Zadnji izpit na faxu

WolfSLO

Pripravnik
20. avg 2007
183
0
16
Kakšne imate vi izkušnje z zadnjim izpitom na faxu? Kljub zadnjemu nimam nobene volje in imam probleme s koncentracijo, zato se mi pa že nekaj časa vleče
uf-1.gif
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Še nisem v takšni situaciji. Vem pa, da se mi je težko spraviti h knjigam že za izpite, ki niso pogoj.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Za zadnji izpit sem si pustil nekako najtežji predmet na faksu, pa še izbirni.


Ni pisnega izpita..., so pa 4 seminarske naloge in ustni zagovor. Niiikaaaaaakoooor se spravit delat te seminarske, po drugi strani pa nardim za ostale po 1 seminarsko na teden.
uf-1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Kolokvij je bil veliko težji kot izpit. Večina ni dosegla niti 40%.., pa še edini kolkvij, ki smo ga ponavljali kdaj, "brez" razloga. Pač še enkrat pisali...in štel se je boljši.
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
jst te čist razumem kako ti je
roza.gif


nasvet: postavi si nek cilj, oz. neko nagrado, morda ti pa uspe se spraviti učiti, probaj tudi da se še z nekom učiš (meni je to pomagalo, oz. ene stvari so mi šele v zadnjem momentu ratale jasne, ko mi jih je razložila sošolka) morem pa seveda priznati tudi to, da je biu dokaj lahek izpit, oz. ni blo krutih fint, k jih je ponavad profks dajal
grin1.gif
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik WolfSLO pravi:
Kakšne imate vi izkušnje z zadnjim izpitom na faxu? Kljub zadnjemu nimam nobene volje in imam probleme s koncentracijo, zato se mi pa že nekaj časa vleče
uf-1.gif

Sem imel enak problem. Zdaj pa imam še problem z zagovorom diplome.
evil.gif
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.332
9.719
113
kod Džej-Zija
Če nimaš zraven še diplomskega izpita, se nimaš kaj velik za sekirat. Zagovor diplome je itak napol trivialna zadeva, če si jo seveda delal sam (ne preplonkal).
 

MiSkO

Pripravnik
21. jul 2007
85
0
6
Probaj iti delat kakšna fizična dela. Ko ti dopeezdi, boš imel voljo narest še zadnji izpit
smile-1.gif
.

Tako sem sam naredil in sem 3 najtežje izpite, ki sem si jih pustil za na konc, naredil v dveh mesecih
smile-1.gif
 

WolfSLO

Pripravnik
20. avg 2007
183
0
16
Problem je to, da je služba resnično dobra, da raje vso energijo zanjo porabim, potem za punco, trening, gradnjo, .... In poleg tega moram še izpit opraviti
uf-1.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Samo naj ne bo preveč počasi, da ne boš imel potem še problema z zaključevanjem študija.

Riskirat boš moral en mesec (naj bo to november, ker je re težek in zoprn mesec).
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Citat:
Uporabnik Mitzy pravi:
Zadnj izpit: Dušan Mramor - Poslovne finance (
uf-1.gif



Šla sem ga delat 3x, in ga na koncu naredila z 9
evil.gif

No tale izpit sem jst naredila v prvo in sicer z 8...sm bla čist šokirana sama nad sabo
evil.gif


Sta mi pa ostala za konec strateško upravljanje in poslovodno računovodstvo...
uf-1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Enakadva kot meni, če ne štejem tega po seminarskih.
hysterical-1.gif



Poslovodno je sranje... rabiš tiste izpiske iz knjig... Pa po kolokvijih se da narest, izpit je pa obsežen ko svina.


Strateško...moraš biti res neumen, da se greš ta predmet učit. 110% piflarija, ki jo nikoli več ne rabiš.