereotipni Slovenceljni, ampak daleč od moškega.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.564
2.417
113
1713449506728.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: VanZ

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.908
5.460
113
V bistvu se "oglas" bere, kot da gre za ponudbo za (so)rezidentstvo v njeni nepremičnini, v zameno za prenašanje nje, njenih dveh oz. treh otrok ter dveh mačkov. Ali sem kaj spregledal?
Jaszt njo berem kot....

Imam 2 froca....bajto.....mačke.....ampak plača je pa samo ena....

Glede na sliko...in videno pri drugih....pričakuje da bi se ji z prihodom "dadya" sprostil konto "vlagam vase"....aka nohtki...trepke...itd...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.908
5.460
113
Totalen BS. Moski so vedno bili očetje in tudi so kaj postorili doma. Recimo travo pokosili, kot si rekel, gre za tradicionalno mosko opravilo. Pa se marsikatero drugo.
Meni je zanimivo.....pri ženskah.,...kako se hitro če ji neko opravilo ni (recimo tankanje avta-že bla tema tu!)....takoj z vsemi štirimi....to pa jaszt NE BOM.....to boš delal ti....ni debate....

Mel pri ex 1x tako sceno....ne spomnim se več al je blo tankanje al neka druga zadeva.....ni popustila.....

Pa tako miroljubna bitja ste...KAO